Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobivanjem mase manje vidljivi trbusni?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobivanjem mase manje vidljivi trbusni?

    pozz. prije 2 mjeseca sam poceo s treninzima i obilniom prehranom. Imam 15 god , 167 visine i 63 kg. Prije pocetka treniranja imao sam 60 kg. .. imao sam vidljive trbusne a sad su dosta manje vidljivi... ocigledno se naljepilo masnoce .Da li vi imate slicno iskustvo i da li je to normalna pojava dok se ide na masu.. a kasnije kad se pređe na def. da se opet povrate ? (:

    prehrana otrpilike ovako:
    1.obrok: 3-4 jaja i mlijeko
    2. 2-3 sendvica (obzirom da u skoli nemam vremena. )
    3. Meso- piletina, teletina i tjestenina
    4. tuna, mlijeko i (30 g P nakon treninga)
    5. nesto lagano, voce, sir..

  • #2
    Re: dobivanjem mase manje vidljivi trbusni ?

    a cuj na tu tezinu i dobivena 3kg ne bi se trebao bas udebljat oko struka al eto

    Comment


    • #3
      Re: Dobivanjem mase manje vidljivi trbusni?

      cim ti se manje isticu trbusni znaci da ti se povecao bf, sto jedes cisce to je manje vjerojatno da ces nakupit puno masti, ali kad se vec radi masa ide se s ocekivanjem da neces dobit cistu misicnu masu nego da ce tu bit nakupljene vode i masti... i izbaci mlijeko iz prehrane, procitaj malo sto je kely pisao o mlijeku

      Comment


      • #4
        Re: Dobivanjem mase manje vidljivi trbusni?

        Originally posted by gigi01
        cim ti se manje isticu trbusni znaci da ti se povecao bf, sto jedes cisce to je manje vjerojatno da ces nakupit puno masti, ali kad se vec radi masa ide se s ocekivanjem da neces dobit cistu misicnu masu nego da ce tu bit nakupljene vode i masti... i izbaci mlijeko iz prehrane, procitaj malo sto je kely pisao o mlijeku

        Comment

        Working...
        X