Announcement

Collapse
No announcement yet.

Znam da sam na dijeti kad ......

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Znam da sam na dijeti kad ......

    Originally posted by mali priest
    Originally posted by xpress
    jbt koje su to muke , ja sam svoju defku odradio samo sa deficitom u kalorijama i uz gym išao 2x tjedno hiit odradit, i bio sam sasvim zadovoljan rezultatom

    znam to je to ,tako vecina radi pa ni nezna sto je to pripremiti se za natjecanje
    meni je forma za plazu dva do tri mjeseca prije natjecanja ,zapravo meni se trbusni vide uvijek da sam cijeli dan na junku ,ali to nije forma za natjecanje, od onog perioda kad izadju trbusni van jos moram 10kg sala dolje skinuti
    to jos dodatno salo sa trbuha da se skine ,sa strane na prsima ,pa sa strane na trbusnim ,pa donji dio ledja ,pa loza pa na kraju dolazi na red gluteus ,strijacije na prsima ,na ramenima ,na tricepsu i na kvadu to imam genetski dosta ranije

    a jbg sad, da je jednostavno svi bi išli na binu :P
    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

    Comment


    • #17
      Re: Znam da sam na dijeti kad ......

      Originally posted by mali priest
      -cijeli dan razmisljam o hrani pogotovo o obrocima sa proteinima i ugljikohidratima
      -idem spavati gladan
      -mi je dovoljno 4 do 5 sati sna na dan
      -mi je jedini razlog zasto se ujutro ustane i radim cardio kad znam da cu poslije toga pojesti zobene
      -mi hlacu pocnu padati ,pa moram raditi nove rupe na remenu
      -moram kupiti novu robu za broj manju
      -stalno jezikom dodirujem usnice jer su mi previse suhe
      -idem pisati svakih pola sata
      -na treningu razmisljam sta cu raditi sljedeci dan na treningu
      -se bojim dodati jos nekih 10 grama rize da ne bih pretjerao sa kalorijama
      -sam zivcan i ljut na sve,a osim bodybuildinga nista drugo mi nije zanimiljivo
      -brojim dane do kraja dijete kad cu se moci posteno najesti i naspavati ko covjek
      -sa tanjura doslovno polizem svako zrnce rize i komad salata
      -su mi dlanovi suhu da ih moram stalno mazati sa kremom
      -oci mi iskoce van ,vilica mi je izrazena ,vide se misici po licu
      -nakon svakog tusiranja u vrucoj vodi iskoci milijun zila po tijelu
      -molim Boga da cim prije zaspim kako bi mi prosao cim prije dan na defki ,tako da se cim prije blizim cilju
      -se svako malo gledam u ogledalo da vidim jel sam izgubio sta sala
      -sam totalno asocijalan i bez emocija ,prazna ploca, od emocija postoje samo zivcanost ,ljutnja ,agresivnost
      -svaka druga stranica koju pogledam na internetu je neki motivation za trening
      -imam posebnu biljeznicu u kojoj zapisivam kilazu ,sta sam jeo ,sta sam radio itd...
      -se toliko slikam da mi se na digitalcu memorija napuni u roku tjedan dana
      -pocinjem osjecati grceve u misicima i tesko mi je stajati jer nemam sala na tabanima pa mi je pritisak nesnosljiv a zglobovi su ko u starca od 90god i boli me trticna kost jer nemam sala na gluteusima


      evo to su neke stvari kojih sam se ja sjetio kad sam na definiciji i kad znam da ona sljaka ,cim vidim da se dobro osjecam ,dobre sam volje i pola ovoga nestane sa liste ,to znaci da nekaj sa defkom ne valja i treba malo jace zapesti

      ajd pisite vasa iskustva
      Znam da sam na dijeti kad
      -dobijem erekciju dok se ponekad počastim sa jabukom
      - poželim zadavit curu dok sretno mljacka neki junk pored mene
      - nemam volje za bilokakav oblik sexa
      evo ovak je trenutnomeni
      “The harder you work your glutes the harder it’s going to be for your inmate to get inside you”

      Comment


      • #18
        Re: Znam da sam na dijeti kad ......

        Ja sam postao senilan, pa se pitam jel to od defke ili me godine stižu; zaključam auto i onda se vratim provjeriti jel zaključan, ne sjećam se jesam zaključao...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Znam da sam na dijeti kad ......

