Announcement

Collapse
No announcement yet.

bolovi u rucnim zglobovima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Bolovi u desnom zglobu. Tom rukom se na poslu najviše služim

    hvala bar si mi pokusao pomoci za razliku od ostalih )) a to sto ste vi imali se zove Giht ilimasno tkivo. mene boli citav zglob . nego sam ja danas u inter sportu kupio bandazer za zglob i kad ga stegnem bol jednostavno nestane i uopste je nema dok ponove neskinem steznik sa ruke..... al mi se doktoru neide ))))
    Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
    Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
    Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

    Comment


    • #77
      Re: Bolovi u desnom zglobu. Tom rukom se na poslu najviše služim

      mislim da je to što sam ja imao....pročitao sam o gihtu i uz genetiku na mamu i još k tome sam jeo sve i svašta u to vrijeme nije ni čudo da sam imao problema,nikakvi steznici mi nisu pomogli,a sad je sve super
      a mislim da bi bilo pametno otići do liječnika da nije nešto ozbiljnije,iako i sam mrzim ić kod njih ....
      i slobodno smo na ti

      Comment


      • #78
        Re: bolovi u rucnim zglobovima?

        LP!

        mene bole zglobovi (šake) vec vise od godinu dana i kad ih razgibavam (vrtim) unutra preskaču i osjećam u njima kao neku slabosti, a opcenito me znaju dosta boliti, i kod hrvanja npr.

        Sta bih mogao napraviti da ovo sredim? Uvijek kad držim bučice i šipku itd pokušavam imati taj dio zgloba "čvrst" kao da imam čvrstu stegnute bandaže oko zgloba.

        Hvala puno na pomoci !!

        Comment


        • #79
          Re: bolovi u rucnim zglobovima?

          Originally posted by Krga
          Ako te bole rucni zglobovi nakon boksa preko rukavica i bandaza, tehnika ti definitvno nie "ok".
          Isto ako te bole laktovi. Bol u misicu ramena se moze objasniti nenavikntoscu tog misica na odredjeni pokret, ali bol u casici ramena ja znak da krivo udaras.
          Pitaj malo trenera da te iskorigira i da vidi kakvi su ti udarci, jer bi moglo doci do ozbiljnijih ozljeda ako nastavis ovako.
          nemora znaciti da je do tehnike ija imam problema sa desnim zglobom boli me vec mjesec dana ali samo kad previse opteretim zglob sliko sam zglob i vidise da nema nigdje preloma niti ista nego sam nabio kosticu u meni se nekad desi da me zaboli kad opalim krose a isto tako me zna nekad lakat zabolit kad pri udarcu istegnem puno ruku
          Neuspjeh nije opcija...
          Padni sedam puta, ustani osam puta....

          Comment


          • #80
            Re: bolovi u rucnim zglobovima?

            Originally posted by IronMike
            Originally posted by Krga
            Ako te bole rucni zglobovi nakon boksa preko rukavica i bandaza, tehnika ti definitvno nie "ok".
            Isto ako te bole laktovi. Bol u misicu ramena se moze objasniti nenavikntoscu tog misica na odredjeni pokret, ali bol u casici ramena ja znak da krivo udaras.
            Pitaj malo trenera da te iskorigira i da vidi kakvi su ti udarci, jer bi moglo doci do ozbiljnijih ozljeda ako nastavis ovako.
            nemora znaciti da je do tehnike ija imam problema sa desnim zglobom boli me vec mjesec dana ali samo kad previse opteretim zglob sliko sam zglob i vidise da nema nigdje preloma niti ista nego sam nabio kosticu u meni se nekad desi da me zaboli kad opalim krose a isto tako me zna nekad lakat zabolit kad pri udarcu istegnem puno ruku
            nesmiješ nikad ispružiti do kraja lakat, ali to vijerojatno sve znaš pa ti nemoram govorit..

            Comment


            • #81
              Re: bolovi u rucnim zglobovima?

