Announcement

Collapse
No announcement yet.

Saša Draškovic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Saša Draškovic

    Nakon Lea i Jusufa, razgovara sam sa Sašom te je napisao nesto o sebi "maksuz" Usput legenda od covjeka i odlican trener.

    Sta da kazem, imam iza sebe jako malo takmicenja i sezona. Takmicio sam se 2008 i 2009. Tada sam se povukao i poceo nakon duze od 1.5 godine trenirati. U tom periodu sam izgubio sve misica sa sebe i nisam razmisljao o takmicarskom BB. U medjuvremenu sam postao trener, sa sada vec legendarnom pripremom sportiste za bb takmicenje. Naime, Leo Zovko i ja smo uspjeli da izbrusimo formu u 8 nedelja i da od debelog momka izadje bilder na kraju. Uspjeh smo ponovili sljedece godine a i godinu posle. Dakle tri uspjesne sezone! Talenat su prepoznali i mnogi drugi takmicari s kojima sam radio i nikad nisam pravio omasku u formi.
    U medjuvremenu, odlucio sam i sebe spremiti, nije mi bio cilj BB i neka bolesna misicna masa. Odlucio sam se za classic jer mi je jeftinije, lakse i sprijecice me da odem u krajnost a body-building je za mene bio krajnost, jer nikad nisi dovoljno veliki pogotovo ako sanjas o teskoj kategoriji (kao sto sam ja nekad) i spremio sam se u nekih 8 nedelja za drzavno. Formom sam bio izuzetno zadovoljan s obzirom na ulozeno. Bio sam za 3 broja manji nego 2009 ali opet bolji i spremniji.
    Ciljeve fiksne nemam, nikad ne znam sta zivot sprema ali recimo da bih volio dogodine izaci sa par procenata nizim bf od ovogodisnjeg i sa 2kg mesa vise na sebi. Do tad cu vrijedno raditi na ostvarivanju ciljeva mojih klijenata i da budem ponosan na jos neke nove transformerse.
    1juniorski prvak BiH 2008.
    2juniorski prvak BiH 2009
    3classic body-building prvak BiH 2012(nakon pauze)
    4Tesanj, 2mjesto, turnir
    5Bihac 2009 2 Mjesto(zasluzio prvo tad)
    6Bihac 2012 2 mjesto classic body building

    457223376723341786911876.jpg

    sale-obradjena.jpg

    picture-354.jpg

    picture-346.jpg

    picture-087.jpg

    picture-036.jpg

    picture-012.jpg

    picture-004.jpg

    picture-003.jpg

    picture-002.jpg

    copy-of-saleeeeeee.jpg

    picture-883.jpg

    Slike transformacija klijenata uskoro, nemam sad vr.

  • #2
    Re: Saša Draškovic

    Saša odličan, i veliki znalac.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Saša Draškovic

      163356_387195337998435_1421396734_n.jpg

      najjači momci
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: Saša Draškovic

        Na slici s lijeva: Vendetha(Adoni), Leo Zovko i Saša. (ko ne zna)

        Comment


        • #5
          Re: Saša Draškovic

          Originally posted by bot1950 View Post
          [ATTACH=CONFIG]12932[/ATTACH]

          najjači momci
          dvojica boljih momaka koje sam ikada imao priliku da upoznam..
          kao ljudi prije svega su za veliki respekt,.. i jako mi je drago da sam imao priliko s njima skupa da se spremam, puno mi je lakse bilo, nego recimo u cacku kad sam sam ostao,.. podrska velika su bili i jedan i drugi.
          sto se sase tice,..njegova licna forma je najmanji pokazatelj njegovog iskusva i znanja, iako je i njegova forma vrhunska, a to i smi vidite,.. spremio je toliko momaka sad u ovoj sezoni, svi sa odlicnim rezultatima,..covjek je pravi maher, i hvala mu puno na svemu,..sljedece godine u nove pobjede skupa.
          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

          http://www.staying-fit.net/

          Comment


          • #6
            Re: Saša Draškovic

            saša je legendaaaa, posjeduje ogromno znanje, što je i pokazao rezultatima, svojim a i od brojnih klijenata !!!
            Originally posted by darios
            pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

            Comment


            • #7
              Re: Saša Draškovic

              Momka dugo vec pratim i öogu rec da njegove stvari iz glave su psihoticno dobre...lik zna znanje da to nije istina
              Pocivao u miru Bozjem

              22.12.1984 - 20.12.2012

              __________________________________________________ ___________________________

              mentor: Sasa Draskovic

              Comment


              • #8
                Re: Saša Draškovic

                - u 8 nedjelja ?? a neki treniraju po 5-6 godina isto koda i netreniraju! sta se sve moze u kratkom roku samo je potrebno...znanje!

                Comment


                • #9
                  Re: Saša Draškovic

                  Originally posted by ibro10 View Post
                  - u 8 nedjelja ?? a neki treniraju po 5-6 godina isto koda i netreniraju! sta se sve moze u kratkom roku samo je potrebno...znanje!
                  sasa je mislio na 8 sedmica priprema, tj. dijete.
                  a to je za nekog ko zna posao, sasvim dovoljan period
                  "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                  Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                  https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                  http://www.staying-fit.net/

                  Comment

                  Working...
                  X