Announcement

Collapse
No announcement yet.

Libija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: LIBIJA

    Originally posted by Perfectbody
    Naravno.....da mozes...hehehe...
    Samo mi se cini da ljudi nisu uopste zainteresovani za te dogadaje,a po tvojim postovima i tebi je svejedno.Teorije zavjere su veoma zanimljive i covjeku aktiviraju mastu,,ali u njim uvijek ima istine.Kako god Libija se tice i nas.Kao prvo ona je medu najvecim izvoznicima nafte.Prekine izvoz,,iz toga slijedi poskupljenje nafte.Prekine li ona nadgledati svoje more kao sto i prijeti veliki broj Afrikanaca bi dolazio na crno.Neki navode milijune potencijalnih izbjeglica.Drugo je da su se vece drzave nabrijale na ove dogadaje i potrebno je samo malo da sve ode u p.m.
    Ipak svi ti protesti i pobune u Africi nisu slucajnost

    http://2012-transformacijasvijesti.com/ ... i-tsunami/
    Sto se tice tih potresa nesto vise se moze procitati u tom linku.Navodi se kao namjerno izazvan potres
    Gluposti momče
    Libija ima samo 2% nafte u ukupnoj svj. proizvodnji, to je isto kao i cijela europa doduše.
    Neće nafta značajno poskupjeti ne brini
    A što se tiče imigranata,ako dođu u RH neće se lako skrivat, budući da su lako prepoznatljivi, pogađaš po čemu, a u francusku nek slobodno idu, njihov problem.
    Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

    Comment


    • #17
      Re: LIBIJA

      Libija ima 8 posto svjetske nafte.S tim da je skoro najeftinija sto se tice izvoza,,da je ima i 1 posto,,zlata je vrijedna a i od Europe je samo more dijeli pa je transport veoma jeftin a ona veoma puno izvozi u Europu..
      Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

      Comment


      • #18
        Re: LIBIJA

        Daj link na taj podatak o 8%..ja tvrdim da je 2%
        Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

        Comment


        • #19
          Re: Libija

          Moja greska.... hehehe

          http://www.google.ba/url?sa=t&source=we ... IFWzV-GS9A
          Ipak je 3.3% Moja greska

          http://www.google.ba/url?sa=t&source=we ... IFWzV-GS9A

          U posljednjem linku su posljedice na neke drzave iz EU,a kako kazu i Hrvatska je slijedeci trpioc radnje zbog Libijske nafte
          Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

          Comment


          • #20
            Re: Libija

            ajd blek popij tamo whey da budes pametniji
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #21
              Re: Libija

              Originally posted by giusseppe7777
              ajd blek popij tamo whey da budes pametniji
              tukčino jedna ajde nosi zrak iz podruma na tavan
              Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

              Comment

              Working...
              X