Announcement

Collapse
No announcement yet.

Konacno dosao i red na mene - ilj je izgubit ama bas svo salo tako da se vide plocice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Konacno dosao i red na mene - ilj je izgubit ama bas svo salo tako da se vide plocice

    Originally posted by stefkoss View Post
    mislim da cu brzo i uspeti tj da cu izgubiti svo salo.
    Nemoguće je izgubiti svo salo. Tvoje znanje nije dovoljno ni da ga spustiš ispod 10%, zato uzmi osobnog trenera koji će učiniti najviše što se može.
    Slike natjecatelja na dan natjecanja su nerealne, to je jedno bolesno i nerealno stanje organizma koje i oni imaju samo taj dan, zato smanji očekivanja i prihvati se posla.

    A prije gubljenja sala, trebalo bi imati i nešto mišića, jer kad čovjek bez mišića izgubi i salo, onda ostaje kost i koža, jako ružno za vidjeti. Imaš tek 16 godina, jedi i treniraj pa ćeš vidjeti za par godina što ćeš.
    Last edited by kelly; 10-01-14, 03:26.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Konacno dosao i red na mene - ilj je izgubit ama bas svo salo tako da se vide plocice

      Originally posted by stefkoss View Post
      probao sam tako da izbegavam masno,sokove, i da jedem ono sto se skuva, ali rezultati su bili mali.
      Sad cu ovako probati i mislim da cu brzo i uspeti tj da cu izgubiti svo salo.
      Ovo što si do sada pokušavao je sve bilo naslijpo, ne može ti Bog reći što trebaš jesti koliko trebaš trčiti i slične stvari ako ništa ne zna o tebi ,a pogotovu u kakvom ti je stanju metabolizam,za početak se izvagaj i provjeri koliko kalorija dnveno unosiš to možeš tako što ćeš se tjedan dana redovito vagati(po ustajanju) i popisivati svaki dan šta jedeš(nemoj mjenjati ništa u prehrani nego jedi kako inače jedeš)imaš program myfitnesspal,prateći kilažu i kalorijski unos kroz tih tjedan dana otkrit ćeš sa koliko kalorija održavaš kilažu ili dobivaš,a možda i gubiš,ovisno od toga ćeš podesiti kcal(prot,UH,masti)u skladu sa svojim ciljevima.

      Comment

      Working...
      X