Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ucinkovitiji nacin izgradnje: teretana ili tajlandski boks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ucinkovitiji nacin izgradnje: teretana ili tajlandski boks?

    bok, znaima me koji je "ucinkovitiji" nacin izgradnje tijela i smanjenje tjelesne mase teretana ili tajlandski boks?
    CILJ: Posto sam endomorf htio bi malo skinuti sala i izgraditi muskulaturu...
    Nije mi cilj ici linijom manjeg otpora tj ne zanima sta je lakse, vec kvalitetnije. Cuo sam na tajlandskom boksu se sve temelji da explozivnosti znojenju i kondiciji pa mi se cini da bi vise spalio masnoca.....aj da cujem iskusnije...
    fala

  • #2
    Re: teretana ili tajlandski boks?

    neznam bas oko tog boksa nesto posebno ugl vazno da znam sto cu ti i sad reci jest:

    u teretani mozes:
    -da se udebljas (nabacis misicnu masu ako si ekto)
    -da smrsavis i nabacis misicaj os(u tvom slucaju)
    -odrzavas kondiciju
    -ides rekreativno

    tako da ja da sam na tvome mjestu teretana majka...

    Comment


    • #3
      Re: teretana ili tajlandski boks?

      gle vjerujem ali idem od 3.1 u teretanu znaci negdi mjesec i pol, 6 puta tjedno po programu , pazim na prehranu, nikakvi pomaci....stvarno mi nije jasno... nnisam od onih koji ocekuju nes revolucionarno od 3 tjedna teretane ali opet...

      Comment


      • #4
        Re: teretana ili tajlandski boks?

        U oba sporta možeš imati lijepo tijelo, u BB više mišićne mase. Sad je na tebi da izabereš šta želiš.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: teretana ili tajlandski boks?

          ja bi na tvom mjestu skombinirao ili uzeo samo teretanu jer mi je glupo upisivat neki sport samo sa ciljem da se izgradis, odi na tajlandski ako te stvarno zanima tajlandski boks , a ako zelis samo tijelo odi u teretanu.

          Comment


          • #6
            Re: teretana ili tajlandski boks?

            oboje brate - savrseno.
            faites ceci en mémoire de moi

            Comment


            • #7
              Re: teretana ili tajlandski boks?

              Originally posted by acdc80
              ja bi na tvom mjestu skombinirao ili uzeo samo teretanu jer mi je glupo upisivat neki sport samo sa ciljem da se izgradis, odi na tajlandski ako te stvarno zanima tajlandski boks , a ako zelis samo tijelo odi u teretanu.
              +1
              Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

              Comment

              Working...
              X