Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

    Originally posted by PatrickStar View Post
    Daj sliku, ali neku normalnu, da se može dobro procijeniti, a ne poput ove na avataru. Na prvu, imaš premalo kila za defku, ali to sve ovisi o kvaliteti dobivene mase.
    Slikam se dns pa ti posaljem/postavim. Ty
    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
    Napreduje se... Avatar^^

    Comment


    • #17
      Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

      Samo ne u inbox, molim te!
      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

      Comment


      • #18
        Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

        Originally posted by PatrickStar View Post
        Samo ne u inbox, molim te!
        Neznam jel' ovo bio sarkazam xD No evo ti tu...
        jamasa3.jpg
        Znam da mi je poza banana, ali ovo je jedino mjesto gdje sam mogao naci iole normalan izvor svjetlost... jbg
        -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
        Napreduje se... Avatar^^

        Comment


        • #19
          Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

          To je bila samo ljubazna molba da mi ne šalješ svoje polugole slike u inbox! Mislim, objašnjenje nije potrebno, kaj ne?

          A gle stari... Prerano je za defku. Na dobrom si putu, ali premalo je tu meseka još da ga definiraš. Također, nisi niti pretjerano mastan, tako da ti preporučam da nastaviš s masom. Iako prsa isplivaju kada se makne salo sa njih, mislim da bi njima trebao posvetiti nešto extra pažnje, jer čini mi se da nisu na razini ostatka.

          E, sada, vidim ja da si ti zabrijao na defku, i da će te biti teško odgovoriti, ali najbolje za tebe i tvoj napredak bi bilo da se strpiš još malo. Archiver me isto prošlo ili pretprošlo ljeto pitao za neke savjete oko definicije i rekao sam mu da se strpi. Ovo tu sada ističem samo zato jer vidim kako je u svojem postu istaknuo da sada žali što je bio nestrpljiv, pa se nadam da nećeš ponoviti njegovu grešku. Radi se o tome da kada bi sa tvoje sadašnje forme maknuli salo i vodu, bio bi tanak poput prstića i zapravo bi nazadovao, jer bi vjerojatno i izgubio dio mišića što si stekao.

          SAVJET: ne moj biti nestrpljiv i upropastiti dosadašnji trud, samo zato da bi za plažu imao pločice. Vjeruj mi, ja sam svoje prvo ljeto doživio sa 87 kg i šlaufom. Nije mi bilo svejedno, ali, kao što znaš, strpljenje se višestruko isplatilo na kraju.
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #20
            Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

            Ok, mislim da cu onda ipak tako... Samo, pri tome da se strpim mislis da pricekam jos koji mjesec ili da gonim masu skroz do sljedece godine u ovo vrijeme?
            Ima jos tko sto za reci?
            Fala Patrik!

            P.S.
            -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
            Napreduje se... Avatar^^

            Comment


            • #21
              Re: Ne znam koliko bi trebala trajati defka?

              patrik objasnio
              Originally posted by Bilderčić
              Originally posted by Dehydronator
              sve do grama tjedno je natural
              gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
              48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

              Comment

              Working...
              X