Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

    Originally posted by sthooligan
    Eh kad se ja sitim sa 16-17god kad san tija kupit prvu kantu mega massse a otac i mater ne daju. I tako se ja svađam s njima i otac kaže idemo do tvog bivšeg trenera od taekwondoa i njega ćemo pitat za proteine. Dođemo mi u njega i on kaže proteini u prahu su ok većina sportaša ih uzima i ja ocu ajmo ih sad kupit, a on se opet počeo nešto izvlačit i tražit razloge za ne kupit. Ja poludia i reka dobro je ali zapamti kad napunim 18 bost ću se sterojidima i postat ću bolesno čudovište nije mu dugo trebalo da promjeni mišljenje i kupi mi mega massssssu!
    hahah
    “I don’t believe in bodybuilders using steroids. If a man doesn’t have enough male hormones in his system to create, a nice hard, muscular body, he should take up ping pong.”

    Comment


    • #17
      Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

      Originally posted by Soner
      Originally posted by boyyka
      jao piseva , objasnjavo starcima o proteinima i kreatinu , oni se uhitili sandre perkovic i njenog dopinga -.-
      Pravilo broj 1: Nikad starcima ne spominji PROTEINE. Umjesto proteini reci bjelančevine. Reci doma da imaš problema s imunitetom i da ti trebaju bjelančevine u prahu da ti podignu imunitet. To si naravno dobio od tete u ljekarnoj, il još bolje od tete doktorice koja ti je bjelančevine u prahu preporučila svim srcem. Jbt, kak se ne znate snać, psmtr

      A možeš i ovo šta ti Huligan kaže, nabavi par šprica i ostavi u kupaonici...al ono, brijem da bi završio u maloljetničkom
      E da brw, sad cu govorit da pijem bjelancevine, to ce povjerovat..dosad sam govoria da je to puding u prahu pa nista
      It's not over until i win.

      Comment


      • #18
        Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

        Originally posted by MONSTAA
        Originally posted by Soner
        Originally posted by boyyka
        jao piseva , objasnjavo starcima o proteinima i kreatinu , oni se uhitili sandre perkovic i njenog dopinga -.-
        Pravilo broj 1: Nikad starcima ne spominji PROTEINE. Umjesto proteini reci bjelančevine. Reci doma da imaš problema s imunitetom i da ti trebaju bjelančevine u prahu da ti podignu imunitet. To si naravno dobio od tete u ljekarnoj, il još bolje od tete doktorice koja ti je bjelančevine u prahu preporučila svim srcem. Jbt, kak se ne znate snać, psmtr

        A možeš i ovo šta ti Huligan kaže, nabavi par šprica i ostavi u kupaonici...al ono, brijem da bi završio u maloljetničkom
        E da brw, sad cu govorit da pijem bjelancevine, to ce povjerovat..dosad sam govoria da je to puding u prahu pa nista


        hahahaha inace moji su doma znali kad san uzima protein da je to protein nisam ima problema s tim doma

        Comment


        • #19
          Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

          U početku su mi rekli da kaj će mi to.Da se trujem i slično.I puko mi je film


          Isprintao sam par članaka sa portala,rekao pročitajte pa ćemo razgovarati.Onda su rekli da i dalje nisu za to i ja rekao šta bi bilo bolje da pijem,pušim,drogiram se.radim neznam kaj.


          A i vide kako se hranim.Da ne jedem junk,da si sam kuham i slično,i popustili su naravno.Al sad svakih tj dana kaže.Jel vidiš kako se napuhuješ od toga.Haha još da zna da jedem 4k kalorija dnevno bi ga pitao od čeg dobivam masu

          Comment


          • #20
            Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

            Originally posted by bilder18


            Isprintao sam par članaka sa portala,rekao pročitajte pa ćemo razgovarati.Onda su rekli da i dalje nisu za to i ja rekao šta bi bilo bolje da pijem,pušim,drogiram se.radim neznam kaj.

            vidim da vas dosta piše slične stvari ovome e pa da vam kažem nešto, ja da sam vam starci i da mi to napravite stero bi vas u pm na licu mjesta
            po meni totalno glupa strategija, šta ti imaš starce podučavat kak šta funkcionira, boli njih ona stvar, oni su tu da ti pruže krov nad glavom, da te školuju i tak te stvari, a sad što bi ti nekoliko gr proteina po kili unosio, pa bi malo kreatina pa ***** palca to je tvoj problem, zaradi sam za to pa ti starci neće srat i svi sretni
            danas je takvo vrijeme da si djeca dosta dopuštaju a starci opet dosta popuštaju.... jbg kasnije će te i sami uvidit da to i nije tako super...
            peace
            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

            Comment


            • #21
              Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

              Sve suplemente plačam iz svog džepa.Fala Bogu pa sad radim preko sc-a

              Joj mogao bi sada ja tebi repliku,pa ti meni i tako do sutra,a stvarno nemam volje.Ja svoje suplemente imam i starci su me počeli podržavati jer vide da to volim