          Da budem iskren, meni je draža dijeta nego nedijeta, bar što se tiče prehrane, jer se na nedijeti moram prejedavat da dođem do nekih 3000 kcal.

          Ono što mi je najgore na dijeti je definitivno kardio od kojeg mi se pada u nesvjest.

          Comment


          • #20
            Re: Znam da sam na dijeti kad ......

            Originally posted by salemetal
            Da budem iskren, meni je draža dijeta nego nedijeta, bar što se tiče prehrane, jer se na nedijeti moram prejedavat da dođem do nekih 3000 kcal.
            Ne moraš se prejedavat. Jedeš normalno a suficit radiš sa suplementima, barem ja tako radim.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #21
              Re: Znam da sam na dijeti kad ......

              Originally posted by kelly
              Originally posted by salemetal
              Da budem iskren, meni je draža dijeta nego nedijeta, bar što se tiče prehrane, jer se na nedijeti moram prejedavat da dođem do nekih 3000 kcal.
              Ne moraš se prejedavat. Jedeš normalno a suficit radiš sa suplementima, barem ja tako radim.

              Ne volim baš suplemente, osim nakon treninga. Morat ću si nešto bez okusa nabavit.

              Comment


              • #22
                Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                uh da sam bar ja na vasem mjestu
                bez problema mogu pojesti prek 8000 kcal i dalje biti gladan ,jebiga a i znam koji je razlog tome
                kad sam natukao do 113kg ,na naglo sam pao jer sam se za prvo natjecanje pripremao ,salo je otislo ,misici ostali ali je i zeludac ostao
                nekad je dobro ,nekad ne ,alo uglavnom postao sam gurman sto se hrane tice ,to mi je najjaca droga koja postoji ,u ekstazi sam kad jedem junk hehehe
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #23
                  Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                  evo ja san po prvi put u zivotu na defki evo vec 5 dana i tek sad vidin sa čime san se zakačije
                  a ja san mislije da je najtezi dio BB-a bit na masi
                  iako iman lipe obroke gladan san ka pas...
                  npr-kolača u kuci uvik ima na bacanje i nikad ih nisan ni pomislije jisti jer ne volin bas slatko, al sad...bas bi volije one krempite potrat
                  i ujutro kad se dignen najradije bi odma zobene iša potrat umisto da iden odradit Li kardio
                  Originally posted by Jurica
                  ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                    I koliko težiš kila na sami dan natjecanja?
                    Menky je napisao...
                    Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                      E, a i onaj put kada si natukao 113, na koliko si se izrezao?
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                        najvise sam imao 113kg,to je bilo tamo negdje cirka bozic i nova godina 2007
                        prvo natjecanje mi je bilo 2008. u sredinom petog ,tad sam na vaganji imao 79.8kg
                        sljedecu masu sam isao samo do nekih 108 kg ,a na natjecanju 2009 godine u Tesnju sam imao 80.5kg a na drzavnom 81kg
                        ove godine sam isao ,zapravo nisam isao ,nego sam jeo onak po potrebi kad sam bio gladan i tak nis striktno nikakva masa ,samo ono dosta proteina a masti i uh iz bilo cega ,dosao sam do 100kg a u Beogradu neznam koliko sam imao jer se nismo mi juniori morali vagati a u Bihacu sam imao 82.5kg
                        krenuo sam sa 91.5kg ,sad mi je cilj da u Kopru u 11.mjesecu imam cirka negdje 79 ,80kg ,ali i najvise misica do sad .Kako to ? pa pokusat cu imati puno manje sala i vode nego na prijasnjim natjecanjima,znaci forma jos puno,puno bolja ,tipa munzer nesto
                        ono sto sam skuzio koliko sam vec defki u zivotu napravio da nije samo problem u hrani nego je problem u tome kad dodjemo do odredjenog niskog postotka masnoce ,pa se jednostavno borimo sami sa sobom
                        kad sam imao 113kg do 100kg sam dosao kad kazes keks ,izbacio junk ,malo pripazio na prehranu ,tu i tamo neki cardio ,meni sve ispod 90kg je muka ,sto znaci da sad kad sam bio krenuo ,vec nakon nekih dva tjedna je krenula muka ,jednostavno kad dodjem do nekih 9 % bf-a ,sve ispod toga je paklena spartanksa borba ,ne bitno kad sam krenuo i koliko sam dugo na definiciji

