Announcement

Collapse
No announcement yet.

Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

    Originally posted by Demo
    ....meni nije izgledala kao zajebancija na koju se svi mozemo smijati nego nesto gdje ti mene pokusavas budalom napraviti
    Nije bila namjera.A mislim,recimo,moje stajalište,nevezano uz ovo.Da i neko radi buadlu od mene u cyber svijetu neću se ljutiti i pošiljati ga doma pred kompom u 3 pm nego ono.Chill,relax,kortizol mi smeta etc.Aj da nejdemo previše u off
    A gde su noge?

    Comment


    • #17
      Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

      Originally posted by Mackiel
      Originally posted by Demo
      ....meni nije izgledala kao zajebancija na koju se svi mozemo smijati nego nesto gdje ti mene pokusavas budalom napraviti
      Nije bila namjera.A mislim,recimo,moje stajalište,nevezano uz ovo.Da i neko radi buadlu od mene u cyber svijetu neću se ljutiti i pošiljati ga doma pred kompom u 3 pm nego ono.Chill,relax,kortizol mi smeta etc.Aj da nejdemo previše u off

      Tak je, najgore ti se sekirati!
      Originally posted by HeadacheR
      Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

      Comment


      • #18
        Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

        ..nebi da sam na youtube i sl...ali ovdje smatram da nismo nekakvi totalni nepoznanici-mi aktivni clanovi, pa da nebi trebali jedan drugog ni zajebavati previse a nit bit' ravnodusni potpuno na sve sto neko kaze ..pozdrav pa da ne idemo onda dalje
        U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
        sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

        Comment


        • #19
          Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

          ovisi o previše stvari
          koliko imaju kila, koliko već idu u gym, koliko puta rade bench, bave li se još nečim uz gym, treniraju li bb-style ili su više orijentirani na snagu, kakva im je tehnika na bp-u, rade li u to vrijeme (recimo tom tjednu) još nekakav compound....?
          po onome što sam vidio u teretanama, čast iznimkama, ekipica kaj brije na bench only, i imaju dobar bench, zato što ga rade više nego ostali, i ''odmorniji'' su, pod tim mislim da im CNS i tijelo nisu ''umoreni'' od recimo čučnja, deadlifta ili ostalih zahtjevnijih vježbi
          lako dernit pun k na benchu kad ti je to više manje jedina ''teža'' stvar u gymu kaj radiš, aj ti recimo benchaj heavy u subotu ak si od ponedjeljka - do - petka dernio i recimo heavy squat i heavy deadlift... karikiram, ali valjda si shvatio što želim reći
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #20
            Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

            Originally posted by xpress
            ovisi o previše stvari
            koliko imaju kila, koliko već idu u gym, koliko puta rade bench, bave li se još nečim uz gym, treniraju li bb-style ili su više orijentirani na snagu, kakva im je tehnika na bp-u, rade li u to vrijeme (recimo tom tjednu) još nekakav compound....?
            po onome što sam vidio u teretanama, čast iznimkama, ekipica kaj brije na bench only, i imaju dobar bench, zato što ga rade više nego ostali, i ''odmorniji'' su, pod tim mislim da im CNS i tijelo nisu ''umoreni'' od recimo čučnja, deadlifta ili ostalih zahtjevnijih vježbi
            lako dernit pun k na benchu kad ti je to više manje jedina ''teža'' stvar u gymu kaj radiš, aj ti recimo benchaj heavy u subotu ak si od ponedjeljka - do - petka dernio i recimo heavy squat i heavy deadlift... karikiram, ali valjda si shvatio što želim reći
            ..uzimao sam vecinu stvari u obzir od ovih sto si naveo..i u svemu sma aj u prednosti na kraju krajeva...ali opet kao sto akzes..dosta njih mozda brije na bench i to je to..vjerovatno najveci razlog...

            ..ajd ko ih ebe, ugl sto se imalo reci , receno je ...da ne bude da sam oipterecen ovim
            U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
            sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

            Comment


            • #21
              Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

              Originally posted by Demo
              ..neki su neozbiljno pristupili, normala..

              ..a jbg, sve sto sam ja naveo i vi ste naveli... ...opet nema neki dobar razlog(koji ja nisma naveo) za ovo...:/
              ne znam, nemoj sad i mene uhvatit na zub, u najboljoj namjeri ti odgovaram, ali ti u svom prvom postu nisi dao ni jedan odgovor koji se može jednako tako pročitati u mom postu a evo s bar malo skromnosti vjerujem kako sam ti dao bolje opcije za razrješenje misterije velikog benča. s onim što sam ti odgovorio složit će se i neki iskusniji pojedinci i tu se nema šta previše filozofirat. nisam ni ja kad sam prvi put pročitao takvo objašnjenje.

              prihvati činjenice kakve jesu, smanji kukanje i ozbiljno se baci na posao jer ova tema, iako sam prvo mislio da će bit ozbiljnog karaktera, se svela na bitchanje oko tog kako drugi mogu imat bolji benč od tebe

              ponavljam, ne zamjeri, u dobroj namjeri pišem
              https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

              Overload Strength team

              Comment


              • #22
                Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

                Originally posted by Dehydronator
                Originally posted by Demo
                ..neki su neozbiljno pristupili, normala..

                ..a jbg, sve sto sam ja naveo i vi ste naveli... ...opet nema neki dobar razlog(koji ja nisma naveo) za ovo...:/
                ne znam, nemoj sad i mene uhvatit na zub, u najboljoj namjeri ti odgovaram, ali ti u svom prvom postu nisi dao ni jedan odgovor koji se može jednako tako pročitati u mom postu a evo s bar malo skromnosti vjerujem kako sam ti dao bolje opcije za razrješenje misterije velikog benča. s onim što sam ti odgovorio složit će se i neki iskusniji pojedinci i tu se nema šta previše filozofirat. nisam ni ja kad sam prvi put pročitao takvo objašnjenje.

                prihvati činjenice kakve jesu, smanji kukanje i ozbiljno se baci na posao jer ova tema, iako sam prvo mislio da će bit ozbiljnog karaktera, se svela na bitchanje oko tog kako drugi mogu imat bolji benč od tebe

                ponavljam, ne zamjeri, u dobroj namjeri pišem
                ..nisam davao ni ja odgovore na ovu "misteriju" nego sam davao argumente koji podupiru to da bi ja (SEBE UZIMAM ZA PRIMJER a ima dosta momaka koji se isto pitaju ) trebao dizati vise......

                ..bitchanja nije bilo , nego sa vama sam htio otkriti sta je "fazon" u svemu ovome i nisam se pitao samo sto JA ne dizem koliko i oni nego sto inace momci koji bi zbog dosta nekih razloga trebali dizati vise od ovih momaka, ne dizu.....

                ugl, da ne idemo dalje, da si bolje procitao post shvatio bi da se ovo nije odnosilo samo na mene al et...ti si rekao svoje, ja svoje...hvala na dobrim namjerama kako god
                U ovoj igri nema predaje, kad pocnem to zavrsit cu...
                sto imam samo prednost je, pa vidim samo pobjedu!

                Comment


                • #23
                  Re: Snaga za bench press: odakle im dolazi :S:S:S

                  vjerovatno je u pitanju neuromuskularna veza odnosno oko 80% igra ulogu
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment

                  Working...
                  X