Announcement

Collapse
No announcement yet.

Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

    Ponekad filmovi mogu biti pravi izvor inspiracije. 300 je reprezentativni primjer toga. Ova epska ekranizacija legendarne borbe Spartanaca i Perzijanaca u uskom klancu, prepuna je krvoločnih akcijskih scena popraćenih vizualnim efektima kojih se, mi muškarci, nikako ne možemo zasititi.

    ...

    http://www.building-body.com/trening...i%C4%8Dki.html
    The only thing necessary for the triumph of evil is for good people to do nothing

  • #2
    Re: Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

    extra je ovaj trening,makar nevjerujem da su glumci u filmu taj princip radili :P
    i jednu stvar nekuzim kolko nakon svake vjezbe paza??
    ako nema pauze neznam bas ko bi to odradio do kraja kak se spada ,mislim na najtezu

    Comment


    • #3
      Re: Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

      da, jako zanimljiv i jako zahjevan trening za odradit. Ali taj trening 300 je sluzio samo za "provjeru" koliko je tko napredovao u treninzima, naime mjerilo im je se vrijeme i mislim da je rekord bio cca 18min.(Gerrard)-s tim da se neki nisu niti usudili pristupit.
      Ali to im nije bio nacin treniranja-koliko sam upucen (a trazio sam neko vrijeme jer volim takve treninge) ni jedan trening im nije bio isti kroz cijelo razdoblje priprema-treniralo se gotovo svaki dan i uglavnom samo compound vjezbe te uglavnom po stilu kako se radi u cross fit-u, znaci ne klasicni bodybuilding u teretani.

      Edit: nema pauze-imas vjezbe koje trebas napravit i stopericu koja ti mjeri, nitko ti ne brani da stanes i udahnes-ali vrijeme ode papa
      MYPROTEIN

      Comment


      • #4
        Re: Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

        pa za 20min mi to odradio pa makar se usro
        makar bi za prvi puta iskombinirao tezi,srednji..pa dobra je to sema
        ti na 1 mozes pauzirat 2 min a ostalo odradit na maximum
        i cek ta se 1 serija odradi i to je to :P hiihihihihi
        pi* dim i ku* prasina

        Comment


        • #5
          Re: Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

          Hahaha, ajd daj snimi se za ispod 20 min-volio bi vidit
          Znam momka koji ga navodno odradi za 16 i nest sitno min. i tip je zvijer.
          Trebali bi otvorit natjecanje ovdje na forumu-tko ga odradi nabrze da i neku nagradu dobije
          MYPROTEIN

          Comment


          • #6
            Re: Trening 300: originalni, srednje napredni i početnički

            haha ma to sam bubnuo okirno..al bi probo jel bas brijem na te zgibove i taj nacin rada!!
            makar po meni najbolje bi odradili nikakvi zvjeri od ljudi ni bb ekipa nego skvadra sa streetworkouta
            to je njihovo podrucje

            Comment

            Working...
            X