                        e i da malo pojasnim da nebudu toliko ekstremne pobjede ,ne gleda se koliko se kila ima na sami dan natjecanja ,jer je to totalno neprirodno to jest u dehidriranom stanju
                        ali recimo tjedan dana prije i dan nakon natjecanja racunajte razliku od nekih 4 do 5kg gore sto je prava kilaza a ne ova na dan natjecanja ,naravno to je kilaza kad sam pun glikogena ,kad sam prazan ona je negdje 2 do 3kg manja
                        TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                        Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                        Comment


                        • #27
                          Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                          113kg na 1,76 si ima to je znači plus 37,koji je tada bf bija? Po tom nekom grubom izračunu ja bi mora ić na 130 kg na masi,iako je to npr, u odnosu na Kovačića ništa jer smo iste visine ,a on je negdi reka da na masi bude na 150 kg ako ne i više...Mogu mislit kako ti je skidat kile kad dođeš na 90,a moraš još 10 doli to je onih najtežih 10,triba to i uskladit svaki dan i fax i kardio i utezi ,još neznam ako imaš curu kako stižeš .......Ali sve u svemu kad se nešto voli nije teško...E i koliko ti je vremena trebalo da sa 113 kg dođeš na 82kg i jesi svaki dan radija kardio i koliko vremenski i kojim intezitetom...p.s. Hval na odgovoru..
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                            cura u vrijeme dijete sluzi da kuha i da trosi kalorije bar 3x dnevno
                            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                            Comment


                            • #29
                              Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                              ni jedna mi defka nije trajala dulje od cetiri mjeseca ,to jest nekih otprilike 16tjedana
                              imam jako brz metabolizam ,metabolizam teskog ektomorfa ,gradju mezomorfa i zeludac endomorfa
                              evo ovu sad sam poceo 16.8 ,znaci nekih cirka tri mjeseca mi je ova defka ,ali koliko sad mogu vidjeti i najteza u zivotu
                              sve se da uskladiti nista nije tesko
                              posto sam uvijek bio vise tip za knjigu ,to jest za znanje nego za sport ,fax mi je dosta lagan ,ide svojim tijekom ,postao mi je dosadan ,evo sad ce cetvrta godina ,pa vise nisam zainteresiran za njega previse ,glavno da se zavrsi ,znaci u zadnje vrijeme to znaci kampanjski ,na svakom desetom predavanju sam i tak
                              sto se tice ostalog ,pa sve je isto ko i inace ,izlasci ,kavice ,zajebancija sa ekipom,vise sam tip frajera,zenskarosa ,nema te koja bi me uzela pod sebe ,trebala bi biti zlatna
                              ali recimo zadnja dva tjedna ,ma ajde reci cemo zadnji tjedan ,igranje s kalijem i natrijem ,jaoooo ,onda doslovno nemogu hodati nikako ,i na licu mi se moze vidjeti patnja svega toga sto sam prosao ,ali da se izdrzati jer osjecaj nakon natjecanja ,ne samo natjecanje jer je i to patnja ,nego poslije natjecanja je neprocijenjiv ,ali neprocjenjiv ,hrana ,voda ,sokovi ,mirisi ,imas osjecas ko da ti je neko dvije tone sa ledja maknuo a svaki zalogaj hrane je dar sa neba i to traje tako par dana
                              mislim voda je carobna a sad zamisli kako je sa masnom hranom
                              jedva cekam ; ne natjecanje ,nego ono poslije natjecanje
                              da pitate vecinu natjecatelja o cemu razmislja prije natjecanja taj dan ,90% njih ce reci da razmislja o tome sto ce jesti nakon natjecanja ,a ne o tome kako stoje gore na bini i moraju pobjediti ,o tome se razmislja nekih dva tjedna kasnije kad se dodje konacno k sebi i mozdane vijuge ponovo prorade hehehehe
                              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                              Comment


                              • #30
                                Re: Znam da sam na dijeti kad ......

                                zanimljiv post nikola
                                ja sam pokusao jednom 7 dana dijete i to keto, nakon 5 dana su mislili u kuci da sam poludio
                                mislim nisam imo sta definirat, teski ektic, al et da vidim kako izgleda patnja
                                @kelly
                                ja sa 18 god neznam jesam li zakljucao auto hah
                                panta rei

                                Comment

                                Working...
                                X