Announcement

Collapse
No announcement yet.

Visoki ili niski bilderi ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Visoki ili niski bilderi ?

    Originally posted by DrHouse
    Originally posted by sencha
    Originally posted by Goku031
    izbedirali ste me ja imam 168
    Ja imam 196 i imam problema sa kičmom stalno Za utjehu malo

    Osobno bi volio da sam niži, 188 ideala po meni.
    Na kurcu vas nosam, i jednog i drugog.
    Hajde nije sve u centimetrima ne valaj ni kad izađaš van , a glava ti strši iznad svih

    Comment


    • Re: Visoki ili niski bilderi ?

      Originally posted by Soner
      Originally posted by DrHouse
      Originally posted by Soner
      Originally posted by VelikiBlek
      U ovom BB svijetu sve neki mali kepeci....to je još jedan prilog činjenici da se kompleks male visine liječi velikom širinom....
      Niski ljudi se moraju dokazat u hrpi visokih ljudi. Viši su u većini slučajeva privlačniji suprotnom spolu, izazivaju strahopoštovanje kod muškaraca a da bi niži ljudi prismrdili visokima i da bi se iskazali moraju ić u širinu kad ne mogu u visinu, jbg

      to ti je ono kad vidiš niskog lika koji hoda kao da je oslobodio vukovar, e takvim se smijem u facu, naravno s 20 cm višeg položaja
      Pogotovo ove izbacivače što stave, kod nas jednog stavili od 165cm, ahahahhaha...
      Imho, ti redari su u većini klubova kao neki izložbeni primjerci, znači trebaju bit mrcine od kojih 100+kg i 190 cm, čisto da interijer dobije neku dozu opasnosti, kaj će tamo pinklec od 165 cm
      Cajkaški klubovi su izuzetak, tu jedino trebaš bit lud i sa PTSPom da dobiješ posao redara, visina i ostale stvari ne igraju ulogu

      Po meni nema veće gluposti nego takvog nekog lika nabildanog, preko 120 kg staviti za izbacivača. Ja da imam klub napravio bi skroz suprotno.
      Za izbacivače bi stavio par likovima normalnih proprocija sa određenim borilačkim vještinama i da budu neupadni, a ne da mi straše goste tamo.

      Comment


      • Re: Visoki ili niski bilderi ?

        Originally posted by sencha
        Po meni nema veće gluposti nego takvog nekog lika nabildanog, preko 120 kg staviti za izbacivača. Ja da imam klub napravio bi skroz suprotno.
        Za izbacivače bi stavio par likovima normalnih proprocija sa određenim borilačkim vještinama i da budu neupadni, a ne da mi straše goste tamo.
        Mentalitet ljudi koji inače posjećuju klubove s narodnom muzikom je ovaka: to su obično sirovine koje se dođu napit, zašlatat neku guzicu i pobit se i napravit sranje. Eh, misliš da će takvu osobu spriječit netko tko nije dominantan u izgledu? Takvi pastiri najprije prosude po izgledu pa kad vide da su na vratima dvojica stodvajstkilaša u uskim majicama, visoki kao vrata i nadlakticom od 5 banki malo razmisle. Netko tko nije dominantan u izgledu nema kaj delat u tom poslu, kaj je je.
        Chill bro

        Comment


        • Re: Visoki ili niski bilderi ?

          U pravu si Soner
          Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

          Comment


          • Re: Visoki ili niski bilderi ?

            Originally posted by VelikiBlek
            U pravu si Soner
            nije upravu ja bas mislim suprotno!!po meni je bolje stavit dvojicu K1 boraca na vrata da su dobri!!pa ako polete te seljacine bar ce i dobit pa sljedeci put nece vise pravit neka sranja!!moje misljenje

            Comment


            • Re: Visoki ili niski bilderi ?

              Originally posted by mirness
              Originally posted by VelikiBlek
              U pravu si Soner
              nije upravu ja bas mislim suprotno!!po meni je bolje stavit dvojicu K1 boraca na vrata da su dobri!!pa ako polete te seljacine bar ce i dobit pa sljedeci put nece vise pravit neka sranja!!moje misljenje
              tako je!!! u pravu si!!! k1 borci!!!! waaaa!!!
              Chill bro

              Comment


              • Re: Visoki ili niski bilderi ?



                iznimno je važno da izbacivač izgleda opasno i naravno da ne preza od upotrebe nasilja ako ga neki šaban pijani izaziva..kakav K1 borac, wtf. pa 99 posto ekipe po tim klubovima pada na pod od dobrog šamara. treba samo netko samopouzdan da im da do znanja da nema zajebancije.

                edit: btw da mi je vidit K1 borca od 70 kila kakve mirnes propagira da se snađe u hodniku od 2x2 metra bez svjetla sa 4 pijana *****a...aha, malo sutra, nije to ring
                iskustvo je jako bitno u tom poslu ako se radi u tako malo divljim klubovima
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                  Veoma zanimljiv post a tako sporo napreduje....... 193 cm .....Cure jednostavno padaju
                  Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

                  Comment


                  • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                    a šta ti misliš da je k1 borac lud da dođe u neki klub dežura na vratima.. pa nie ***** jbt.. riskira batine, (ozljede) i ostalo šta ide uz to.. s druge strane.. ka šta je soner reka.. likovi na vratima koi su kao 2 stabla rijetko se i trebaju potuć.. jer izgledom umiruju situaciju.. tj. nedaju ekipi da se uzbudi i počne divljat.. a ako ipak počnu dobiju 2-3 poštene i na ulicu
                    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                    Comment


                    • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                      Originally posted by Mir7a


                      iznimno je važno da izbacivač izgleda opasno i naravno da ne preza od upotrebe nasilja ako ga neki šaban pijani izaziva..kakav K1 borac, wtf. pa 99 posto ekipe po tim klubovima pada na pod od dobrog šamara. treba samo netko samopouzdan da im da do znanja da nema zajebancije.

                      edit: btw da mi je vidit K1 borca od 70 kila kakve mirnes propagira da se snađe u hodniku od 2x2 metra bez svjetla sa 4 pijana *****a...aha, malo sutra, nije to ring
                      iskustvo je jako bitno u tom poslu ako se radi u tako malo divljim klubovima
                      Drito to.
                      Btw, sad mi je pao na pamet Srdoč. Čovjek dela kao izbacivač po klubovima u rijeci:
                      http://forum.teretana.net/viewtopic.php ... c&start=30
                      (skrolajte do dolje do slika)

                      Baš me zanima na kog bi pijane seljačine prije nasrnule na nekog lajtvejt k1 borca il na hodajuću stijenu s ovakvim izgledom
                      Chill bro

                      Comment


                      • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                        evo ja sam trenirao K1 i znam dosta momaka koji su jaci od vecine bildere preko 190!!

                        Comment


                        • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                          Originally posted by mirness
                          evo ja sam trenirao K1 i znam dosta momaka koji su jaci od vecine bildere preko 190!!
                          ok, izvini jaki!!!11
                          Chill bro

                          Comment


                          • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                            Originally posted by mirness
                            evo ja sam trenirao K1 i znam dosta momaka koji su jaci od vecine bildere preko 190!!
                            Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

                            Comment


                            • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                              ring nije kafić.
                              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

                              Comment


                              • Re: Visoki ili niski bilderi ?

                                Zaludo vam je i bit veliki i jaki kad van dođe neki đanki sa 50kg i nožem,kacavidom,grlom od boce.... u ruci. boc boc sa leđa ili iznenada u trbuh pa pjevaj borbene
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X