Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako vi radite masu/defke?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako vi radite masu/defke?

    JEdnostavno pitanje... nije pitanje da mi kazujete kako radite (prehrana-trening-suplementacija) nego kako vi vidite rezultate... Ogledalo ili vaga? Ja pitao jedan profesionalac u MKD i covek mi je reko da izbegavam vagu samo ogledalo za vrjeme na masu/defke samo ogledalo a vagu nikad ... Sta vi kazete/koristite vishe ?
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Kako vi radite masu/defke?

    Pa istina je, nikoja vaga ni kalorija nemoze potuč ogledalo, ono je najbolji pokazatelj. Ako u ogledalu vidin da san postiga ono sta san ima u planu, a vaga to ne potpisuje, zasto bi isa dalje? Ili obrnuto, jos gore.

    Plus toga, na čelu nam ne pise kilaža, izgled se vidi odma, tako da je opet on u prednosti...

    (to govorimo mi sa teskim kostima :O haaha)
    Rest day? Where is my rest muscle and how do I train it?

    Comment


    • #3
      Re: Kako vi radite masu/defke?

      ogledalo je krajnje mjerilo, ne vaga, ali je i ona dobar pokazatelj

      Comment


      • #4
        Re: Kako vi radite masu/defke?

        Generalno mi je kraj mase ili defke kad dođe određeni datum. Bilo da se spremaš za plažu ili binu, određenog datuma moraš krenuti s defkom bez obzira možeš li na masi još napredovati ili ne.

        Ogledalo je najvažnije. Vaga mi najviše služi da vidim jesam li udario u plafon na masi. Tj. kad prestanem dobivati na kilaži znači da moram nešto mijenjati.
        Originally posted by magarac
        pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
        dzaba mu sve

        Comment

        Working...
        X