Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visoki ili niski bilderi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visoki ili niski bilderi ?

    da, baš sam se iznenadio neki dan kad sam saznao... Jay 175, Ronnie 180...

    a tek na ovo:

    "While Arnold Schwarzenegger's height was always believed to be 6 feet, 2 inches (1.88 m), a July 2002 article in US Weekly magazine speculated that Schwarzenegger was actually closer to 5 ft 10 in (1.78 m). During his campaign for governorship it was noted that Schwarzenegger was considerably shorter than many expected, with others putting his height at around 5 ft 10 in (1.78 m), exactly as reported in US Weekly. His spokespeople now give his height as 6 ft even (1.83 m). In photographs of Schwarzenegger standing next to George W. Bush in Ohio in October 2004, the Governor is one inch shorter than the 5 ft 11 in President."
    Last edited by kingpin; 04-01-13, 03:21.
    Znoj štedi krv

    Comment


    • Re: Visoki ili niski bilderi ?

      Pa smanio se lik sa godinama, normalna stvar.

      Comment


      • Re: Visoki ili niski bilderi ?

        10 cenata?
        Znoj štedi krv

        Comment


        • Re: Visoki ili niski bilderi ?

          Da jesu brtalni, ali se veoma mali dio njih nabildaju.

          Comment


          • Re: Visoki ili niski bilderi ?

            jako, jako malo ljudi preko 190 se upoće počinju bavit ovime... valjda računaju da su dovoljno jaki i veliki ovako

            godinama se motam oko teretana i stvarno bi ih mogao na prste izbrojat.

            al kad se nabiju uživo izgledaju stvarno brutalno... pričekat ćemo wtf-a još koju godinu pa da vidimo
            Znoj štedi krv

            Comment


            • Re: Visoki ili niski bilderi ?

              Visoki bilderi stvarno moćno izgledaju, niski su mi oduvijek bezveze, bar po mom ukusu!

              Jedinog visokog bildera kojeg sam uživo vidio je Roni Kovačić, visok 195 cm, a tip stvarno izgleda kao stijena!

              Comment


              • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                Originally posted by diinnoo View Post
                Da jesu brtalni, ali se veoma mali dio njih nabildaju.
                posto ga ti volis...da je zyzz bio nizak nikad ne bi bio poznat - just sayin'



                osim toga...

                dwayne the rock






                ja se ne bih zalio da imam jos koji cenat...sad sam na 184
                A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                * SHUT UP AND SQUAT *

                Comment


                • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                  Nije bitno koliki je tigar, vec kolika je vatra u njemu..

                  moahahah
                  Originally posted by Rocky""
                  Da to sam dosta cuo da se ubacuje meso
                  Znaci valja jesti cajna,prsut,sunka i ostala mesa
                  Jedem ih al ne bas cesto
                  Hvala ona odgovoru

                  Comment


                  • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                    Kad vidim tipa preko 190-195 da je *****o građen (ono, popunjen, što je rijetkost) ko živina, ono klanjao bi mu se, to je fakat brutalno!

                    Ja sam negdje između 183-188 (koja razlika, ha), i ne bih se žalio na koji cm više.
                    Uvijek imam osječaj da sam manji i sitniji od nekoga. Uvijek!

                    Makar prolazili klinci od 12god koji nemaju 55kg ali malo su višlji od vršnjaka, imam osječaj da me zasjenjuju koliko su veći od mene. Luda psiha, skroz.
                    Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                    http://www.facebook.com/adoni.costo
                    http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                    http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                    Comment


                    • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                      Zyzz nije bio nesto visok, 1.86. Nisam ja rekao da mi se ne sviđaju visoki bilderi, već da su oni u nezvadinom položaju o odnosu na nas "manje" ljude. Ja nezz jel ikad bio nekih profic na mr olymp preko 190 ?

                      Comment


                      • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                        Originally posted by diinnoo View Post
                        Zyzz nije bio nesto visok, 1.86. Nisam ja rekao da mi se ne sviđaju visoki bilderi, već da su oni u nezvadinom položaju o odnosu na nas "manje" ljude. Ja nezz jel ikad bio nekih profic na mr olymp preko 190 ?
                        pa znam, u pravu si samo kazem..


                        znam kako je na misc-u(bb.com forum) kad je tek postajao poznat zyzz prije 3-5 g., dosta ljudi s slicnim tijelima a sve neki malci i odmah su ih disregard zato sto su tzv. 'manlets' on medjutim je od njih jedini normalne visine

                        on je od svih iz 'aesthetics crew' jedino bio relativno visok i imao je bolju genetiku sto se tice trapeza ia trbusnih, pa ga je to isticalo najvise http://img0076.popscreencdn.com/1353...etics-crew.jpg


                        za profice
                        quincy taylor je bio 192+ ja mislim http://www.bodybuilding.com/contest_...1191439917.JPG

                        lou ferrigno je bio 195 http://www.youtube.com/watch?v=4W5cD4sz5V0



                        ima ih mozda jos ali rijetki su definitivno
                        A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                        If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                        * SHUT UP AND SQUAT *

                        Comment


                        • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                          Joj mogu mislit Feringa uživo, 195cm a tolika masa. A ostatak 'aesthetic crew'-a je bio u zyzz-ovoj sjeni. Said se tek probio nakon njegove smrti. Ali ono sto je karakteristicno za manje ljude barem meni, da su im genetski nedostatci uočljiviji. Npr Babolimp ima širokoke kukove al da je malo visi manje bi bilo uočljivo, a inače slične smo građe, samo što sam 10cm+.

                          Comment


                          • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                            najjaci su visoki bilderi,neznam zasto ali ovi niski bilderi koda misicima nadomjescuju iskompleksiranost zbog manjka visine
                            slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                            Comment


                            • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                              Originally posted by stipedinamit View Post
                              najjaci su visoki bilderi,neznam zasto ali ovi niski bilderi koda misicima nadomjescuju iskompleksiranost zbog manjka visine
                              Ovisi o tome koliki ti je mojer mišića, npr pogledaj ove niske dizače utega dižu po 150kg a oni teže 60ak kg.

                              Comment


                              • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                                Originally posted by TripleZ View Post
                                posto ga ti volis...da je zyzz bio nizak nikad ne bi bio poznat - just sayin'
                                prijatelju s ovim se ne bih slozio, nije to toliko do grade, tj. i je zato sto nas vecina zna kako je imao dobru genetiku, koliko je ajmo reci do "prezentacije" sebe on je bio jedinstven po svom ponasanju, glumio je nekog zenskarosa takoreci, i zato je stekao toliku popularnost, jos ima svoj crew ..

                                Comment

                                Working...
                                X