Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sportska obuca?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Sportska obuca?

    Originally posted by juka
    tako i treba.. samo NIKE.. ostavi se tih deichamana i kako već dućana.. samo u nikea, drugdi nekupuj.. ko zna šta valjaju po tim seljačkim shopovima..
    ne znam kak je drugdje, al u osijeku znam za bar 3 shopa markiranom sportskom obućom i odjećom koja uvaljuju robu sumnjive kvalitete i porijekla i naplate to masno
    https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

    Overload Strength team

    Comment


    • #17
      Re: Sportska obuca?

      Originally posted by pekizggs
      ja sam uzeo nove adidas cc ride, 850kn, trcao na svim podlogama...
      svaka preporuka.

      http://www.adidas.com/running/uk/produc ... ct/G42229/
      Ja sam ih probao i nekako su mi cudne, kao da noga ne dise. To mi je i prodavac rekao, te mi je rekao da ih nikako ne uzimam (u Adidasovom ducanu) jer iskreno nisu dobre. Tek su prva edicija i jos nisu razvijene. Covjek mi je preporucio nike free ako ocu takve tenisice, a radi u Adidasu. kaze da su skroz zatvorene, nema protoka zraka i da je dzon vise izgleda radi nego neke anatomije. A probao sam tocno te zute.
      Ne kazem da su lose, ako su ti udobne i sve za trcanje ok, ne stoje svakome isto na nozi.
      -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
      Napreduje se... Avatar^^

      Comment


      • #18
        Re: Sportska obuca?

        Mizuno, bilo koji model... ta firma radi obucu samo za atleticare

        Comment


        • #19
          Re: Sportska obuca?

          Originally posted by Aronnax
          Originally posted by pekizggs
          ja sam uzeo nove adidas cc ride, 850kn, trcao na svim podlogama...
          svaka preporuka.

          http://www.adidas.com/running/uk/produc ... ct/G42229/
          Ja sam ih probao i nekako su mi cudne, kao da noga ne dise. To mi je i prodavac rekao, te mi je rekao da ih nikako ne uzimam (u Adidasovom ducanu) jer iskreno nisu dobre. Tek su prva edicija i jos nisu razvijene. Covjek mi je preporucio nike free ako ocu takve tenisice, a radi u Adidasu. kaze da su skroz zatvorene, nema protoka zraka i da je dzon vise izgleda radi nego neke anatomije. A probao sam tocno te zute.
          Ne kazem da su lose, ako su ti udobne i sve za trcanje ok, ne stoje svakome isto na nozi.
          menibaš naprotiv odlične zbog toga što mi se noga uopće ne znoji u njima, i mogu u njima trčati i u stopalicama do iznemoglosti a da ne dobijem žuljeve ..
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • #20
            Re: Sportska obuca?

            Originally posted by juka
            tako i treba.. samo NIKE.. ostavi se tih deichamana i kako već dućana.. samo u nikea, drugdi nekupuj.. ko zna šta valjaju po tim seljačkim shopovima..
            Pa nike je postao seljacki sada svaki šaban nosi nike

            Comment


            • #21
              Re: Sportska obuca?

              paki nezz, ja sam dobio dojam da se naprotiv noga bas jako znoji jer nemaju nikakvu ventilaciju ni protok zraka unutra-van.

              vule, poznato je da su Mizuro i Ascis definitivno najbolje firme za tenisice za trcanje. Slijede ih NB, Nike (sa novijim modelima)m a tek onda Adidas, Puma itd itd. To je sto se ovdje moze nabaviti.

              Hammers, i Lacoste svaki šaban nosi, pa ne znaci da nisu kvalitetne
              -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
              Napreduje se... Avatar^^

              Comment


              • #22
                Re: Sportska obuca?

                Originally posted by Dehydronator
                Originally posted by juka
                tako i treba.. samo NIKE.. ostavi se tih deichamana i kako već dućana.. samo u nikea, drugdi nekupuj.. ko zna šta valjaju po tim seljačkim shopovima..
                ne znam kak je drugdje, al u osijeku znam za bar 3 shopa markiranom sportskom obućom i odjećom koja uvaljuju robu sumnjive kvalitete i porijekla i naplate to masno

                zato i govorin isključivo NIKE dućan.. ne drugi.. di se prodaju nike proizvodi..

                btw @vule.. mizuno je i u balunu i u ragbyu
                Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                Comment


                • #23
                  Re: Sportska obuca?

                  Postoje li neke u kojima se noga ne prelijeva preko tenisice kad imaš malo veći uteg u rukama, a da su pogodne i za trčanje?

                  Inače, imao sam par godina Asics.... fenomenalne. Al odurne su. Ne možeš do dućana s njima kolko su gadne. I onda reko, ajde da probam te fensi šmensi Salomon.... ajme majko koje smeće.... Ni za trčanje ni za teretanu.... Zapravo, idealne su za brzo hodanje pokraj plaže. "Look at me, imam fensi sportske tenisice". Žasu.
                  Originally posted by magarac
                  pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
                  dzaba mu sve

                  Comment


                  • #24
                    Re: Sportska obuca?

                    Originally posted by Vule46
                    Mizuno, bilo koji model... ta firma radi obucu samo za atleticare
                    definitivno najbolje tenisice ikad, čak su mi izdržale 12 godina intenzivnog nošenja i kojekakvih aktivnosti u njima uključujući i skakanje padobranom

                    Comment

                    Working...
                    X