Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: gosp. Adesoye Femi

    svaka čast čovjeku, evo stvarno pre predobro izgleda. Ja vjerujem da ga je majka priroda nadarila jako dobrom genetikom, vjerujem i da frustrira puno njih koji razbijaju glavu planovima prehrane i vježbama, a nakon godinu dana skuže da nisu ni blizu željenom rezultatu
    ali šta je tu je i bitno je da se trudimo i postignemo najbolje što možemo
    To enjoy freedom we have to control ourselves

    Comment


    • #17
      Re: gosp. Adesoye Femi

      Fantastično, nema šta. MarkoPolo, znaš možda s kojim težinama radi (ako to i on zna), koliko ponavljanja, serija i slično?
      Željezo mi je u krvi!

      Comment


      • #18
        Re: gosp. Adesoye Femi

        Originally posted by mužjak View Post
        Fantastično, nema šta. MarkoPolo, znaš možda s kojim težinama radi (ako to i on zna), koliko ponavljanja, serija i slično?
        Zadnja poruka koju sam mu posla je bila upravo na tu teme, ali vidjevši slike ima tu puno betona. Poslao sam mu upit i o prehrani, suplementima i svemu ostalom, pa ćemo vidjeti.. Znam da trenira od kada je klinac, dakle sigurno preko 15 godina..
        "Your body is your biggest artwork."

        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

        Comment


        • #19
          Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

          Jao jao kakva moćna leđa!!!
          Tko želi nešto naučiti, naći će način; tko ne želi, naći će izliku.



          mene zanima kad ja uzmem saku rize i to skuham i pojedem...kolko je to grama bilo rize odprilike? 40? 60? 80?

          Comment


          • #20
            Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

            Fantastičan izgled, e sada, da li priča istinu ili ne, to zna samo on, a na nama je da povjerujemo ili ne! Uglavnom, kada se priča o genetici - na Sardiniji, poglavito u Cagliariu, ima puno Afrikanaca. Prevladavaju Senegalci. Ekipa bježi iz domovine i provede ostatak života prodavajući drangulije na plaži i ulicama, radeći fizičke poslove i tak'. Imaju prešutan dogovor s vlastima da ako ne rade nevolje, nitko ih ne dira i ne traži papire. Znači, životare praktički od dana do dana, a stanuju grupno. Ne da nemaju love za suplemente, teretanu, i 2 g/P po kg nego zbilja bijedno i tužno žive, no valjda je i to bolje nego u Africi. Dakle, pomagao sam frendu neš' u bircu na plaži i primjetio tog Senegalca, jedno 1.90 cm i nekih 90+ kila. Ljudi, BF bolesno nizak, simetrija savršena i svaka separacija vidljiva. Izgled za binu, da ima koju kilu više. Frajer po cijeli dan neš' tegli i nosi, a kada nema posla pumpa sklekove. U tih preko 12 sati što je on bio tamo pojeo je 1 KROASAN i možda par puta popio vodu. O.k., može se on doma najesti, ali činjenica je da nema novaca za kvalitetnu prehranu jer kako gazda kaže, radi za kikiriki i to cijeli dan, od jutra do mraka, tako da teretana ne dolazi u obzir. Znači, doslovno je lik takav od "zraka" i fizikalije, da se tako izrazim. Svakako bi bilo interesantno vidjeti kako bi se razvio uz bolju prehranu i pravi trening.
            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

            Comment


            • #21
              Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

              Vjerovatno bi bio debeo da ima sve!

              Comment


              • #22
                Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                Originally posted by PatrickStar View Post
                ... Znači, doslovno je lik takav od "zraka" i fizikalije, da se tako izrazim. Svakako bi bilo interesantno vidjeti kako bi se razvio uz bolju prehranu i pravi trening.
                Je, strašni su zaista. Jednom sam bio u Africi mjesec dana i smršavio sam 5-6 kila, a jeo sam pa sigurno duplo više nego većina tamošnjih ljudi, iako još uvijek malo za moje pojmove.
                Usput, sjećam se nekih studija prema kojima crnci imaju višu razinu testosterona, mislim oko 15%, od bijelaca, dok Azijci imaju nižu. Možda bi to moglo objasniti i veličinu još nekih stvari
                Ovaj g. Femi me po građi baš podsjeća na mladog Sergia Olivu.
                Željezo mi je u krvi!

                Comment


                • #23
                  Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                  Originally posted by mužjak View Post
                  Usput, sjećam se nekih studija prema kojima crnci imaju višu razinu testosterona, mislim oko 15%, od bijelaca, dok Azijci imaju nižu. Možda bi to moglo objasniti i veličinu još nekih stvari
                  Davno sam čitao da azijci imaju prosječan penis 10-12 cm, bijelci 12-15cm a crnci 15-18 cm. Neke razlike među rasama postoje.

                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #24
                    Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                    Step 1: be black!
                    -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                    Napreduje se... Avatar^^

                    Comment


                    • #25
                      Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                      Evo zadnja poruka koju mi je poslao:

                      "body building is all about concentration and knowing the right program and nutrition even when you don't have all equipment, u can still look better if you are determine
                      Gym does not matter how you train matter a alot"

                      I dobro je čovjek i rekao, ako to zbilja želiš i voliš, dati ćeš sve od sebe da izgledaš dobro, nije bitna teretana nego način na koji treniraš.. I zbilja gledajući njegove slike čovjek, slike dvorišta i kuće.. biti ću malo bezobrazan, ali najlakše ovako mogu usporediti.. Ako ste ikada bili u ciganskom naselju i vidjeli kako oni žive, tako živi i on.. Možda i gore.
                      "Your body is your biggest artwork."

                      DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                      DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                      BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                      SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                      https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                      Comment


                      • #26
                        Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                        Pitao sam da li je ikada nastupao na bini i evo:

                        "Yes I have participate In strong man nigeria once,where I became 4thposition in lagos nigeria ( in nigeria thy don't promote body builder but football) and theirs not thing you will gain as a participant compare to other country and participate this mr flex as judge and we have an event coming up in this month called real man nigeria and I be participating
                        I love body building and its part of me and the world will soon recognise me"
                        "Your body is your biggest artwork."

                        DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                        DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                        BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                        SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                        https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                        Comment


                        • #27
                          Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                          srce cini cuda
                          ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                          Comment


                          • #28
                            Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                            +1 na songoku-a
                            Originally posted by Bilderčić
                            Originally posted by Dehydronator
                            sve do grama tjedno je natural
                            gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                            48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                            Comment


                            • #29
                              Re: Gosp. Adesoye Femi: ne posjeduje ni jednu spravu, trenira u dvorištu...

                              Originally posted by Archiv3r View Post
                              +1 na songoku-a
                              ali to nije opravdanje.
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment

                              Working...
                              X