              Originally posted by Zyxzed
              Originally posted by IronMike
              Originally posted by Krga
              Ako te bole rucni zglobovi nakon boksa preko rukavica i bandaza, tehnika ti definitvno nie "ok".
              Isto ako te bole laktovi. Bol u misicu ramena se moze objasniti nenavikntoscu tog misica na odredjeni pokret, ali bol u casici ramena ja znak da krivo udaras.
              Pitaj malo trenera da te iskorigira i da vidi kakvi su ti udarci, jer bi moglo doci do ozbiljnijih ozljeda ako nastavis ovako.
              nemora znaciti da je do tehnike ija imam problema sa desnim zglobom boli me vec mjesec dana ali samo kad previse opteretim zglob sliko sam zglob i vidise da nema nigdje preloma niti ista nego sam nabio kosticu u meni se nekad desi da me zaboli kad opalim krose a isto tako me zna nekad lakat zabolit kad pri udarcu istegnem puno ruku
              nesmiješ nikad ispružiti do kraja lakat, ali to vijerojatno sve znaš pa ti nemoram govorit..
              a znam da ne smijes ali govorim ti primjer kako lakat moze zaboliti
              Neuspjeh nije opcija...
              Padni sedam puta, ustani osam puta....

              Comment


              • #82
                Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                Lakat na taj nacin moze jedino zabolit kada neispravno bacis direkt bez nogu,a najcesce kad fulas metu,to je propadanje,krivi rad nogu i ramena.
                Kad Ruka ide a tijelo ne,ruka ti se trga od tijela.

                Comment


                • #83
                  Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                  Originally posted by Zyxzed
                  LP!

                  mene bole zglobovi (šake) vec vise od godinu dana i kad ih razgibavam (vrtim) unutra preskaču i osjećam u njima kao neku slabosti, a opcenito me znaju dosta boliti, i kod hrvanja npr.

                  Sta bih mogao napraviti da ovo sredim? Uvijek kad držim bučice i šipku itd pokušavam imati taj dio zgloba "čvrst" kao da imam čvrstu stegnute bandaže oko zgloba.

                  Hvala puno na pomoci !!
                  koji zglobovi šake te bole? zglobovi na prstima ili zapešću? jesu li zglobovi zadebljani i bole li te više ujutro? popušta li bol pri razgobavanju? koliko godina imaš?
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #84
                    Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                    Imam 17god.
                    Hvala bogu, sada me manje bole, boli me ovaj zglob od šake, ne od članaka. Tamo di se spaja šaka na podlakticu. kod razgibavanja preskaču i pucketaju, ali evo sve manje i manje boli. Hvala na ukazanoj volji za pomoc

                    Comment


                    • #85
                      Re: Koje vjezbe da radim kako bi se raširio u ramenima?

                      da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje, kako da se rijesim bolova u zglobovima na rukama? ako ih se uopce i mogu rijesit

                      Comment


                      • #86
                        Re: Koje vjezbe da radim kako bi se raširio u ramenima?

                        Originally posted by triceps
                        da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje, kako da se rijesim bolova u zglobovima na rukama? ako ih se uopce i mogu rijesit
                        moze,vjerovatno slabo unosis minerala u organizam, prvenstveno mislim na magnezijum i kalcij, i naravno pocni koristiti steznjake za rucne zglobove,
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Koje vjezbe da radim kako bi se raširio u ramenima?

                          Originally posted by SemaMare
                          Originally posted by triceps
                          da ne otvaram novu temu pitat cu ovdje, kako da se rijesim bolova u zglobovima na rukama? ako ih se uopce i mogu rijesit
                          moze,vjerovatno slabo unosis minerala u organizam, prvenstveno mislim na magnezijum i kalcij, i naravno pocni koristiti steznjake za rucne zglobove,
                          ma zglob sam zeznio na tenisu, igrao sam ametrski, i sad boli go vrag kad radim bench

                          Comment


                          • #88
                            Re: bolovi u rucnim zglobovima?

                            mene isto u zadnje vrijeme uzasno boli lijevi zglob(di se spaja sa sakom i podlakticom)..bol je uzasna, npr kad radim pregib dvorucnim utegom za biceps, zavrsim sa serijom i odlozim uteg ali jos ga drzim cvrsto lijevom rukom i jako sporo pustam kolko me boli..ugl pito sam frenda koji ima isti problem kaj da radim, predlozio mi je stanku nekih 2 tj i da koristom cink( u ljekarni nekih 40 kn)..ima tko kakve sugestije ili nesto??

                            Comment

                            Working...
                            X