Announcement

Collapse
No announcement yet.

Znam da sam na dijeti kad ......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da sam na dijeti kad ......

    -cijeli dan razmisljam o hrani pogotovo o obrocima sa proteinima i ugljikohidratima
    -idem spavati gladan
    -mi je dovoljno 4 do 5 sati sna na dan
    -mi je jedini razlog zasto se ujutro ustane i radim cardio kad znam da cu poslije toga pojesti zobene
    -mi hlacu pocnu padati ,pa moram raditi nove rupe na remenu
    -moram kupiti novu robu za broj manju
    -stalno jezikom dodirujem usnice jer su mi previse suhe
    -idem pisati svakih pola sata
    -na treningu razmisljam sta cu raditi sljedeci dan na treningu
    -se bojim dodati jos nekih 10 grama rize da ne bih pretjerao sa kalorijama
    -sam zivcan i ljut na sve,a osim bodybuildinga nista drugo mi nije zanimiljivo
    -brojim dane do kraja dijete kad cu se moci posteno najesti i naspavati ko covjek
    -sa tanjura doslovno polizem svako zrnce rize i komad salata
    -su mi dlanovi suhu da ih moram stalno mazati sa kremom
    -oci mi iskoce van ,vilica mi je izrazena ,vide se misici po licu
    -nakon svakog tusiranja u vrucoj vodi iskoci milijun zila po tijelu
    -molim Boga da cim prije zaspim kako bi mi prosao cim prije dan na defki ,tako da se cim prije blizim cilju
    -se svako malo gledam u ogledalo da vidim jel sam izgubio sta sala
    -sam totalno asocijalan i bez emocija ,prazna ploca, od emocija postoje samo zivcanost ,ljutnja ,agresivnost
    -svaka druga stranica koju pogledam na internetu je neki motivation za trening
    -imam posebnu biljeznicu u kojoj zapisivam kilazu ,sta sam jeo ,sta sam radio itd...
    -se toliko slikam da mi se na digitalcu memorija napuni u roku tjedan dana
    -pocinjem osjecati grceve u misicima i tesko mi je stajati jer nemam sala na tabanima pa mi je pritisak nesnosljiv a zglobovi su ko u starca od 90god i boli me trticna kost jer nemam sala na gluteusima


    evo to su neke stvari kojih sam se ja sjetio kad sam na definiciji i kad znam da ona sljaka ,cim vidim da se dobro osjecam ,dobre sam volje i pola ovoga nestane sa liste ,to znaci da nekaj sa defkom ne valja i treba malo jace zapesti

    ajd pisite vasa iskustva
    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

  • #2
    Re: Znam da sam na dijeti kad ......

    žalim one koji su na dijeti
    -Razlika između pobjednika i gubitnika je u tome kad gubitnik osjeti bol odmah odustane dok pobjednik stisne zube i napravi jos par ponavljanja-

    Comment


    • #3
      Re: Znam da sam na dijeti kad ......

      o boze

      -mi je dovoljno 4 do 5 sati sna na dan

      => ovo vidim kao prednost

      Comment


      • #4
        Re: Znam da sam na dijeti kad ......

        Originally posted by mario91
        o boze

        -mi je dovoljno 4 do 5 sati sna na dan

        => ovo vidim kao prednost
        nije prednost
        mozda ti se spava ,ali si umoran non stop i to ne mozes nadoknaditi normalnim snom

        da i jos jedna bitna
        prije pizza nego pica ,kad sam na defki

        ali zato kad natjecanje zavrsi raspasoj zivi ,par mjeseci samo junk
        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

        Comment


        • #5
          Re: Znam da sam na dijeti kad ......

          Koja žrtva,nadam se da će se isplatit .......
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #6
            Re: Znam da sam na dijeti kad ......

            Valjda ce se isplatit, 13.11. ako sam u pravu
            nabaci neke slikice priest
            a ovo s defkom mi je jako poznato, pogotovo promjena raspolozenja, ne po meni nego imam prijatelja koji se spremao za natjecanje
            panta rei

            Comment


            • #7
              Re: Znam da sam na dijeti kad ......

