Announcement

Collapse
No announcement yet.

Imam duže ruke nego što bih trebao imati. Jako mi utječe na izgled

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Duge ruke

    Originally posted by arianko View Post
    čučerje to ti je kraj dubrave u zg.
    Oni koji se bave aktivno sportom i koji se razumiju u bb oni govore da je moguče al da treba vremena što i je istina. Ali nažalost prevladavaju neznalice. Dođe meni lik koj je mršaviji od mene i se** mi da sam slabič dođe mi da ga namlatim kao idiota, ali nevolim prvi udariti volim da mene neko šupi da se mogu vaditi na samo obranu.
    hahahahahhaaaaaaaahahahaa
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #17
      Re: Duge ruke

      Originally posted by arianko View Post
      Čučerje to ti je kraj Dubrave u Zg.
      Oni koji se bave aktivno sportom i koji se razumiju u BB oni govore da je moguče al da treba vremena što i je istina. Ali nažalost prevladavaju neznalice. Dođe meni lik koj je mršaviji od mene i se** mi da sam slabič dođe mi da ga namlatim kao idiota, ali nevolim prvi udariti volim da mene neko šupi da se mogu vaditi na samo obranu.
      ***** mi narod
      Pocivao u miru Bozjem

      22.12.1984 - 20.12.2012

      __________________________________________________ ___________________________

      mentor: Sasa Draskovic

      Comment


      • #18
        Re: Duge ruke

        koja tema LOL....

        Comment


        • #19
          Re: Duge ruke

          nemoguće da imas toliko duge ruke osim ako nisi neki fenomen
          slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

          Comment


          • #20
            Re: Duge ruke

            ee sam da ti velim onda da si filozof i rade odusta od vjezbanja s takvim stavom, ja sam iz Dubrave i odlicno mi ide, i puno je ljudi koji si susretljivi i oce ti pomoc, a naravno da ce neko mislit da si balavac ako odma dodes radit biceps sa težinom koju jedva 5x dignes i spigas se cjeli cim vide da imas glup pristup naravno da ce te otkantat, pogotovo ako ti neko nesto objasni a ti sljedeci put opet po svom radis e buraz moj onda radje odfakaj ugl seronja si i zbog ovih izgovora radje nemoj ic u teretanu ako namjeravas imat tako filozofski pristup
            ))
            Dont drink, dont smoke just eat and work

            Comment


            • #21
              Re: Duge ruke

              Stvar je u tome što sam ja prije bio jako jako slab i kada bi reko da neš oču napraviti od sebe odmah bi bila takva reakcija. I sada ne želim opet to slušati pa zato i ne želim u teretanu. Možda bi sada bila drugačija reakcija jer sam ipak nešto i uspio napraviti.

              Comment


              • #22
                Re: Duge ruke

                onda se to zovu kompleksi ja sam imo 64 kg prije 2,5 godine sad imam 82, i meni je bilo bed samo tako doc, ali nauci nesto citaj pa dodi s nekim predznanjem a sve sta ti nije jasno pitaj al naravno pametno.
                Dont drink, dont smoke just eat and work

                Comment


                • #23
                  Re: Duge ruke

                  Evo jedna slika.
                  Picture 234.jpg

                  Comment


                  • #24
                    Re: Duge ruke

                    aj drzi se frizdera onak jebacki i molim te prekini toliko postova pisat na svaku temu, pravis se pametan a imas 60 kg sa tom buccicom od 10 kg, a bojis se otic u teretanu -.- jedi jebo te, pij ulje navece, deri po svemu sta ti stigne pod ruku jel nikad neces nista postic ovim nacinom :S
                    Dont drink, dont smoke just eat and work

                    Comment


                    • #25
                      Re: Duge ruke

                      Žgoljav jesam ali ruke mi i jesu duge. Što misliš oče izgledati krače ako nabijem mase na prsa leđa i ramena?

                      Comment


                      • #26
                        Re: Duge ruke

                        da za 2 godine ces otprilike mozda to postic nema tu krace duze ako su do koljena i bit ce do koljena jbt, kaj ti mislis da se masa nabija samo tako? pa ni da se piknes u guzicu ti nebi pomoglo kad nesnas ostale stvari, a i to bi vjeruj mi potrajalo duze negoli ti mislis... kazem te bjezi u teretanu i slusalj ljude oko sebe. pa razluci sta je pametno a sta ne
                        Dont drink, dont smoke just eat and work

                        Comment


                        • #27
                          Re: Duge ruke

                          Gle ako krenem u teretanu neču si moči prijuštiti suplemente.

                          Comment


                          • #28
                            Re: Duge ruke

                            tebi netrebaju suplementi, sta ti to vrijedi ako ne jedes kako spada? i ako ti je trening tako jadan da je to cudo...?ti da imalo razmisljas nebi tolko filozofiro nego bi sad pumpo a i smislio bi nacine kako napravit tezi sklek i mnogo raznih varijacija kucnih vjezbi, ja sam doma vjezbo skoro pola godine cca i tolko svakakvih verzija ima pff ne stignes ni proc sve u jednom treningu
                            Dont drink, dont smoke just eat and work

                            Comment


                            • #29
                              Re: Duge ruke

                              Ja sam u 9 mj imao 47 kg a sada imam 55 što je još užasno malo. U prosjeku dobijem 2 kg. Morat ču nešto smisliti da idem u teretanu.

                              Comment


                              • #30
                                Re: Duge ruke

                                Pa daj ga pumpaj kod kuce i jedi !
                                Nemoj brinut za definiciju vec samo dobi taj zeludac ffs... moras puno papati a ako budes ti stalno malo jeo neces se ni nista povecati...
                                Ja sam s 49 dosao na 61 kg u cca 7 mjeseci ali imam visinu 165... i jos sam žgoljavi jako :/
                                Samo jedi i forsiraj se nista drugo.
                                With my fist in your face and your face on the floor

                                Comment

                                Working...
                                X