              Comment


              • #22
                Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                liži šolju

                Comment


                • #23
                  Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                  Originally posted by xpress
                  Originally posted by bilder18


                  Isprintao sam par članaka sa portala,rekao pročitajte pa ćemo razgovarati.Onda su rekli da i dalje nisu za to i ja rekao šta bi bilo bolje da pijem,pušim,drogiram se.radim neznam kaj.

                  vidim da vas dosta piše slične stvari ovome e pa da vam kažem nešto, ja da sam vam starci i da mi to napravite stero bi vas u pm na licu mjesta
                  po meni totalno glupa strategija, šta ti imaš starce podučavat kak šta funkcionira, boli njih ona stvar, oni su tu da ti pruže krov nad glavom, da te školuju i tak te stvari, a sad što bi ti nekoliko gr proteina po kili unosio, pa bi malo kreatina pa kur.. palca to je tvoj problem, zaradi sam za to pa ti starci neće srat i svi sretni
                  danas je takvo vrijeme da si djeca dosta dopuštaju a starci opet dosta popuštaju.... jbg kasnije će te i sami uvidit da to i nije tako super...
                  peace
                  Kako se usuđuješ?

                  Chill bro

                  Comment


                  • #24
                    Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                    Originally posted by bilder18
                    Sve suplemente plačam iz svog džepa.Fala Bogu pa sad radim preko sc-a

                    Joj mogao bi sada ja tebi repliku,pa ti meni i tako do sutra,a stvarno nemam volje.Ja svoje suplemente imam i starci su me počeli podržavati jer vide da to volim
                    dobro za tebe
                    moj komentar se samo odnosio na određeni stav prema starcima, treba imat poštovanja prema njima
                    eto ti si bio izbor za quote jer si zadnji pisao u temi...

                    @soner
                    U mad
                    Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                    Comment


                    • #25
                      Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                      Kad si punoljetan i imaš svoje finacije starci ti nemogu ništa, mogu samo mrmljat sebi u bradu... moji šute i gledaju kako mi redovito parškovi stižu kući

                      Comment


                      • #26
                        Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                        Originally posted by CroVk
                        Kad si punoljetan i imaš svoje finacije starci ti nemogu ništa, mogu samo mrmljat sebi u bradu... moji šute i gledaju kako mi redovito parškovi stižu kući
                        Nebih baš rekao. Možeš imat i 30 godina ali ako si pod njihovim krovom nisi gazda.
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #27
                          Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                          Originally posted by xpress
                          Originally posted by bilder18
                          Sve suplemente plačam iz svog džepa.Fala Bogu pa sad radim preko sc-a

                          Joj mogao bi sada ja tebi repliku,pa ti meni i tako do sutra,a stvarno nemam volje.Ja svoje suplemente imam i starci su me počeli podržavati jer vide da to volim
                          dobro za tebe
                          moj komentar se samo odnosio na određeni stav prema starcima, treba imat poštovanja prema njima
                          eto ti si bio izbor za quote jer si zadnji pisao u temi...

                          @soner
                          U mad
                          Jelly

                          Nego, slažem se. Jbg, dok god sam pod njihovim krovom i dok god me financiraju jedino oni meni mogu zabit glavu u školjku Uostalom, kome se ne sviđa doma može prošetat iz kuće pa plaćat najamninu stana, kupovat sam sebi namirnice, plaćat sam članarinu u teretani, školovat se sam, prati, kuhati i peglati sam, kupit svoj auto a ne vozit tatin, plaćati sam režije i još na kraju imati volje svom djetetu posvetit pažnje i slušat njegove *****rije o kreatinu i wheyu. Jebiga, trebamo shvatit svoje starce, nije ni njima lako
                          Chill bro

                          Comment


                          • #28
                            Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                            Originally posted by sthooligan
                            Originally posted by CroVk
                            Kad si punoljetan i imaš svoje finacije starci ti nemogu ništa, mogu samo mrmljat sebi u bradu... moji šute i gledaju kako mi redovito parškovi stižu kući
                            Nebih baš rekao. Možeš imat i 30 godina ali ako si pod njihovim krovom nisi gazda.
                            Pa šta će ti oće te isterat iz kuće to nema veze s njima ako koristiš proteine il neš drugo pa nedrogiraš se živiš neki svoj stil života nemogu ti stalno disat za vratom

                            Comment


                            • #29
                              Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                              Originally posted by Soner
                              Jelly
                              http://eros.hr/p198/BIG_JELLY_VIBRATOR_ ... _info.html

                              BIG_JELLY_VIBRATOR
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #30
                                Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

                                Originally posted by kelly
                                Originally posted by Soner
                                Jelly
                                http://eros.hr/p198/BIG_JELLY_VIBRATOR_ ... _info.html

                                BIG_JELLY_VIBRATOR


                                Chill bro

                                Comment

                                Working...
                                X