Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

    ako cemo ic logicki, ako ti imas rupu u prsima, ta rupa ce bit dublja i dublja sta ti vise bildas sise, tj. sta ti prsa vise rastu ta rupa postaje dublja.... jer tu nema misica koji moze izrast na tome mjestu, jedino okolo rupe, a same kosti se neces povuci napred, jer to su prsne kosti kojima nema mrdanja... da nebi ispalo da pisem samo o logici, imam prijatelja koji je ima isti problem, sad je nabacia jos 15kg, sise ogromne, a rupa dublja...

    Comment


    • #17
      Re: Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

      Originally posted by Vule46
      ako cemo ic logicki, ako ti imas rupu u prsima, ta rupa ce bit dublja i dublja sta ti vise bildas sise, tj. sta ti prsa vise rastu ta rupa postaje dublja.... jer tu nema misica koji moze izrast na tome mjestu, jedino okolo rupe, a same kosti se neces povuci napred, jer to su prsne kosti kojima nema mrdanja... da nebi ispalo da pisem samo o logici, imam prijatelja koji je ima isti problem, sad je nabacia jos 15kg, sise ogromne, a rupa dublja...

      Zavisi, 15 kg čega, kolki je bf tog dečka?

      Mišić neće rasti samo prema van, nego i u širinu što više mesa "lijepiš" po njemu. To je jedini način da se riješi problem, bez ikakvog nepotrebnog filozofiranja.

      Comment


      • #18
        Re: Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

        a kakva je to rupa :S
        daj nabacite neku sliku, zanima me
        da nije ona linija izmedju prsa ?

        Comment


        • #19
          Re: Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

          ^ googlaj malo kucaj, pectus excavatum i videces, neke rupe su manje a neke vece

          pre neku godinu sam otiso u bolnicu kod doktora da vidi moze li sta da se uradi sa ovom mojom rupom i rekao mi je da mi je pectus primecen jos od '96. tako pise u kartonu ... pa majku mu onda je bio vrlo mali i zasto me onda nisu bacili na neke vezbe ili mi rekli da to imam nego su jednostavno precutali i sad mogu da ga duvam.

          u pravu ste za misice, mogu dosta da pomognu

          Comment


          • #20
            Re: Rupa izmedu prsiju. Sa kojim bi vjezbama to mogo rijesiti?

            Originally posted by MikiZG87
            Originally posted by Vule46
            ako cemo ic logicki, ako ti imas rupu u prsima, ta rupa ce bit dublja i dublja sta ti vise bildas sise, tj. sta ti prsa vise rastu ta rupa postaje dublja.... jer tu nema misica koji moze izrast na tome mjestu, jedino okolo rupe, a same kosti se neces povuci napred, jer to su prsne kosti kojima nema mrdanja... da nebi ispalo da pisem samo o logici, imam prijatelja koji je ima isti problem, sad je nabacia jos 15kg, sise ogromne, a rupa dublja...

            Zavisi, 15 kg čega, kolki je bf tog dečka?

            Mišić neće rasti samo prema van, nego i u širinu što više mesa "lijepiš" po njemu. To je jedini način da se riješi problem, bez ikakvog nepotrebnog filozofiranja.
            ovo je bb forum, tako da nepricamo o salavim ljudima sa 15+% bf, cvrste sise, trbusni, ali rupa je i dalje izrazena...

            Comment

            Working...
            X