Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roni Kovačić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Roni Kovačić

    http://www.index.hr/sport/clanak/rijeca ... 57327.aspx

  • #2
    Re: Roni Kovačić

    Bravo Roni
    Odlično izgleda

    Comment


    • #3
      Re: Roni Kovačić

      Bravo i čestitam.
      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

      I know it's hard to keep an open heart
      When even friends seem out to harm you
      But if you could heal a broken heart
      Wouldn't time be out to charm you

      November Rain, Guns and Roses

      Comment


      • #4
        Re: Roni Kovačić

        Sve čestitke Roniju.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Roni Kovačić

          Iskreno me čudi da su na indexu(i opčenito bilo gdje) stavili intervju s nekim iz BB.

          Comment


          • #6
            Re: Roni Kovačić

            Roni je legenda... odlicna masa na ovu visinu... Svaka cast covjeku.
            "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

            Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
            https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

            http://www.staying-fit.net/

            Comment


            • #7
              Roni Kovačić

              http://inmagazin.novatv.hr/multimedia/f ... world.html
              Mind over muscle.

              Comment


              • #8
                Re: Roni Kovačić

                Odličan prezenter ovog sporta,svak mu čast još jednom

                Comment


                • #9
                  Re: Roni Kovačić

                  Svaka cast, upakirati toliku masu na tu visinu je zbilja nesto za vidjeti. Gledao sam ga uzivo na njegovom prvom natjecanju u MIOC-u u Zg-u (1999 li 2000, nisam siguran)i tada je vec bio ogroman...

                  Comment


                  • #10
                    Re: Roni Kovačić

                    masina je covjek.. svaka cast
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Roni Kovačić

                      super, svaka čast , još kad bi se u RH imalo malo više sluha za neke druge sportove
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Roni Kovačić

                        Odlično, svaka čast Roniju. NIie samo vizualna pojava izgleda da je i pametan dečko .

                        Comment


                        • #13
                          Re: Roni Kovačić

                          trazeci nece linkove na google naletio sam na vas forum...procitao komentare i mislim da bi bio red da se javim..hvala svima...
                          citav zivot sam u sportu u takmicarskom bb od 2000.god...medjutim ove godine stjecajem okolnosti maksimalno sam se posvetio sportu 6mjeseci, uvijek sam u treningu da se razumijemo ali za takmicarski bb pogotovo vani potreban je taj poseban iskorak...mada nikada manje sredstava uspio sam posloziti stvari i izvuci maksimum uz pomoc prijatelja i takmicara Ive Vuksica te MVP nutritiona koji mi je osigurao put u Rim...
                          ja sam jedan obicni sportski entuzijast i uvijek sam nastojao biti iskren u svemu sto se vezuje uz ovaj sport i opcenito u ostalim zivotnim aspektima ali to nije uvijek dobro, barem ne u nasem drustvu...zbog svojih fizickih predispozicija bio sam na meti mnogih koji robuju stereotipima a i unutar svog sporta takodjer ,jer gabaritima, izgledom i imageom ne spadam bas u taj svijet osim naravno kada se nadjem u gymu ...oduvijek sam bio ekstreman u pristupu sportu i nikada se nisam mogao rekreirati cega god se prihvatim idem do kraja i vjerujem da se sve moze ako si dovoljno predan tome...kada sam prvi put izrazio zelju za takmicenjem u svojoj okolini bio sam predmet ismijavanja, rekli su mi da se drzim kosarke ili odem u manekene..proslo je deset godina i danas se ne smiju ali u svakom momentu gledaju baciti kamen pod kotace...ne zamaram se time inace mada sam se ovih dana dobio par novih pljuski....usljed nekih krucijalnih promjena u zivotu na privatnom planu odlucio sam promjeniti sredinu i doci zivjeti u zg da se pokusam financijski srediti ali bez obzira na svoje ime ili znanje u svojoj bransi nisam uspio naci posao ili kada bi ga nasao netko bi se uvijek pobrinuo da ga ne dobijem, nikada mi nije bilo na kraj pameti nekome uzeti ili ugroziti posao i vjerujem da bi se uklopio u svaku sredinu ali...tu bi dosla prica o stereotipima, kompleksima i ljubomori...ja sam prvenstveno sportas i vise manje svi decki i cure koji su u ovaj sport dosli iz drugih sportova imaju slicno glediste ..problem je o naj gro koji bb ne dozivljava kao sport nego se nasao u njemu robujuci svojim kompleksima ili nekom interesu....malo sam se previse raspisao) takav mi je dan, mjesec a i godina....svrljacu vam malo po forumu, mozda i nacvrckam nesto...pozdrav svima i jos jednom hvala
                          member of MVP team......

                          Comment


                          • #14
                            Re: Roni Kovačić

                            Svaka cast, posebno zbog toga sto si uspio i bez podrske obitelji.
                            Imam istih problema tako da se suosjecam s tobom
                            "I don't care if I die, as long they bury me in big fuckin' box"

                            Comment


                            • #15
                              Re: Roni Kovačić

                              Originally posted by ANGERFIST
                              Svaka cast, posebno zbog toga sto si uspio i bez podrske obitelji.
                              Imam istih problema tako da se suosjecam s tobom
                              Ah svima nam je tako =) Pogotovo to sto se prehrane tice

                              Inace roniju svaka cast Sad imam jos vecu motivaciju
                              "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                              Comment

                              Working...
                              X