Announcement

Collapse
No announcement yet.

Osobni trener

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Osobni trener

    Da vas pitam za misljenje..

    Pocetnik sam u BB-u i zelim krenuti s tim malo ozibljenije, idem trenutno u teretanu ali radio sam onaj sistem, 'dodem, uzmem utege i dizem'

    A posto poznam par ljudi iz mog grada do kojih nije tesko doci, a bave se tim duze vremena, da li bi mi se isplatilo da mi pokazu pravilno izvodenje vjezbi, pravilnu prehranu ( o kojoj sam naucio jako puno na forumu ) i jos te sitnice koje su vazne u BB?
    Bildaj Brate!!

  • #2
    Re: osobni trener

    ode ima sve šta ti triba.. samo ukucaš šta te zanima i čitaš čitaš i čitaš.. a s druge ako imaš para osobni trener dok se ne uhodaš nie na odmet.. al nie potriba..
    Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

    R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
    <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

    Comment


    • #3
      Re: osobni trener

      nisam imao ličnog trenera, ali sam imao vlasnika teretane koji je bio spreman da mi i više puta pokaže kako se pravilno izvodi koja vežba. Ne znam baš da li bih naučio sve čitajući forume i gledajući YouTube. Isplati se čak i platiti, pogotovo to kažem nakon što sam video masu ljudi šta rade u teretani, ka-ta-stro-fa
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: osobni trener

        Originally posted by juka
        ode ima sve šta ti triba.. samo ukucaš šta te zanima i čitaš čitaš i čitaš.. a s druge ako imaš para osobni trener dok se ne uhodaš nie na odmet.. al nie potriba..
        znam ovdje ima sve, al posto sam pocetnik zelim da mi neko iskusniji u praksi pokaze..
        ja sam procitao 90% foruma i shvatio sam dosta stvari ali tog ima hebeno puno i onda se sav s*****
        Bildaj Brate!!

        Comment


        • #5
          Re: osobni trener

          Originally posted by vege
          nisam imao ličnog trenera, ali sam imao vlasnika teretane koji je bio spreman da mi i više puta pokaže kako se pravilno izvodi koja vežba. Ne znam baš da li bih naučio sve čitajući forume i gledajući YouTube. Isplati se čak i platiti, pogotovo to kažem nakon što sam video masu ljudi šta rade u teretani, ka-ta-stro-fa
          e zbog toga i pricam, svasta ljudi rade po teretanama i uvjereni su da ispravno rade, a ustvari pojma nemaju.
          Bildaj Brate!!

          Comment


          • #6
            Re: osobni trener

            Originally posted by n4pol3on
            Da vas pitam za misljenje..
            Pocetnik sam u BB-u i zelim krenuti s tim malo ozibljenije, idem trenutno u teretanu ali radio sam onaj sistem, 'dodem, uzmem utege i dizem'

            A posto poznam par ljudi iz mog grada do kojih nije tesko doci, a bave se tim duze vremena, da li bi mi se isplatilo da mi pokazu pravilno izvodenje vjezbi, pravilnu prehranu ( o kojoj sam naucio jako puno na forumu ) i jos te sitnice koje su vazne u BB?
            ako si pri parama
            onda uzmi osobnog trenera
            te sitnice su najvaznije
            Originally posted by servantess
            Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

            Comment


            • #7
              Re: osobni trener

              Originally posted by n4pol3on
              Originally posted by juka
              ode ima sve šta ti triba.. samo ukucaš šta te zanima i čitaš čitaš i čitaš.. a s druge ako imaš para osobni trener dok se ne uhodaš nie na odmet.. al nie potriba..
              znam ovdje ima sve, al posto sam pocetnik zelim da mi neko iskusniji u praksi pokaze..
              ja sam procitao 90% foruma i shvatio sam dosta stvari ali tog ima hebeno puno i onda se sav s*****
              Znam da je sitnica, ali ti da si pročitao 90% foruma, nebi ti palo na pamet postavljati ovakva pitanja
              Chill bro

              Comment


              • #8
                Re: osobni trener

                Pročitaj ponovno sve što si do sad pročitao. Uz malo truda i volje osobni trener ti nije potreban. Jedino ukoliko nemaš nikog da ti pokaže pravilno izvođenje vježbi onda uzmi trenera dok se ne uhodaš.
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment


                • #9
                  Re: osobni trener

                  Osobni trener nije samo tu da te nauči pravilnom vježbanju. On znači puno više od toga. Dodatno te motivira na svakom treningu, pomaže ti da izvučeš maksimum iz sebe itd. itd. Osobnog trenera jedino može zamijeniti dobar sparing partner.
                  http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                  I know it's hard to keep an open heart
                  When even friends seem out to harm you
                  But if you could heal a broken heart
                  Wouldn't time be out to charm you

                  November Rain, Guns and Roses

                  Comment


                  • #10
                    Re: osobni trener

                    tako je dalibore,kako ja lipo tebe tiram da radis jace...
                    mogu,hoču i želim!!!

                    Comment


                    • #11
                      Re: osobni trener

                      Tko si može priuštiti trebao bi uzeti osobnog trenera.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #12
                        Re: osobni trener

                        Originally posted by winch
                        tako je dalibore,kako ja lipo tebe tiram da radis jace...
                        Šta je je.
                        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                        I know it's hard to keep an open heart
                        When even friends seem out to harm you
                        But if you could heal a broken heart
                        Wouldn't time be out to charm you

                        November Rain, Guns and Roses

                        Comment


                        • #13
                          Re: Osobni trener

                          Jednostavno, dođi najvecem mrgi u teretani da nikad nisi vidio toliki biceps i pitaj ga kako je to postigao. Onda ce se taj uživit pa ga pitaj jel' dobro radišš na vježbi... i stekao si mentora do groba xD

                          Il' jednostavno pitaj ak imas nekog poznanika da ti pojasni točno što ti nije jasno. Jer možeš procitat ti al' krivo shvatit pa opet radit krivo a kad ti netko pokaze iz prve ruke onda si ziher...
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment

                          Working...
                          X