Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

    Mene iteresuje par stvari oko bb-a
    1.kad se odlucim takmicit gde da se prijavim i sta mi je sve potrebno ?
    2.Koje sve kategorije postoje,npr ocu da se takmicim u kategoriji do npr 80 kg a u masi imam 83 sta onda?
    3.Do koje godine su juniori do 21 ?I el ima neka tezina za juniore preko koje ne moze da se ide?
    4.Kako nabaviti sponzora i koje su njegove/tvoje obaveze prema njemu?
    1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
    Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
    Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
    Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

  • #2
    Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

    Kad neće nitko odgovoriti, moram ja:

    1. Prijavljuješ se u BB savez.
    2. Težinske kategorije.
    3. Junior si do 22 godine; kad napuniš 22 onda prelaziš u seniore.
    4. Kompleksno pitanje; ideš okolo i moliš...obaveze su one koje navedete u ugovoru.

    Imamo Nikolu i Ronija na forumu pa nek dodaju još ak imaju šta...

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

      Hvala, a u juniorskoj mozes da imas bilo koju tezinu ?
      1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
      Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
      Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
      Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

      Comment


      • #4
        Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

        Originally posted by BFS1994
        Hvala, a u juniorskoj mozes da imas bilo koju tezinu ?
        Da, nema veze težina s time koliko ja znam.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

          Originally posted by BFS1994
          Mene iteresuje par stvari oko bb-a
          1.kad se odlucim takmicit gde da se prijavim i sta mi je sve potrebno ?
          2.Koje sve kategorije postoje,npr ocu da se takmicim u kategoriji do npr 80 kg a u masi imam 83 sta onda?
          3.Do koje godine su juniori do 21 ?I el ima neka tezina za juniore preko koje ne moze da se ide?
          4.Kako nabaviti sponzora i koje su njegove/tvoje obaveze prema njemu?
          1.ako je natjecanje otvorenog tipa tada se prijavljujes ili na sam dan natjecanje gdje placas odredjenu kotizaciju ili se prijavis telefonski ,preko e-maila itd prije natjecanje
          ako planiras izaci na drzavno prvenstvo u ifbb-u tada moras imati odredjeni klub i prijavljujes se preko kluba ,znaci preko saveza
          2.imas jako puno kategorija ,ovisno o broju natjecatelja ,o federaciji itd...
          3. u ifbb-u si junior do 21god ,otprilike to izgleda ovako ako si navrsio 21 god u toj tekucoj kalendarskoj godini tada si junior ,ako se i natjecanje odrzi dok nemas jos 22god ali u toj kalendarskoj navrsavas 22 god tada se nemozes takmiciti kao junior
          znaci ako 88godiste tada se ove 2010 nemozes takmiciti ,ali ako si 89godiste ,tada se mozes natjecati ,znaci u principu su na dobitku oni koji su rodjeni u prvim mjesecima godine a na dobitku neko ko je rodjen krajem godine
          u dosta drugih federacija si naprimjer junior do 23 godine
          4.e to tesko da ces nabaviti nekog sponzora osim ako imas neku vezu onda mozda i da ,u protivnom moras imati iza sebe odlicne stecene rezultate da bi dobio sponzora ,ali opet ni to ne garantira da ces ga dobiti
          TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
          Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

          Comment


          • #6
            Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

            Originally posted by BFS1994
            Hvala, a u juniorskoj mozes da imas bilo koju tezinu ?
            u juniorskoj postoje dvije kategorije vecinom ili samo jedna

            ako se radi o dvije kategorije tada su to do 75kg i preko 75kg
            ako ti imas i 130kg ,nema veze opet si u kategoriji preko 75kg
            znaci evo primjer proslog drzavnog
            najlaksi natjecatelj u kategoriji juniorskoj preko 75kg je imao oko 75.5 kg
            najtezi je imao oko 94kg
            moja kilaza na vaganju je bila 81kg
            TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
            Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

            Comment


            • #7
              Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

              jos nesto da pitam
              1.Koje ti rekvizite daju pred izlazak na binu
              2.Sa koliko se godina mozes prijaviti u neki bodybuilding klub
              3.Sta se desava kad se prijavis u klub el te zovu da gledas da se takmicis promocije intervijuji istrazivanja ita ko na tu foru ?
              1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
              Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
              Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
              Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

              Comment


              • #8
                Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                Originally posted by BFS1994
                jos nesto da pitam
                1.Koje ti rekvizite daju pred izlazak na binu
                2.Sa koliko se godina mozes prijaviti u neki bodybuilding klub
                3.Sta se desava kad se prijavis u klub el te zovu da gledas da se takmicis promocije intervijuji istrazivanja ita ko na tu foru ?

