Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

    Ovaj hranjivi napitak izvrstan je izbor između obroka kada je tijelo duže vremena bez hrane i za sve one koji su u procesu izgradnje tjelesne mase. Sporo otpuštajući proteini (kazein) koriste se neposredno prije spavanja ili između obroka kada je poželjno sporije otpuštanje proteina. Maslac od kikirikija je izvrstan dodatni izvor kvalitetnih kalorija za sve koji su u procesu izgradnje mišićne mase.


    http://www.building-body.com/napitak...-kazeinom.html

  • #2
    Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

    Ma kakav kazein ili bilo kakvi proteini,ovako se svako može nabildat,u cemu je tu fora.. :P

    Comment


    • #3
      Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

      Originally posted by Boyka. View Post
      Ma kakav kazein ili bilo kakvi proteini,ovako se svako može nabildat,u cemu je tu fora.. :P
      kako god okreneš, bez proteina (bjelančevina) se ne možeš nabildat
      The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

      Fak me, right?

      Comment


      • #4
        Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

        Naravno.Mislio sam na te wheyeve il sta su vec. ta kemijska *****

        Comment


        • #5
          Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

          Naravno.
          Jer piletinu koju kupiš u dućanu je specijalno baka Slavica hranila ekološkom hranom i onda zaklala u kupki od ružinog soka. Nema tu nikakve industije. Isto s posnim sirom. To djed pomuze kravu, odnese to u šupu i tamo napravi sir. Nikakva kemija, konzervansi, pječke materine.
          Originally posted by magarac
          pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
          dzaba mu sve

          Comment


          • #6
            Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

            Originally posted by Dida View Post
            Naravno.
            Jer piletinu koju kupiš u dućanu je specijalno baka Slavica hranila ekološkom hranom i onda zaklala u kupki od ružinog soka. Nema tu nikakve industije. Isto s posnim sirom. To djed pomuze kravu, odnese to u šupu i tamo napravi sir. Nikakva kemija, konzervansi, pječke materine.
            Bog ahahhahahahahahahahaha, umirem
            I may not be there yet, but i'm closer than I was yesterday!

            Comment


            • #7
              Re: Napitak s maslacem od kikirikija i kazeinom

              Buahahahha a treba vas neko malo sjebat..mislim glupo mi je to.evo šta je G.Butler napravio u 2 mj.. Go hard..

              Comment

              Working...
              X