Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

    Originally posted by Soner
    Originally posted by xpress
    Originally posted by bilder18


    Isprintao sam par članaka sa portala,rekao pročitajte pa ćemo razgovarati.Onda su rekli da i dalje nisu za to i ja rekao šta bi bilo bolje da pijem,pušim,drogiram se.radim neznam kaj.

    vidim da vas dosta piše slične stvari ovome e pa da vam kažem nešto, ja da sam vam starci i da mi to napravite stero bi vas u pm na licu mjesta
    po meni totalno glupa strategija, šta ti imaš starce podučavat kak šta funkcionira, boli njih ona stvar, oni su tu da ti pruže krov nad glavom, da te školuju i tak te stvari, a sad što bi ti nekoliko gr proteina po kili unosio, pa bi malo kreatina pa kur.. palca to je tvoj problem, zaradi sam za to pa ti starci neće srat i svi sretni
    danas je takvo vrijeme da si djeca dosta dopuštaju a starci opet dosta popuštaju.... jbg kasnije će te i sami uvidit da to i nije tako super...
    peace
    Kako se usuđuješ?



    HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

    Comment


    • #32
      Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

      hahaha, sljedeći puta kada to pokuša hladnokrvno je pogledaj u oči i reci "ubijao sam i za manje"

      Originally posted by boyyka
      doso mi kreatin danas i mene nije bilo , i stara mi uzela i isula u wc solju . Kad sam doso doma stara kaze oni STEROJIDI su ti zavrsili u wc solji , a kad ti tata dode sve cu mu rec -.-. bs skim ja zivim ....

      Comment


      • #33
        Re: Stara mi uzela kreatin i isula u wc solju

        Originally posted by Jole87
        hahaha, sljedeći puta kada to pokuša hladnokrvno je pogledaj u oči i reci "ubijao sam i za manje"

        haha
        Originally posted by jebac1501
        treniram borilački sport UFC i planiram pojačat treninge ali nakon što si kupim mega mass 2000...

        Comment

        Working...
        X