              Ne znam da'l još studiraš, ili si završio - ali da li možeš učiti kada si na definiciji?!
              Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

              Comment


              • #8
                Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                bgmi opako pravo,

                evo i od mene nesto,

                -cim dodje na programu trening nogu nesto mi se okrece u stomaku,
                -kad odradim nogice i izadjem iz teretane pa kuci ( s biciklom 4 min) i kad vidim da mogu dobro picit, znaci bio je los trening nogu,
                -napravim odmor 2 dana cini mi se da opadam i jedva cekam da se prihvatim tegova,
                -uvjek kad drugu pomazem na bench presu bojim se da ce mu ruke popolovit jer mu podlaktice izgledaju dosta tanke,
                - uz 2 L vode nosim jos 0.5 L bojim se da mi nece zafalit ,
                -najdraza stvar obrok pred spavanje,

                ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                Comment


                • #9
                  Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                  Originally posted by PatrickStar
                  Ne znam da'l još studiraš, ili si završio - ali da li možeš učiti kada si na definiciji?!
                  na pravoj dijeti boli glava kad razmisljas, ja se jednostavno borim s mozgom, dnevno se 5 puta vracam po kljuceve od auta, mobitel, ucenje je nezamislivo, ima par frendova koji se bave natjecateljskim bb-om i u te dane bolje ih nist ne pitaj
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #10
                    Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                    Originally posted by mali priest
                    -cijeli dan razmisljam o hrani pogotovo o obrocima sa proteinima i ugljikohidratima
                    -idem spavati gladan
                    -mi je dovoljno 4 do 5 sati sna na dan
                    -mi je jedini razlog zasto se ujutro ustane i radim cardio kad znam da cu poslije toga pojesti zobene
                    -mi hlacu pocnu padati ,pa moram raditi nove rupe na remenu
                    -moram kupiti novu robu za broj manju
                    -stalno jezikom dodirujem usnice jer su mi previse suhe
                    -idem pisati svakih pola sata
                    -na treningu razmisljam sta cu raditi sljedeci dan na treningu
                    -se bojim dodati jos nekih 10 grama rize da ne bih pretjerao sa kalorijama
                    -sam zivcan i ljut na sve,a osim bodybuildinga nista drugo mi nije zanimiljivo
                    -brojim dane do kraja dijete kad cu se moci posteno najesti i naspavati ko covjek
                    -sa tanjura doslovno polizem svako zrnce rize i komad salata
                    -su mi dlanovi suhu da ih moram stalno mazati sa kremom
                    -oci mi iskoce van ,vilica mi je izrazena ,vide se misici po licu
                    -nakon svakog tusiranja u vrucoj vodi iskoci milijun zila po tijelu
                    -molim Boga da cim prije zaspim kako bi mi prosao cim prije dan na defki ,tako da se cim prije blizim cilju
                    -se svako malo gledam u ogledalo da vidim jel sam izgubio sta sala
                    -sam totalno asocijalan i bez emocija ,prazna ploca, od emocija postoje samo zivcanost ,ljutnja ,agresivnost
                    -svaka druga stranica koju pogledam na internetu je neki motivation za trening
                    -imam posebnu biljeznicu u kojoj zapisivam kilazu ,sta sam jeo ,sta sam radio itd...
                    -se toliko slikam da mi se na digitalcu memorija napuni u roku tjedan dana
                    -pocinjem osjecati grceve u misicima i tesko mi je stajati jer nemam sala na tabanima pa mi je pritisak nesnosljiv a zglobovi su ko u starca od 90god i boli me trticna kost jer nemam sala na gluteusima


                    evo to su neke stvari kojih sam se ja sjetio kad sam na definiciji i kad znam da ona sljaka ,cim vidim da se dobro osjecam ,dobre sam volje i pola ovoga nestane sa liste ,to znaci da nekaj sa defkom ne valja i treba malo jace zapesti

                    ajd pisite vasa iskustva
                    Cudo tekst,kad ovo citam dobivam motivaciju..Svaka cast !

                    Comment


                    • #11
                      Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                      Originally posted by PatrickStar
                      Ne znam da'l još studiraš, ili si završio - ali da li možeš učiti kada si na definiciji?!
                      studiram da ,evo sad cu biti cetvrta godina
                      imam srece sta sve zapamtim vrlo brzo ,ali opet da dosta je tesko uciti na defki ,uglavnom zato i jesam sad na defki i idem na natjecanje u 11.mjesecu a ne vise na proljece ,proljece ce biti rezervirano za fax ,jer ovako meni fax pocne u 10.mjesecu u tih prvih mjesec dana doslovno spavam na predavanjima i nista ne radim ,idealno vrijeme za pakao a to je recimo defka dok na proljece to je malo zeznuto jer kad bi natjecanja trebala poceti taman su mi zadnji kolokviji a ova zadnja natjecanja kad su na proljece taman meni pocne ljetni ispitni rok
                      evo ove godine dva dana prije natjecanja ,znaci u onom periodu kad se pije preko 10 litara vode na dan sam pisao ispit ,mislim da je bezveze pricati uopce da sam izlazio svakih 15minuta na wc ,sto je postalo onako malo vise sumnjivo ali ajde ljudi imaju razumijevanja jer znaju cime se bavim

