Announcement

Collapse
No announcement yet.

Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

    kolicine hormona rasta koje se luce iskljucivo putem vjezbe su zanemarive.
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #17
      Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

      Ovo je sve uzeto iz programa Optimum Anabolics kojeg ja radim već 29 tjedana. Protein deprivation + hyper adaptation imaju efekta, i prije su se bb čistili od proteina to je Gironda zagovarao prije 50 godina nije to neki novi boom.
      “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

      Comment


      • #18
        Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

        o tome sam pisao par puta...
        ima nevjernika
        Originally posted by servantess
        Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

        Comment


        • #19
          Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

          Originally posted by rxownz
          Ovo je sve uzeto iz programa Optimum Anabolics kojeg ja radim već 29 tjedana. Protein deprivation + hyper adaptation imaju efekta, i prije su se bb čistili od proteina to je Gironda zagovarao prije 50 godina nije to neki novi boom.
          jel se isplati jeba*at sa takvom prehranom. mislim dali ima vece razlike ako se radi taj protein deprivation.
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #20
            Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

            Originally posted by Archiv3r
            Originally posted by rxownz
            Ovo je sve uzeto iz programa Optimum Anabolics kojeg ja radim već 29 tjedana. Protein deprivation + hyper adaptation imaju efekta, i prije su se bb čistili od proteina to je Gironda zagovarao prije 50 godina nije to neki novi boom.
            jel se isplati jeba*at sa takvom prehranom. mislim dali ima vece razlike ako se radi taj protein deprivation.
            ja sam izlazio sa neki 1.5-2kg mišića ali neznam šta će se tebi desit
            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

            Comment


            • #21
              Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

              zanima me ovo povecanje tezine.. znaci koliki je optimalni postotak povecanja? jer npr vjerovatno je malo na benchu ako radim 70kg povecati 3-4kg . .a mozda je puno 10-15.. ://

              Comment


              • #22
                Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

                Originally posted by boy95
                zanima me ovo povecanje tezine.. znaci koliki je optimalni postotak povecanja? jer npr vjerovatno je malo na benchu ako radim 70kg povecati 3-4kg . .a mozda je puno 10-15.. ://
                tu nema pravila, jer rijetko koja teretana nudi utege po kilu ili dvije, mislim da je ok za veće mišićne skupine dizat po 5kg, dok manje od 1,5 na dalje, ako postoji mogučnost
                http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                Comment


                • #23
                  Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

                  evo primjer za jednu misicnu skupinu:
                  1. sedmica: 70kg
                  2. -ll- 75kg
                  3. 80kg
                  4. 75
                  5. 70
                  6. 65.

                  e sad jel ovo u redu da se zavrsi na manje?? ili bi mozda 3. i 4. sedmica trebala biti ista tezina?

                  Comment


                  • #24
                    Re: Hiper Adaptacija mišića - Pogledajte

                    Originally posted by boy95
                    evo primjer za jednu misicnu skupinu:
                    1. sedmica: 70kg
                    2. -ll- 75kg
                    3. 80kg
                    4. 75
                    5. 70
                    6. 65.

                    e sad jel ovo u redu da se zavrsi na manje?? ili bi mozda 3. i 4. sedmica trebala biti ista tezina?
                    hiper adaptaciju radi u smislu inteziteta.

                    Na primjer:
                    Sve serije 8-12 ponavljanja osim listova njih radi minimum 20 ponavljanja do otkaza.

                    1. tjedan - 18 serija po skupini sa 1.5 min odmora
                    2. tjedan - 24 serije po skupini sa 1 min odmora
                    3. tjedan - 30 serija po skupini sa 30 sek odmora

                    onda uzmi 4. 5. 6. tjedan 2 min odmora i smanji serije na 18 i radi bez otkaza, znači kad vidiš da ćeš otkazat spusti teg.
                    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

                    Comment

                    Working...
                    X