Announcement

Collapse
No announcement yet.

Skip Lacour

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Skip Lacour

    Originally posted by kelly
    Tako mnogi vjeruju da Miloš Šarčev nikad nije koristio synthol...

    Pa on je sam priznao da ga je ubrizgavao (u triceps) i pritom je završio u bolnici jer je pogodio žilu!

    Comment


    • #17
      Re: Skip Lacour

      da li bi priznao da nije zavrsio u bolnici?
      i koliko ih se ''naturalaca'' pika u tajnosti, dok se ne sazna...
      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

      Comment


      • #18
        Re: Skip Lacour

        Originally posted by Vladebisi
        A evo Miloš se kune u njega da je natural...i meni je teško vjerovat ali...
        Miloš svašta priča..
        Po meni je izgubio u raspravi sa torrente-om, kad je rekao da natural BB trebaju unosit 500g proteina na dan... (možda to nekim ludim slučajem vrijedi za one koji su u tome više od 10 godina- možda se organizam prilagodio i ne trebaju im sterosi da se ti proteini ugrade u mišiće )
        Igrice - Igre Igrice
        Vremenska prognoza za 7 dana

        Comment


        • #19
          Re: Skip Lacour

          meni je ta "rasprava" nešto najgluplje ikad...nekakav rendom lik jednom milošu šarčevu bahato replicira bez nekih osnova, kao "logički"...ton rasprave je katastrofa. Inače se također ne slažem s milošom,
          ne repam o politici možda bi trebo,
          politika je mala ljadro još je nisam jebo

          Comment


          • #20
            Re: Skip Lacour

            Originally posted by Mir7a
            meni je ta "rasprava" nešto najgluplje ikad...nekakav rendom lik jednom milošu šarčevu bahato replicira bez nekih osnova, kao "logički"...ton rasprave je katastrofa. Inače se također ne slažem s milošom, al da bi se tako postavio prema jednom od najvećih sa ovih prostora, ne..
            Ljudi, ono tamo napisano oko 500g je čista laž, a to da ne bi dirao Miloša jer je Miloš to nek zaborave.. Nikad nikog u pro nisam sreo tko mi je potvrdio Sarčeve rijeci..
            Igrice - Igre Igrice
            Vremenska prognoza za 7 dana

            Comment


            • #21
              Re: Skip Lacour

              Originally posted by milky
              Originally posted by Vladebisi
              A evo Miloš se kune u njega da je natural...i meni je teško vjerovat ali...
              Miloš svašta priča..
              Po meni je izgubio u raspravi sa torrente-om, kad je rekao da natural BB trebaju unosit 500g proteina na dan... (možda to nekim ludim slučajem vrijedi za one koji su u tome više od 10 godina- možda se organizam prilagodio i ne trebaju im sterosi da se ti proteini ugrade u mišiće )
              aj daj link.
              Kada primjetis da bih prebio caleta sto ti nije pozelio dobro jutro, odmoris malo do steroida, pojacavas klopu, kajganu od 10 jaja, litre mlijeka, cijeli fazon!

              Comment


              • #22
                Re: Skip Lacour

                http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=151&start=0
                ne repam o politici možda bi trebo,
                politika je mala ljadro još je nisam jebo

                Comment


                • #23
                  Re: Skip Lacour

                  Originally posted by milky
                  Originally posted by Mir7a
                  meni je ta "rasprava" nešto najgluplje ikad...nekakav rendom lik jednom milošu šarčevu bahato replicira bez nekih osnova, kao "logički"...ton rasprave je katastrofa. Inače se također ne slažem s milošom, al da bi se tako postavio prema jednom od najvećih sa ovih prostora, ne..
                  Ljudi, ono tamo napisano oko 500g je čista laž, a to da ne bi dirao Miloša jer je Miloš to nek zaborave.. Nikad nikog u pro nisam sreo tko mi je potvrdio Sarčeve rijeci..
                  opet kažem, TON je problem. miloš jest šaban i prodaje gluposti okolo, al nemožeš bit tako bahat, čisto pristojnosti radi, prema jednoj takvoj veličini...

                  iako u jednom se slažem a to je da 2g/kg proteina je sigurno neki minimum i da većina ljudi unosi premalo i tješi se da je to dovoljno. također sam imao najviše skokove u izgledu kada sam unosio >3g/kg, što još uvijek radim.
                  ne repam o politici možda bi trebo,
                  politika je mala ljadro još je nisam jebo

                  Comment


                  • #24
                    Re: Skip Lacour

                    Originally posted by Vladebisi
                    A evo Miloš se kune u njega da je natural...i meni je teško vjerovat ali...
                    Originally posted by Šimun
                    nije meni osobno milos nikakva garancija..
                    Originally posted by mali priest
                    skip lacour je natural isto koliko i nuklearka krsko
                    Originally posted by milky
                    Miloš svašta priča..
                    Originally posted by Mir7a
                    Inače se također ne slažem s milošom.
                    Originally posted by milky
                    Ljudi, ono tamo napisano oko 500g je čista laž, a to da ne bi dirao Miloša jer je Miloš to nek zaborave.. Nikad nikog u pro nisam sreo tko mi je potvrdio Sarčeve rijeci..
                    Originally posted by Mir7a
                    miloš jest šaban i prodaje gluposti okolo,
                    Nemojte ljudi tako o Milošu, pa netko vidi Boga u Milošu...a Miloš je synthol man:
                    http://artsyspot.com/what-went-wrong-synthol-victims/

                    :laughing-rollingred: :laughing-rollingyellow: :laughing-lettersrofl: :laughing-jumpingpurple:
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #25
                      Re: Skip Lacour

                      Naježin se kad vidim ovako nešto ,kao da su ih napale bijesne pčele i uobole 200 puta i sad je to nateklo ,baš tako izgleda .....Šta san pročita da od 3-5 godina sintyhol ostaje u organizmu ili šta već?Može neko pojasnit čisto me zanima.......??
                      Menky je napisao...
                      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                      Comment

                      Working...
                      X