Announcement

Collapse
No announcement yet.

Vedran Jakšić

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Moj profesor u skoli - Vedran Jakšić

    Jakšić odlično izgleda...čovjek ima 57 godina.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #32
      Re: Moj profesor u skoli - Vedran Jakšić

      Originally posted by Vedran Jaksic
      Tih 5 kg je ograničenje lijevoj ruci, radi sigurnosti arterijsko-venske fistule koja se (kirurški) izvodi na lijevoj podlaktici: spoji se vena s arterijom tako da arterijski tlak proširi venu preko koje se obavlja priključenje na uređaj za hemodijalizu.
      Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
      Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

      Comment


      • #33
        Re: Vedran Jakšić

        koji car...čovjek je fenomenalan,kakvo znanje,nevjerojatno. pročitao sam neke njegove tekstove za rast ruku,za treninge,za serije i ponavljanja i još par stvari...i ostao sam PAF!kakav skill,vau... lik zna znanje,i kad se sjetim koliko sam griješio...puno sam naučio od njegovih tekstova,a vidim da na ovom forumu minimalno 60% ljudi griješi u načinu treniranja,tako da samo bi rekao dvije riječi za to-VEDRAN JAKŠIĆ! kad čitam kako neki ljudi treniraju samo se nasmijem...i sjetim vedranovih zlatnih riječi.

        Comment


        • #34
          Re: Vedran Jakšić

          Stvano čovik izgleda vrhunski ,a ima 57 godina
          Menky je napisao...
          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

          Comment


          • #35
            Re: Vedran Jakšić

            Svaki njegov post bi zlata vrijedio!!!

            To je dovoljno reći....
            Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



            mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

            Comment


            • #36
              Re: Vedran Jakšić

              Originally posted by Vepar24
              Svaki njegov post bi zlata vrijedio!!!

              To je dovoljno reći....
              btw,meni preko facea uvijek da dobar savjet
              Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



              mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

              Comment


              • #37
                Re: Vedran Jakšić

                Vrh bicepsa ,ja mislim da samo on ima takav
                Arena

                Comment


                • #38
                  Re: Vedran Jakšić

                  SVAKI njegov post sam citao sa uzivanjem. Bas se vidi da je VJ lumen u svakom pogledu. Meni osobno najdrazi lik na ovim prostorima sto se tice bodybuildinga. Izgled se ne mora komentirati, medalje i pehari govore za sebe :handgestures-thumbupleft:
                  My Karma ran over your Dogma.

                  Comment


                  • #39
                    Re: Vedran Jakšić

                    Stari ja ne gledam toliko na Vedrana Jakšića zbog njegovog izgleda koliko na njegovo znanje,koje je uistinu zapanjujuće,čitao sam mnoge tekstove raznih BB,ali njegovi tekstovi zlata vrijede,općenito fizika treninga,sila treniranja...savršeno objašnjeno i prikazano primjerima,kako i dolikuje Vedranu.
                    Naravno,kada mu vidim biceps,i njegove mjere kada je bio na 81kg,sve mi je jasno.
                    Većina BB me nije naučila nečemu posebno kao Vedran,svi govore o sličnim stvarima,i ne baš detaljno i pretežito opširno...na kraju mi to bude neupotrebljivo,zato jako poštujem Vedrana.
                    Last edited by kelly; 01-05-12, 01:00.

                    Comment


                    • #40
                      Re: Vedran Jakšić

                      svaki novčić ima dvije strane...

                      no vju svaka čast. živa enciklopedija.
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #41
                        Re: Vedran Jakšić

                        CAR!

                        Comment


                        • #42
                          Re: Vedran Jakšić

                          njegovo znanje je svakako neusporedivo i po meni daleko najkvalitetniji postovi koje sam citao
                          Last edited by kelly; 01-05-12, 01:01.

                          Comment


                          • #43
                            Re: Vedran Jakšić

                            Mister Olympia 2011.

                            Phil-Heath.jpg
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: Vedran Jakšić

                              Originally posted by teretana555 View Post
                              koji car...čovjek je fenomenalan,kakvo znanje,nevjerojatno. pročitao sam neke njegove tekstove za rast ruku,za treninge,za serije i ponavljanja i još par stvari...i ostao sam PAF!kakav skill,vau... lik zna znanje,i kad se sjetim koliko sam griješio...puno sam naučio od njegovih tekstova,a vidim da na ovom forumu minimalno 60% ljudi griješi u načinu treniranja,tako da samo bi rekao dvije riječi za to-VEDRAN JAKŠIĆ! kad čitam kako neki ljudi treniraju samo se nasmijem...i sjetim vedranovih zlatnih riječi.
                              gdje si našao te tekstove u kojima opisuje trening, serije i ponavljanja? tražim po netu al jedino sam našao onaj članak na polleosport ali tamo piše da je ruke radio prvo triceps parne dane a biceps neparne il tako nešto, mislim da nije to taj tekst o kojem ti govoriš

                              Comment


                              • #45
                                Re: Vedran Jakšić

                                Originally posted by cro-cop View Post
                                gdje si našao te tekstove u kojima opisuje trening, serije i ponavljanja? tražim po netu al jedino sam našao onaj članak na polleosport ali tamo piše da je ruke radio prvo triceps parne dane a biceps neparne il tako nešto, mislim da nije to taj tekst o kojem ti govoriš
                                To je sve bilo na ovom forumu, ali taj forum već dugo ne radi:
                                http://www.bodybuilding-hr.com/index.php
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X