Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najljepša tijela koje ste vidjeli?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

    ne opterecujem se tim da izgledam kao ''neko''...takva sam kakva jesam, trudim se biti najbolja verzija sebe
    trenutno sam na nekoj masi i jedva cekam da krenem na definiciju, debela sam i ruzno se osjecam (ozbiljna sam, zdebljala sam se, imam stomak i salo na nogama fuuuuuuuuj)

    p.s. i da, kad-tad cemo morati staviti grudi
    Last edited by Megara; 14-09-13, 13:37.
    ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

    "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

    Comment


    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

      Ovo je meni savršeno iako ima više mišićne mase od mene



      i još k tome plavuša pa di češ bolje makar takve viđam samo na net-u
      Last edited by 50-kilas; 14-09-13, 15:09.

      Comment


      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

        Originally posted by 50-kilas View Post
        ovo je meni savršeno iako ima više mišićne mase od mene



        i još k tome plavuša pa di češ bolje Makar takve viđam samo na net-u
        perfect

        Comment


        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

          Dobra je.... Za takmičenje...
          Pivo za masu, rakija za defku...

          Comment


          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

            Kako će samo vama vaše žene da se nayaebu keve....
            Pivo za masu, rakija za defku...

            Comment


            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

              stvarno mi uljepsate dan kad vidim da ima momaka kojima se svidjaju ovakve cureee a ne one skinny fat ili ne daj boze Kim K i sl.
              197765_569571746420250_402601951_n.jpg
              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

              Comment


              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                Kim K rules...



                A boga mi i Shakira...



                http://www.youtube.com/watch?v=Dsp_8Lm1eSk
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                  Imate teme za ove uvjetno rečeno mišićavije pa tamo stavljajte. Pustite nas običan svijet da uživamo.

                  Kolumbijke <3


                  Comment


                  • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                    Čisto da bi vidjeli sliku lijepo, reklama je sreže

                    Comment


                    • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                      Originally posted by Megara View Post
                      jedva cekam da krenem na definiciju
                      Pričat ćemo kad kreneš na defku, mislim da ćeš se bzo predomisliti i vikati: Neka, takva sam kakva sam, ostat ću debela zauvijek, bar sam jaka!
                      Simplify.

                      There are no shortcuts to any place worth going.

                      ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                      HARDER.


                      Comment


                      • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                        Originally posted by gavranka View Post
                        Pričat ćemo kad kreneš na defku, mislim da ćeš se bzo predomisliti i vikati: Neka, takva sam kakva sam, ostat ću debela zauvijek, bar sam jaka!
                        daaaaj, nemoj mi to pricati, i ovako se plasim hocu li uspjeti to odraditi sto sam zamislila i kako ce to sve ispasti..sta sam napravila ako sad pravim gluteus, a ode na defki a i nadam se da ce biti laksa malo posto cu ufitavati.
                        i btw- megi u pms-u i megi ovako- not the same person !
                        ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                        "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                        Comment


                        • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                          Originally posted by Megara View Post
                          daaaaj, nemoj mi to pricati, i ovako se plasim hocu li uspjeti to odraditi sto sam zamislila i kako ce to sve ispasti..sta sam napravila ako sad pravim gluteus, a ode na defki a i nadam se da ce biti laksa malo posto cu ufitavati.
                          i btw- megi u pms-u i megi ovako- not the same person !
                          O tome ti i pričam, meni ništa nije pomoglo, niti IIFYM, niti raspoređivanje UH, a još kad lupi PMS...slatko, slatko,slatko, samo viče iz mene..možda misliš da pretjerujem, ali par puta mi se dogodilo da mi je energija toliko bila pala da sam morala odmah nešto slatko pojesti, u suprotnom sam imala feeling da ću se srušiti..definitivno, to nisu bile slatke muke..ili, jesu, ovisi kako gledaš

                          No, možda ti budeš imala više sreće sa smanjivanjem ugljića..savjet: nemam ga kad ti bude potreban piši tu na forumu, pa ćemo ti onda probati pomoći

                          P.S. To su moja trenutna iskustva jer sam na prisilnoj defki..jedva neke hlače navučem preko bedara, a morat ću ih navući pod obavezno za koji tjedan..bar da skinem koji kg masti do tada..
                          Simplify.

                          There are no shortcuts to any place worth going.

                          ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                          HARDER.


                          Comment


                          • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                            te mind-games sa defkom svak ima, i uvijek ce biti tocka sa bf% ispod koje ces morati dosta snage s treninga zrtvovati da bi nastavio skidati salo, i sve je to pitanje koliko si spreman nisko ici i koliko si spreman zrtvovati za to... definitivno se isplati za binu, ako ti je to cilj, ali za sedmicu dobrog izgleda na moru? koliko nisko? jeli ti mnogo znaci razlika izmedju 9% i 6% ili za zene nesto kao 14% i 10% - svak mora sebi odgovoriti koliko mu se isplati

                            osim toga ja kad sam vidio tvoju sliku gavranka meni je to bilo jako dobar izgled, ali davno je to bilo nezz gdje si sad i na sta tacno ciljas
                            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


                            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


                            * SHUT UP AND SQUAT *

                            Comment


                            • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                              Kao što bi Rich Piana rekao: One day you may....
                              Vrh muške estetike, Lazar Angelov:

                              Lazar-A1.jpg

                              Comment


                              • Re: Najljepša tijela koje ste vidjeli?

                                Originally posted by 50-kilas View Post
                                Kao što bi Rich Piana rekao: One day you may....
                                Vrh muške estetike, Lazar Angelov:

                                [ATTACH=CONFIG]16079[/ATTACH]
                                kad bi imao užu zdjelicu i ubildao noge, onda bi bio

                                ali svako ima svoju ukus

                                Comment

                                Working...
                                X