Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eva Rusan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eva Rusan

    Nova natjecateljica na našoj Body Fitness sceni Eva Rusan!
    Predstavljamo vam novu Body Fitness natjecateljicu na domaćoj sceni Evu Rusan. Evi je ovo prva natjecateljska sezona a nastupa za: Fitness Centar "Outfit" iz Samobora...

    Predstavljamo vam novu Body Fitness natjecateljicu na domaćoj sceni Evu Rusan. Evi je ovo prva natjecateljska sezona a nastupa za: Fitness Centar "Outfit" iz Samobora. Bez puno razmišljanja joj prognoziramo odličnu natjecateljsku karijeru. Uz vodstvo trenera Maria Jarnečića Eva bi se mogla i u prvoj sezoni okititi pokojom medaljom. Eva će nastupiti na Državnom prvenstvu Hrvatske 22.5. u Sisku i 6.6. na Scitec «Noći šampiona» u Kninu. Želimo joj puno uspjeha!
    Attached Files
    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

  • #2
    Re: Eva Rusan

    Eva Rusan, osvojila zlato na Državnom prvenstvu 2010. god.
    [attachment=1:2k3cntwf]DSC00847.JPG[/attachment:2k3cntwf]
    [attachment=0:2k3cntwf]DSC00850.JPG[/attachment:2k3cntwf]
    Attached Files
    Last edited by arnie; 13-10-11, 23:36.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Eva Rusan

      [attachment=2:jl9kfstc]DSC00839.JPG[/attachment:jl9kfstc]
      [attachment=1:jl9kfstc]DSC00840.JPG[/attachment:jl9kfstc]
      [attachment=0:jl9kfstc]DSC00842.JPG[/attachment:jl9kfstc]
      Attached Files
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: Eva Rusan

        [attachment=1nvkg76g]DSC00766.JPG[/attachmentnvkg76g]
        [attachment=0nvkg76g]DSC00767.JPG[/attachmentnvkg76g]
        Attached Files
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Eva Rusan

          [attachment=1:292q1pfv]DSC00773.JPG[/attachment:292q1pfv]
          [attachment=0:292q1pfv]DSC00774.JPG[/attachment:292q1pfv]
          Attached Files
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Eva Rusan

            stislo me na wc i u brzini uzmem prve novine koje sam vidio... 24sata (koje inac izbjegavam u sirokom luku)
            i tako ja, kao kralj na tronu, listam 24sata, kad tamo slikice eve rusan s nekim teksticem uz svaku sliku. (slike su bile s nekog natjecanja).
            i na jednoj slici pise: EVA RUSAN PUNA SE TRI MJESECA PRIPREMALA ZA NATJECANJE I PILA PROTEINE.
            e, kad mene herc nije copio... pa nije cudno da ljudi dodju 2 tjedna prije ljeta u teretanu i zele 6 pack, kad se ocigledno u 3 mjeseca moze postici forma za izaci na natjecanje.
            i jos je bolje ''pila je proteine''. daaaaj novinari 24sata, molim vas, ucinite svijetu uslugu, odite na vrh vjesnika i skocite dolje!
            prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

            Comment


            • #7
              Re: Eva Rusan

              Baš je zamamna!

              OT: Za 24h -

              Comment


              • #8
                Re: Eva Rusan

                Originally posted by t111
                ... pa nije cudno da ljudi dodju 2 tjedna prije ljeta u teretanu i zele 6 pack, kad se ocigledno u 3 mjeseca moze postici forma za izaci na natjecanje.
                Kakve veze ima jedno s drugim? U 2 tjedna se ne može postići gotovo ništa, a u 3 mjeseca se itekako može postići natjecateljska forma.
                Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                Comment


                • #9
                  Re: Eva Rusan

                  Uf, šta če tek postati od nje kad popije ovu kantu što je dobila za nagradu . Bilo kako bilo Eva izgleda odlično i suci su dobro odradili svoj posao.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Eva Rusan

                    Originally posted by Nin0
                    Originally posted by t111
                    ... pa nije cudno da ljudi dodju 2 tjedna prije ljeta u teretanu i zele 6 pack, kad se ocigledno u 3 mjeseca moze postici forma za izaci na natjecanje.
                    Kakve veze ima jedno s drugim? U 2 tjedna se ne može postići gotovo ništa, a u 3 mjeseca se itekako može postići natjecateljska forma.
                    da, kada prethodno imas izgradjeno tijelo. ali se onda ne pise da se pripremala za natjecanje 3 mjeseca, jer citatelji, koji to ne znaju, shvatit ce da se eva rusan jedno jutro digla, onak, sva u salu i rekla: ''evo, za 3 mjeseca je natjecanje, ajd idem se ja primiti posla''.
                    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                    Comment


                    • #11
                      Re: Eva Rusan

                      Originally posted by AnfrA
                      Uf, šta če tek postati od nje kad popije ovu kantu što je dobila za nagradu . Bilo kako bilo Eva izgleda odlično i suci su dobro odradili svoj posao.

                      Hahahhahahaa.... da... šta će tek postati od mene...

                      Kako god.. Hvala
                      Train, Eat, Sleap, Repeat...

                      Comment


                      • #12
                        Re: Eva Rusan

                        Moja draga prijateljica Eva se regala još prije na forumu, nadam se da će od danas biti češće s nama, koliko joj obaveze budu dozvoljavale.
                        Eva dobrodošla nam i uživaj na forumu!

                        :text-welcomeconfetti: :romance-lovegoddess: :happy-cheerleadersmileyguy:
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Eva Rusan

                          Cestitke na osvojeno zlatu...sto se tice izgleda
                          KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                          Comment


                          • #14
                            Re: Eva Rusan

                            sve cestitke i od mene,
                            malo je reci da premocno izleda

                            ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                            Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Eva Rusan

                              Hvala vam svima na podršci i komplimentima...

                              Za ovu sezonu se spremam još žešće pa jedva čekam vaše komentare
                              Train, Eat, Sleap, Repeat...

                              Comment

                              Working...
                              X