Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

    Originally posted by Amar87 View Post
    Znaci za prsa, preporucujes manja tezina ali vise ponavljanja ?
    bitna stvar je da ti mišić ne uvati rutinu,mjenjaj vjezbe , broj ponavljanja , ubaci superseriju...sve da iznenadiš mišić,da se nemoze naviknit na trening...a šta se tiče ponavljanja za probijanje lifta šta je kod mene uspilo radija san s 80% maksimalne tezine 4 serije 8 ponavljanja minut odmora točno,i ubacija bi 5. seriju s još dodatnih 10 kila do otkazaja , spoter isto treba bit tu obavezno...kod mene je upalilo šta nemora značit da će kod svakog al vridi probat

    Comment


    • #32
      Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

      Originally posted by MileTF View Post
      ne može doć do nikakve ozljede ako imaš dobru tehniku i ako pametno treniraš...

      grješite sa benchom šta ga smatrate vježbom za prsa...
      bench je vježba za puno više mišića i tako se treba radit...
      trabalo bi spojit lopatice, gurat gornji dio leđa i glavu u klupu, laktove gurat bliže tjelu na način da latovi dosta rade, šipku spuštat taman ispod prsa, podlaktice okomite na pod... (ovako ugrubo opisano...)
      rame je jedino u opasnosti kod standardne bilderske tehnike (kad bilderi žele šta više pogodit prsa pa su im laktovi izbačeni skroz vanka...)

      3 ponavljanja imaju itekako smisla, pogotovo kad je u pitanju snaga, a o tome je i riječ u ovoj temi...
      sa serijama od 10 ponavljanja i neće nešto ojačat...
      znaci najpovoljniji kut za dizat sto teze je nekih 45 supnjeva između trupa i ruke. jel ?
      Originally posted by Bilderčić
      Originally posted by Dehydronator
      sve do grama tjedno je natural
      gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
      48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

      Comment


      • #33
        Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

        Na pocetku sam radio s malo kg ali vise ponavljanja . Ali evo 3 sedmice stavljam max, 4 serije po 5-6 ponavljanja. Znaci 4 ponavljanja uradim sam, onda mi frend pomaze (on tvrdi da mi skroz malo pomogne).
        Inache uvijek radim bench press, kosi bench press i potisak bucicama na kosoj klupi. Jucer sam ubacio i razvlacnenje na cross spravi.
        Jeli uredu da mi misici ne budu upaljeni drugi dan ? Mislim, radim svaku seriju do otkaza ... Za ledja pogotovo nisam upalu osjetio. Na nogama i rukama itekako jesam.

        Koje vi vjezbe za ledja radite ? Ja uglavnom na lat...

        Comment


        • #34
          Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

          Po meni itekako bi se tribalo osjetit da je misic ukiseljen nakon dobro odradenog treninga,a koliko ce trajat to ovisi i pojedincima,probaj ubacit leptir + kosi bucice u superseriju s 1min pauze,bitno je da jedva izvuces zadnjih par ponavljanja,pocni prvu 15 i 15 pa posli povecaj tezinu smanji broj ponavljanja,na kosi bucice fala bogu tribas uzet pristojnu kilazu napravi to pa ces vidit upale

          Comment


          • #35
            Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

            Originally posted by Amar87 View Post
            Na pocetku sam radio s malo kg ali vise ponavljanja . Ali evo 3 sedmice stavljam max, 4 serije po 5-6 ponavljanja. Znaci 4 ponavljanja uradim sam, onda mi frend pomaze (on tvrdi da mi skroz malo pomogne).
            Inache uvijek radim bench press, kosi bench press i potisak bucicama na kosoj klupi. Jucer sam ubacio i razvlacnenje na cross spravi.
            Jeli uredu da mi misici ne budu upaljeni drugi dan ? Mislim, radim svaku seriju do otkaza ... Za ledja pogotovo nisam upalu osjetio. Na nogama i rukama itekako jesam.

            Koje vi vjezbe za ledja radite ? Ja uglavnom na lat...
            ne trenira se svaka serija do otkaza, posebno ne naturalci..a i 3 vjezbe su premalo
            leda neces razvit radeci ih na lat masini niti opcenito na masinama vec dl-om, rows, chinsima itd.
            takoder, upala nije nikakav pokazatelj rasta niti upala znaci rast...ako imate takve krvnicke upale onda ocito niste culi za istezanje...a to je ajmo rec neka osnova..tako da "iman super jake upale 3 dana nakon" i ostale price su ustvari jako glupave...

            Comment


            • #36
              Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

              Zagrijem se ja. Nego, ako ne osjetim nista sutradan, kontam da nisam odradio dobar trening ...
              Veceras su na redu ledja i bicepsi . MOzes predloziti neke vjezbe ?

              Comment


              • #37
                Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                ne zagrijat nego ISTEGNIT nakon treninga da se rijesi muscle fiber....i onda nema upale. i ne ukrutis se. mozes nesto tipa ovako sta se tice treninga

                deadlift 3x5
                t-bar row 2x10, 2x6
                high rows 3x8
                db 1 arm row 3x12
                chin ups 5x8
                weighted parallel pullups 3x8

                bic bb curls 3x10
                bic db seated curls 3x10
                hammer curls 3x10

                Comment


                • #38
                  Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                  OK momci hvala , a znate li zasto imam problema s bolovima u ramenima prilikom kosog bencha? osjecam da mi ona rade vise nego prsa

                  Comment


                  • #39
                    Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                    Originally posted by Bilderčić View Post
                    OK momci hvala , a znate li zasto imam problema s bolovima u ramenima prilikom kosog bencha? osjecam da mi ona rade vise nego prsa
                    prevelik nagib
                    Originally posted by Bilderčić
                    Originally posted by Dehydronator
                    sve do grama tjedno je natural
                    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                    Comment


                    • #40
                      Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                      Originally posted by Archiv3r View Post
                      znaci najpovoljniji kut za dizat sto teze je nekih 45 supnjeva između trupa i ruke. jel ?
                      a ovisi o tvojim polugama...
                      gledaj da su ti podlaktice okomite na pod i da ti šipka ide taman ispod prsa...
                      nekome će bit manji kut, nekome veći, al da, to je negdi oko 45°

                      Comment


                      • #41
                        Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                        Originally posted by Archiv3r View Post
                        prevelik nagib
                        Ne mora biti. Predpostavljam da krivo radis. Moras se isprsiti kako ti ramena nebi radila.

                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #42
                          Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                          ja treniram evo god. dana .. sad kontam da bench spustim na 60 kg i počnem pravilno radit bez spotera i dodavat po 1-2 kg svaki trening sledeći ...i tako cu sigurno uspjet bar mislim ispravite me ak grijesim.. al me jbg sramota toliko na benchu.. kad dead lift radim preko 150 kg a čučanj isto preko 100 mogu... :S

                          Comment


                          • #43
                            Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                            Prestani se opterečivati kilažom i baziraj na tehniku izvođenja.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Koje vjezbe" trikovi" ili bilo sta za povecavanje bench pressa

                              upravu si .. sad će bilderčić da se asocira samo na čistu hipertrofiju .beš snagu na benchu ... !!!!

                              Comment

                              Working...
                              X