Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

    Da, a kao bez kemije cemo imat 100 kili misica i necemo se moc pocesat, zivis SF, nije to tak lako.

    Comment


    • #17
      Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

      Originally posted by fricric1974
      Ja oću reći da će ti dizanje 200 kila jako rijetko trebati u životu.Ali da hodaš 5-6 sati,radiš svakodnevne poslove,možeš se počešati po svakom dijelu tijela bez pomagala,ne koristiti lift itd.To ti treba.
      Čovjek od 100kg se ne može počešati po svakom dijelu tijela? Imam 100 kila i mogu se počešat di god hoću. Misliš da ne mogu hodat 5 sati u komadu? Il da moram koristit lift a ne stepenice? Sve to obavljam normalno ko i ti, samo što tebe muče predrasude "bilderi ne mogu hodat, bilderi hiberniraju u normalnom životu i dižu stotine i stotine kila koje im nikad neće koristit". Misliš da neće koristit? To dizanje velkih kila mi je popravilo držanje, ojačalo sve moguće stabilizatore u tijelu, ojačalo kičmeni stup, dalo dodatno samopouzdanje i još jako puno pozitivnih stvari koje ti očito ne možeš shvatiti
      Chill bro

      Comment


      • #18
        Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

        Originally posted by fricric1974
        Ja oću reći da će ti dizanje 200 kila jako rijetko trebati u životu.Ali da hodaš 5-6 sati,radiš svakodnevne poslove,možeš se počešati po svakom dijelu tijela bez pomagala,ne koristiti lift itd.To ti treba.
        zamjenio si ovdje nekog za freakshow tipa ronnie coleman ili cutler a 200 kila na mrtvom dizanju i na millitary pressu nije isto...
        “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

        Comment


        • #19
          Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

          ma ok.ali sigurno nemaš 100 kg na 175 cm.hoću reći da mi se ne sviđa kada se izgubi simetrija tijela.bodybuilding je zdrav i bazični sport za sve ostale sportove.Mi smo ti što sve iskrivimo.

          Comment


          • #20
            Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

            Originally posted by fricric1974
            ma ok.ali sigurno nemaš 100 kg na 175 cm.hoću reći da mi se ne sviđa kada se izgubi simetrija tijela.bodybuilding je zdrav i bazični sport za sve ostale sportove.Mi smo ti što sve iskrivimo.
            ne bi se ja za to brinuo, osim ako je neko na teškoj kemiji
            “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

            Comment


            • #21
              Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

              Soner i ostali imam pitanje. Recimo da sad nacin na koji jedem i treniram. Uvik drzim istu kilazu, znaci kile se ne micu, a time ni misici vise ne rastu, ali zanima me da li ako i dalje treniram i povecavam kilaze da li to znaci da misici ipak na neki nacin jacaju i napreduju? Tj, da li je moguce i dalje postajat jaci?

              Comment


              • #22
                Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                ja bi rekao da možeš postati jači.primjer su ti dizači utega koji su uvjek u istoj kategoriji a napreduju u kilažama.

                Comment


                • #23
                  Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                  Originally posted by Wolfey
                  Soner i ostali imam pitanje. Recimo da sad nacin na koji jedem i treniram. Uvik drzim istu kilazu, znaci kile se ne micu, a time ni misici vise ne rastu, ali zanima me da li ako i dalje treniram i povecavam kilaze da li to znaci da misici ipak na neki nacin jacaju i napreduju? Tj, da li je moguce i dalje postajat jaci?
                  Što se tiče snage, možeš ti napredovati u snazi a da ne povećavaš tjelesnu masu. Imaš dečkiju koji imaju 70ak kg i stoje na toj tjelesnoj kilaži par godina a konstantno napreduju u kilažama koje dižu. Gledaj malo PR topic na teretana.net forumu
                  Ne moraš ti napredovat u masi da bi dizao veće težine, tu ti igra ulogu i cns i navikavanje cns na takav način treninga. Jer trening snage nije baš orijentiran prvenstveno na hipertrofiju kolko je orjentiran na cns

                  A što se tiče izgleda, ti možeš radit recimo neko održavanje s kalorijama i svejedno ćeš iz godine u godinu sve bolje izgledat. Jer ne izgleda isto mišić koji ima godinu dana staža u teretani i mišić koji ima 10 godina staža u teretani. Ti da 5 godina stojiš na istoj kilaži, za tih 5 godina ćeš izgledat puno bolje jer će mišić bit zreliji, puniji i tvrđi nego sad
                  Chill bro

                  Comment


                  • #24
                    Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                    To me zanimalo Soner. thx

                    Comment


                    • #25
                      Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                      nezelim se takmicit prvo jer mi to neodgovara i barem meni neizgleda lijepo , ali podrzavam svakoga ko se bavi time i divim mu se jer fakat treba dosta odricanja , volje pogotovo rada da se postigne takvo sto .treniram jer se vise nemogu gledat u ogledalo i radi zdravijeg zivota
                      Originally posted by jebac1501
                      treniram borilački sport UFC i planiram pojačat treninge ali nakon što si kupim mega mass 2000...

                      Comment


                      • #26
                        Re: Kako se bavite bodybuildingom rekreativno ili takmičarski?

                        ja se takmicim sa sobom i nadam se da cu pobediti

                        Comment

                        Working...
                        X