                1.rekvizite? nema nikakvih rekvizita
                dodjes ,prijavis se i to ti je to
                prozovu te ,izlazis na binu
                u backstage imas vjerojatno par bucica ,uglavnom snalazis se sam
                moras si nabaviti natjecateljske gacice i boju,sve ostalo je na tebi ko ce te farbati ,kak ce ti boju staviti ,kakvu velicinu gaca si si izabrao ,koju boju itd...
                2.mislim da nema neke sluzbene donje granice
                ali postoji mogucnost ,ako ne izgledas dobro za natjecanje da te nece htjeti uzeti da za njih se takmicis ,iako je to vrlo rijetko ,jer klub kao klub nema ama nikakve veze sa usporedbom sa klubovima u drugim sportovima
                to je samo mjesto gdje si ti prijavljen za koga se takmicis ,naravno za sebe ,klub tek toliko radi reda da te neko moze prijaviti
                i ovo sve stoji samo za drzavno prvenstvo ,ako se zelis natjecati drugdje na drugim natjecanjim ,dodjes taj dan uplatis kotizaciju i to ti je to ,gotova prica
                3.nema nikakve veze
                ja doslovno sam dok sam bio u klubu,bio samo na papiru i to ti je to ,sve je ostalo na tebi ,samo sam dobio majicu na dan natjecanja dao im 200 cuna za godisnju clanarinu i bok pero
                cak mores biti iz nekog grada pitaj boga di ,npr iz popovace a takmicit se za klub sa krka

                znaci ponovit cu bodybuilding je totalno individualni sport ,ali ono najindividualniji od svih ,nema blage veze za timskim radom
                klub je samo papir za olimpijski savez ,jer tak po zakonu mora biti ,naravno samo za drzavno jer to drzava placa ,ili ti savez ,sa sve ostalo nema nikakve veze
                znaci ti i ja se mozemo dogovoriti i organizirati natjecanje
                naci sponzore ,pozvati natjecatelje ,malo razglasiti reklamom gdje i kad ,uzeti dvoranu ,naci sudce ili sami suditi ,dati neke nagrade i to ti je to

                e sad o velicini nagrada ce ti ovisiti ko ce ti noci
                npr da napravis natjecanje gdje ce nagradni fond biti 1 000 000 dolara ,ja ti kazem jay cutler i ekipa bi ti dosla
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #9
                  Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                  1.Pa mislio sam na buceci i tako to..posto vidim na nekim snimcima imaju i one kako kanape elasticne i bucice el to donosis sam ili ima tamo za sve takmicare ?
                  1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
                  Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
                  Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
                  Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

                  Comment


                  • #10
                    Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                    Originally posted by BFS1994
                    1.Pa mislio sam na buceci i tako to..posto vidim na nekim snimcima imaju i one kako kanape elasticne i bucice el to donosis sam ili ima tamo za sve takmicare ?

                    sve si to u vecini slucajeva donosis sam
                    meni je dosta jedan elasticni strik i rucnik da se dobro napumpam prije izlaska jer nisam u stanju ni drzati bucicu od 5kg taj dan u polusvijesnom stanju
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #11
                      Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                      hahha tnx
                      1994 rodjen sam ja pored reke Dunava xD
                      Da bi bio pobednik ne moras da pobedis....
                      Neko je talentovan za nesto a neko za nesto duro
                      Neko dobije nesto a drugi dobije nesto drugo i uvek bi zeleo da ima ono sto ima drugi a....

                      Comment


                      • #12
                        Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                        Originally posted by kelly
                        Kad neće nitko odgovoriti, moram ja:

                        1. Prijavljuješ se u BB savez.
                        2. Težinske kategorije.
                        3. Junior si do 22 godine; kad napuniš 22 onda prelaziš u seniore.
                        4. Kompleksno pitanje; ideš okolo i moliš...obaveze su one koje navedete u ugovoru.

                        Imamo Nikolu i Ronija na forumu pa nek dodaju još ak imaju šta...

                        Dobio sam pocetkom 2009 pismo od WABA i navodno sada imaju juniorsku kategoriju do 24 god. , slicno je i sa nekim USA organizacijama.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                          mene zanima dali ovi profi bilderi mogu živit od bodybuildinga ,koje su največe nagrade novčane recimo npr za državnog prvaka Hrvatske dali tu postoji kakva novčana potpora i kolika ,i kako je to npr za svjetskog prvaka ka šta je roni bija jer inače se čovik zapita čemu sve to.Gleda sam na youtubeu Ronija ka ono kad je bija svjetski prvak pa me zanima osim pokala i priznanja jel dobija kakvu novčanu nagradu ......?
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                            E mislim na Ronija Kovačića pa ako vidi post neka on odgovori......
                            Menky je napisao...
                            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Pitanje za takmicare ili one koji znaju proceduru...

                              Originally posted by robertost
                              mene zanima dali ovi profi bilderi mogu živit od bodybuildinga ,koje su največe nagrade novčane recimo npr za državnog prvaka Hrvatske dali tu postoji kakva novčana potpora i kolika ,i kako je to npr za svjetskog prvaka ka šta je roni bija jer inače se čovik zapita čemu sve to.Gleda sam na youtubeu Ronija ka ono kad je bija svjetski prvak pa me zanima osim pokala i priznanja jel dobija kakvu novčanu nagradu ......?
                              zbog ljubavi prema tom sportu, ne parama... u Cro sumnjam da se moze zivjet od toga, vani se cak i moze medju proficima...ali tek nekolicine profica
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment

                              Working...
                              X