Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coffey
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by bilder18 View Post
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHa ja ću se izranjavati. Vrlo agresivan? Bravo. Došao si tu na forum prije par dana i ne pametuj previše.
    momak, pokrij se po usima jer je ocigledno da ne znas citati s razumijevanjem, pa cak i kada ti covjek objasni.

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by Trace_4 View Post
    genetika je uvjek najbitnija, baš radi toga što genetika određuje koliko nekome mogu mišići narast, tj ovisno o jezgrama stanica itd.. ako nekom genetika nije naklonjena na tom pitanju njemu sva kemija neče pomoć da naraste, primjer neko se roka svim i svačim a izgleda ko da je tek kreno u teretanu.. tak da znanje tu igra ulogu al genetika je najvažnija.. što se tiće saše to več svi znaju da je on genetski frik.. i ima veliko znanje uz to.. ako pratiš njegov rad i ostale stvari na drugom forumu onda znaš da je na zadnje natjecanje izašo natural i pobjedio.. što se tiće lika sa slike natural je moguće postič ovu masu ali ovakvu definiciju natural postić je priča za malu djecu..
    Samo ću reći da živiš u zabludi.Saša je daleko od genetičara što i sam tvrdio . Al dobro svatko ima svoje mišljenje. Neda mi se ulaziti u neke dublje rasprave.

    Čim dođem odma mi zlo dođe. Nemislim zbog tebe trace

    Leave a comment:


  • Trace_4
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    genetika je uvjek najbitnija, baš radi toga što genetika određuje koliko nekome mogu mišići narast, tj ovisno o jezgrama stanica itd.. ako nekom genetika nije naklonjena na tom pitanju njemu sva kemija neče pomoć da naraste, primjer neko se roka svim i svačim a izgleda ko da je tek kreno u teretanu.. tak da znanje tu igra ulogu al genetika je najvažnija.. što se tiće saše to več svi znaju da je on genetski frik.. i ima veliko znanje uz to.. ako pratiš njegov rad i ostale stvari na drugom forumu onda znaš da je na zadnje natjecanje izašo natural i pobjedio.. što se tiće lika sa slike natural je moguće postič ovu masu ali ovakvu definiciju natural postić je priča za malu djecu..

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by Coffey View Post
    naporan si. i vrlo agresivan. sto me navodi na zakljucak da bas i nisi najpametniji (necu reci da nisi pametan, ali nisi najpametniji kakvim se smatras).

    jer da si najpametniji, onda bi shvatio poantu moje poruke. kao prvo, ja nigdje ne diskutiram, vec samo komentiram kako su geneticari oduvijek bili rijetki izuzetci, a da za ovakav izgled, ako je natural, treba izrazito dobra genetika, sto vjerojatno ima i manje od 1:10000 ljudi kako sam u prvom dijelu poruke. nisam niti potvrdio, niti negirao da li je lecerte geneticar. naravno da takvi postoje, ali da li je on jedan od njih, ne znam, niti me previse briga.

    zato diskusije samnom i povlacenje iz istih, postoje samo u tvojoj glavi. zivio!
    AHAHAHAHAHAHAHAHAHa ja ću se izranjavati. Vrlo agresivan? Bravo. Došao si tu na forum prije par dana i ne pametuj previše.

    Leave a comment:


  • Coffey
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    naporan si. i vrlo agresivan. sto me navodi na zakljucak da bas i nisi najpametniji (necu reci da nisi pametan, ali nisi najpametniji kakvim se smatras).

    jer da si najpametniji, onda bi shvatio poantu moje poruke. kao prvo, ja nigdje ne diskutiram, vec samo komentiram kako su geneticari oduvijek bili rijetki izuzetci, a da za ovakav izgled, ako je natural, treba izrazito dobra genetika, sto vjerojatno ima i manje od 1:10000 ljudi kako sam u prvom dijelu poruke. nisam niti potvrdio, niti negirao da li je lecerte geneticar. naravno da takvi postoje, ali da li je on jedan od njih, ne znam, niti me previse briga.

    zato diskusije samnom i povlacenje iz istih, postoje samo u tvojoj glavi. zivio!

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    A LaCeretea znaš pa diskutiraš o njemu i govoriš da je genetičar?!

    Leave a comment:


  • Coffey
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    zasto bi diskutirao o nekome na temelju slike? kaj ja znam da li je on natural? kaj ja znam dal se on izdaje za naturala? jedino sto mogu reci lecrte izgleda neusporedivo bolje nego draskovic.

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Pitao sam te za općenito mišljenje na temelju googlanja njegovog imena. Očito je da se povlačiš iz diskusije

    Leave a comment:


  • Coffey
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    ne znam nista o njemu...

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by Coffey View Post

    prije
    1. genetika
    2. genetika
    3. genetika
    ...

    10. znanje



    govorim za OVAKAV izgled.
    Da te pitam nešto. Što misliš da li je Saša Drašković genetičar ili zna znanje. Nemožeš odabrati oboje!

    Leave a comment:


  • Coffey
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by Aronnax View Post
    Tako je izgledao 1 od 10 000 i po njim su pravili sve kipove. Prosjecan grk je izgledao kao i danasnji prosjecni ljudi.
    i danas 1 od 10 000 naturalaca ima takvo tijelo.

    Originally posted by bilder18 View Post
    bespotrebna diskusija. Koga briga jel natural ili ne. Večina forumaša da odradi 5 kura nebi mogla izgledati ovako.

    1. genetika

    2. znanje
    prije
    1. genetika
    2. genetika
    3. genetika
    ...

    10. znanje




    govorim za OVAKAV izgled.

    Leave a comment:


  • bilder18
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    bespotrebna diskusija. Koga briga jel natural ili ne. Večina forumaša da odradi 5 kura nebi mogla izgledati ovako.

    1. genetika

    2. znanje

    Leave a comment:


  • cro-cop
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Originally posted by staragarda View Post
    ja vise danas nikome ne vjerujem da je natural.. vidim decke neznaju dignut bucicu a vec odradili 3 kure.

    a i jedan privatni trener kad mi je poceo govoriti ko je sve iz gym-a user, nisam mogao vjerovati.
    teške budale, ali netreba se bespotrebno obazirati na to. ljudi su ljubomorni i isfrustrirani kad se uspoređuju s nekim tko ima poprilično više mišićne mase i nemaju strpljena jer su za to potrebne godine i godine te žele takav izgled na brzinu i zato se piknu. ne kažem da svi to rade ali ima i dobar dio takvih

    Leave a comment:


  • staragarda
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    ja vise danas nikome ne vjerujem da je natural.. vidim decke neznaju dignut bucicu a vec odradili 3 kure.

    a i jedan privatni trener kad mi je poceo govoriti ko je sve iz gym-a user, nisam mogao vjerovati.

    Leave a comment:


  • MarkoPolo
    replied
    Re: Jel Micah LaCerte mislite da je natural??

    Sigurno je koristio i koristi nešto za sagorijevanje ostatka masnog tkiva, dakle neki oralni steroid, a njima valjda ako je oralno, onda je natural. Clen, oxa.. Nešto sigurno je u igri ako ima bf -2.

    Leave a comment:

Working...
X