Announcement

Collapse
No announcement yet.

Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

    a znate li koliko uopce kosta da se sazna jel neko na steroidima itd..

    Comment


    • #62
      Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

      Originally posted by Mir7a
      Originally posted by robertost
      Šta uopće uspoređujete vrhunske sportaše ,atletičare sa bodybuilderima.....Jedna i osnovna stvar ,bilderi su svi na sterodidima ,ali to se toliko ni ne provjerava,jer kako bi se inače mogli natjecat.......A da je npr Usain Bolt ,nanečemu nedozvoljenom odmah bi bija otkriven,jer imaju 5 puta veće kontrole......


      al smješno mi je, baš sam sad maloprije naišao na neki tvoj post da se arnoldu od previše mišića sad objesila koža. epic mi je kad neko ovak rendom izbacuje informacije skroz siguran u njih
      Smiješno ti,aj razmisli malo ja sam reka da se Arnoldu dok se širija koža toliko proširila jer je mišić rasta ...Sličan problem imaju ljudi koji npr izgube 70 ak kg ili manje nije bitno,jel se njima koža objesi?Tako i njemu mišići su se ispuvali šta ti tu nije jasno?
      Menky je napisao...
      Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

      Comment


      • #63
        Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

        Ok možda su svi na dopingu ,ali zašto je onda jedna Marion Jones npr, otkrivena i posalna u zatvor ,a ovi ostali nisu...Šta znači tvrdite da su na dopingu ali se nemože otkrit ili šta ne kužim?
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #64
          Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

          Originally posted by robertost
          Ok možda su svi na dopingu ,ali zašto je onda jedna Marion Jones npr, otkrivena i posalna u zatvor ,a ovi ostali nisu...Šta znači tvrdite da su na dopingu ali se nemože otkrit ili šta ne kužim?

          problem je u tom sto se uzorak za pregled dopinga uzima prije natjecanja
          a poslje se tek vidi dali ta osoba uzimala
          jer pregledi traju oko 15 dana ako se nevaram
          i ne pravi se test na svakome jer su preskupi

          Comment


          • #65
            Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

            Vjerujem da su skupi ,ali kad se radi ne radi se svaki put na istom sportašu,tako da svi prođu kad tad kroz taj proces ,i još je gore jer ih biraju random order tako da nikad nemogu znat...Pa šta da traje 15 dana ,nakon toga ako se otkrije da je bija pozitivan uzima mu se medalja ,opet mu na isto dođe....Iako vjerujem da ima tu dosta dopinga koji se još nemože otkrit.......
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #66
              Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

              Originally posted by kordafication
              a znate li koliko uopce kosta da se sazna jel neko na steroidima itd..
              par iljada kuna

              Comment


              • #67
                Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                "Dakle postoji više metoda testiranja i one su različite za svaki doping.
                Primjer za testosteron je test u kojem se mjeri omjer Testosterona i epitestosteron.
                Omjer test:epi bi trebao biti 1:1 no to varira i večina testova je baždareno na 4:1 omjer(to ovisi od sporta do sporta,natjecanja itd...)
                Ako netko ima omjer 3-4:1 testo:epi onda najvjerojatnije koristi doping.
                No ako je omjer i dalje unutar granica problema nema.
                Riješenje ovoga je mješavina testa i epitesta.
                (Testosterone + Epitestosterone)
                4-androstene-3-one, 17beta-ol + Epitestosterone
                I sportaš se može dopingirati sa testom do mile volje..."
                Originally posted by HeadacheR
                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                Comment


                • #68
                  Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                  Comment


                  • #69
                    Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                    Svi su na dopingu i s vremena na vrijeme se traži žrtveno janje koje će pasti na doping kontroli da bi se stvorio privid toga da organizacije za suzbijanje dopinga rade svoj posao.

                    Comment


                    • #70
                      Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                      marion jones se dopingirala cijelo vrijeme i ne bi nista bilo da joj vjerojatno nije zatrebalo love pa je priznala i vjerojatno na racun te price dobila hrpu love ,makar mora odlezati nekaj u restu ali jbg bar nije svorc
                      btw doping test je prelako proci da je to cirkus
                      recimo test suspenzija ,mozete ga uzeti dva dana prije doping testa i nikome nista ,efedrin ,clen tjedan dana ,inzulin par sati prije doping testa ,hgh jedan dan cirka ,winstrol 3 tjedna i tako u nedogled
                      uglavnom kao sto se zna da se rezultati uz pravilnu prehranu i trening zadrze jako dugo ,tih par tjedana prije koji neki nista ne uzimaju prije natjecanja nista ne znace ,a vecina ni onda ne prestaje nego ide do zadnjih par sati pred natjecanje sa dopingom i dalje prodju
                      i svi ovi plivaci i atleticar su kak ti astmaticari pa mogu rokati efedrin ,clen i ventolin do mile volje
                      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                      Comment


                      • #71
                        Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                        Originally posted by mali priest
                        i svi ovi plivaci i atleticar su kak ti astmaticari pa mogu rokati efedrin ,clen i ventolin do mile volje
                        Hahaha, svi su astmatičari...i skijaši...to sam baš primjetio i čudio se kako takvi bolesni uspijevaju biti u samom vrhu...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #72
                          Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                          Znači Ana Jelušić se roka
                          Menky je napisao...
                          Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                          Comment


                          • #73
                            Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                            i ana i blanka i janica i ... da
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #74
                              Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                              Originally posted by robertost
                              Znači Ana Jelušić se roka
                              E Robi baš si kao malo dijete...
                              Svi vrhunski sportaši nešto uzimaju...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #75
                                Re: Idoli: savršeno tjelo kakvo bi vi htjeli imati?

                                Pa znam ja da nešto uzimaju,to sam uvjeren nisan ja od jučer u sportu...Samo mislim da nisu svi na sterodima ,to da piju kreatin ,glutamin,proteine to je normalna stvar ,ali baš sad efedrin i slično ,neznam ovisi koji sport...
                                Menky je napisao...
                                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                                Comment

                                Working...
                                X