Announcement

Collapse
No announcement yet.

...Masina...natural ili ti ga ne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: ...Masina...natural ili ti ga ne

    Originally posted by vuk15
    Originally posted by bilder18
    Originally posted by vuk15
    suplemetni i steroidi ne daju toliko fizicke snage koliko ti u svojoj psihi mislis da kad uzimas nesto da si jaci full...ko kontrolira pishu taj je bog :P
    nije sasvim točno i nije kod svih suplemenata ali u večini je prisutan placebo efekt
    naravno nisam rekao da ne daju nikakvu snagu..pa moraju malo pomoci ali ne u tolikoj mjeri koliko u podsvjeti ti mislis da si uzeo nesto zabranjeno ida si sad najjaci


    to je to, svi na đusu su jaki jer su si to zabrijali u glavi a đus je tu eto tek tolko da se zna

    hvala ti bože pa se ne moram bost, samo si utuvim u glavu da sam najjakiji i dizat ću tone
    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

    Overload Strength team

    Comment


    • #32
      Re: ...Masina...natural ili ti ga ne

      Originally posted by vuk15
      Originally posted by bilder18
      naravno nisam rekao da ne daju nikakvu snagu..pa moraju malo pomoci ali ne u tolikoj mjeri koliko u podsvjeti ti mislis da si uzeo nesto zabranjeno ida si sad najjaci
      ee jaki ja sam govorio o određenim suplemenitima za koje se zna da baš i ne djeluju kako bi trebali kod svih...

      Nije isto sa steroidima!!!

      Comment


      • #33
        Re: ...Masina...natural ili ti ga ne

        pa ni ja nisam rekao da NE DJELUJU nego sam rekao da nemaju toliko veliki efekt koliko ljudi misle..a sto se mene tice steroidi su jedno obicno smece i neznam da o cemu ovisim ne bi ih uzeo nikada...dobijes zeljeni efekt u kratkom roku ali nakon nekoga vremena ti si nula....kako bi rekli ljudi nemozes meda

        Comment

        Working...
        X