Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najljepša tijela koje ste vidjeli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

    Ne mora imati duboko usađene moralne principe, ako te voli to samo onda povuče moralno ponašanje prema tebi.
    Originally posted by daedraug
    Mnogi ljudi nose pidžamu sa likom Supermena,Superman nosi piđamu sa likom Chuck Norris-a ... a Chuck Norris nosi piđamu sa likom našeg SEVERA
    Mozes me voljeti ili mrziti, a možeš me i ignorisati....

    Comment


    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

      neznam...ja nemogu nikad tvrditi da je moja pica najbolja...mislim mislim to prvih mjesec dana al onda odjednom mi je svaka nekako "bolja" to je valjda neka ljudska priroda...
      ne repam o politici možda bi trebo,
      politika je mala ljadro još je nisam jebo

      Comment


      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

        Originally posted by Mir7a
        neznam...ja nemogu nikad tvrditi da je moja pica najbolja...mislim mislim to prvih mjesec dana al onda odjednom mi je svaka nekako "bolja" to je valjda neka ljudska priroda...
        totalni
        Originally posted by Jurica
        ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

        Comment


        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

          a čovječe nema me par sati ikud ode ova tema :P . Jednostavno je previše zgodnih i ljepih ljudi na ovom svijetu da bi ti jedna osoba bila najzgodnija. Uvjek kraj tebe može proć neka zgodnija koliko god tvoja bila dobra .

          Comment


          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

            Originally posted by ivana11
            a čovječe nema me par sati ikud ode ova tema :P . Jednostavno je previše zgodnih i ljepih ljudi na ovom svijetu da bi ti jedna osoba bila najzgodnija. Uvjek kraj tebe može proć neka zgodnija koliko god tvoja bila dobra .
            Jedna osoba ti može biti najzgodnija, a kraj tebe može proći osoba za koju će okolina misliti da je zgodnija od ove tvoje,ali ne i ti...

            Originally posted by kelly
            SEVER nosi majicu sa likom svoje žene.
            Kelly dobra ... Šteta što je Sever otišao, a nije ovo komentirao ...

            Comment


            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

              nebi bilo vrijeme da se vratite na temu?

              Comment


              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                Originally posted by mali priest
                ispeci pa reci
                daj mi onda objasni kak je dexter jackson bio pretposle godine mr. olympija?
                jedan pinklec ako gledamo na sprem drugih
                nema sanse da je dobio na osnovu toga sto je ogroman ,jer on to nije ,covjek ima manje od 100kg u natjecateljskoj formi ,to je po danasnjim standardima smijesno
                pobjedio je iskljucivo radi savrsene simetrije i proporcija
                Dali su Dexteru Olympiju jer se svijet pobunio protiv mass monstera. Na taj način su pokušali, i uspjeli, stišati urlikanje i prosvjedovanje. "Kamol sreće" da Olympia ipak krene u pravom smjeru. Branch plasiran ispred Dextera nakon Dexterove Olympije i privremenog stišavanja...ne miriši na promjene.
                Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                Comment


                • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                  Originally posted by Nin0
                  Originally posted by mali priest
                  ispeci pa reci
                  daj mi onda objasni kak je dexter jackson bio pretposle godine mr. olympija?
                  jedan pinklec ako gledamo na sprem drugih
                  nema sanse da je dobio na osnovu toga sto je ogroman ,jer on to nije ,covjek ima manje od 100kg u natjecateljskoj formi ,to je po danasnjim standardima smijesno
                  pobjedio je iskljucivo radi savrsene simetrije i proporcija
                  Dali su Dexteru Olympiju jer se svijet pobunio protiv mass monstera. Na taj način su pokušali, i uspjeli, stišati urlikanje i prosvjedovanje. "Kamol sreće" da Olympia ipak krene u pravom smjeru. Branch plasiran ispred Dextera nakon Dexterove Olympije i privremenog stišavanja...ne miriši na promjene.
                  da to je istina
                  makar nikad ne favoriziram niti jedan tip gradje nego jednostavno to gledam tako ko je najbolji od svih
                  branch je onako ne bas fino gradjen ,ali moram priznati da mi je bio vrh te godine
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                    definitivno arnold, predstavlja atletu i u to vrijeme su drugačiji kriteriji izgleda bb-a! recimo pogledajte obim njegovog struka i njegovog trbuha nije kao u ovih danas bb-a ogroman zbog xy kemije koju koriste pa im unutarnji organi bujaju!
                    Attached Files

                    Comment


                    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                      stvarnooo.....vidi struka u colemana a onda u arnolda

                      Comment


                      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                        Originally posted by bruno
                        stvarnooo.....vidi struka u colemana a onda u arnolda
                        ma švarci prava atleta a ovi izgledaju ko onaj iz mišelin reklame

                        Comment


                        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                          a u to vrijeme možeš si samo zamislit koji šit od kemije su žvakali tako da su ovi današnji po meni ništa za švarcija

                          Comment


                          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                            istina,danas tolko toga boljeg imaju da i neznaju kolko im je dobro,oovi prije ništa nisu imali a vid ih kakvi su

                            Comment


                            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                              Originally posted by bruno
                              istina,danas tolko toga boljeg imaju da i neznaju kolko im je dobro,oovi prije ništa nisu imali a vid ih kakvi su
                              imaš pravo ali nije stvar samo u kemiji ili u suplementaciji kod švarcija veliku ulogu je odigrala genetika, pogledaj ako imaš di sliku njegovih prsa iz profila i pogledaj od roonia, švarci ima veće i po meni bolje, ali nisam ja sudac i opet kažem nekad i danas, kriteriji su se promijenili

                              Comment


                              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                                Originally posted by boxer5
                                a u to vrijeme možeš si samo zamislit koji šit od kemije su žvakali tako da su ovi današnji po meni ništa za švarcija

                                Originally posted by HeadacheR
                                Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                                Comment

                                Working...
                                X