                      e da ovo sto se tice defke sta sam napisao ovo se tek pocne dogadjati kad se spustite ispod 10% bf-a do tad ja taj bf mogu odrzavati junkom ,znaci niko ko se nije spustio ispod 10% bf a to je po meni (jasno vidljivi trbusni ,separirana ramena od ruku ,prsa jasno vidljiva i isa strane ,kvad se ocrtava ) ,zapravo ni ne zna sta je bodybuilding defka ,treba probati ,pa tek onda vidjeti koliko je zapravo junk hrana super hrana i zasto se ja nikad ne odricem takve hrane na masi ,zapravo svi uh i masti osim proteina mi na masi zapravo dolaze iz junka

                      koliko god bilo tesko trebali bi ste svi jednom to probati samo iz jednog razloga ,ako ne radi izgleda onda zato jer vas napravi totalno discipliniranom osobom ,motiviranom i sa jakom snagom volje
                      evo moj primjer ,reko idem se ostaviti cigareta ,da si mogu malo trening popraviti i da disem i razmisljam ko covjek .cim sam to rekao ,bacio sam cigarete i evo tome je proslo sad tjedan dana i uopce nema sanse da zapalim cigaretu niti imam potrebe za njom niti ikakvim flasterima niti slicnim ,a jedini razlog tome je sto sam prosao gora iskusenja od toga a to je hrana koja je uz vodu i kisik najveca ljudska ovisnost
                      priprema za bb natjecanje je nesto tipa ko priprema za ulazak u legiju stranaca ,jer koliko god bila teska fizicka tortura ,psihicka je jedno tri puta jaca i treba se protiv nje boriti
                      zamislite recimo 3 sata cardia na dan plus sat vremena treninga sa utezima ,samo 4 sata na dan potrosim na trening ,a hrane gotovo nista ,ne mozes hodati osjecas se ko zombi a evo ides odraditi sat vremena treninga sa utezima i to nije sve nego jos jedno sat vremena cardia i onda dodjes doma pojedes nesto piletine i saku rize ,gdje doslovno na vagi brojis zrnca i makivas ako si koji gram previse stavio
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment


                      • #12
                        Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                        Zahvaljujem Bogu sto nisam Body Builder.
                        There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                          Originally posted by Wolf1524
                          Zahvaljujem Bogu sto nisam Body Builder.
                          nisam ni ja ,za dvije godine cu biti ako Bog da dipl.magistar politickih znanosti
                          a bodybuilderi su oni ljudi koji zive od toga
                          covece gle moje gabarite trenutno ,176cm i 86.5kg ,u odjeci izgledam ko svaki drugi covek
                          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                          Comment


                          • #14
                            Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                            jbt koje su to muke , ja sam svoju defku odradio samo sa deficitom u kalorijama i uz gym išao 2x tjedno hiit odradit, i bio sam sasvim zadovoljan rezultatom
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                              Originally posted by xpress
                              jbt koje su to muke , ja sam svoju defku odradio samo sa deficitom u kalorijama i uz gym išao 2x tjedno hiit odradit, i bio sam sasvim zadovoljan rezultatom

                              znam to je to ,tako vecina radi pa ni nezna sto je to pripremiti se za natjecanje
                              meni je forma za plazu dva do tri mjeseca prije natjecanja ,zapravo meni se trbusni vide uvijek da sam cijeli dan na junku ,ali to nije forma za natjecanje, od onog perioda kad izadju trbusni van jos moram 10kg sala dolje skinuti
                              to jos dodatno salo sa trbuha da se skine ,sa strane na prsima ,pa sa strane na trbusnim ,pa donji dio ledja ,pa loza pa na kraju dolazi na red gluteus ,strijacije na prsima ,na ramenima ,na tricepsu i na kvadu to imam genetski dosta ranije
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment

                              Working...
                              X