Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

    Danas dok sam odradjivao trening prsa pojavila mi se tupa bol u zglobu lijeve ruke , iako zagrijavanju uvijek posvetim puno paznje i nisam tip ljudi koji dodju i stave max. tezinu i rade , vec odradim klasicno zagrijavanje / istezanje i 1. vjezbu odradim 2 serije zagrijavanja sa 25 i 50% tezine . Prilikom prve vjezbe sam osjetio lagane bolove u zglobu , ali sam ga zagrijao i nije mi se vise pojavljivalo sve dok nisam zavrsio sa 4. vjezbom , tj. sa fly-evima te sam trebao preci na biceps , ali jednostavno kada sam dosao na scott-klubu da odradim pregib , digao sam sipku i lijeva ruka ( na toj ruci me i boli zglob ) kao da vise nije imala snage , tj. uopce nije reagirala te sam pokusao par puta , ali jednostavno nije moglo te kao da je "otkazala" . Dosao sam doma i namazao sam gelom i odmarao zglob te me ne boli bas intenzivno vise , vec se javi samo povremeno ta tupa bol kao da se proteze od zgloba pa sve do ramena , nesto neopisivo , pa sada ne znam da li je to nesto ozbiljnije od samog zgloba ili ?

    Ispricavam se na ovako dugoj prici , ali eto da detaljnije malo objasnim sta se dogodilo
    There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
    - Aldous Huxley

  • #2
    Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

    Također i meni se javlja ta bol, negdi između zgloba i lakta live ruke, dok radin dvoručni pregib na scottovoj.

    Jedan tip mi je bia napisa da je njemu to pristalo kad je ojača podlakticu, al evo mene boli i u off dane, pa skoro i cili tjedan i ne pristaje
    "What the mind believes the body achieves."

    Comment


    • #3
      Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

      Originally posted by bot1950 View Post
      Također i meni se javlja ta bol, negdi između zgloba i lakta live ruke, dok radin dvoručni pregib na scottovoj.

      Jedan tip mi je bia napisa da je njemu to pristalo kad je ojača podlakticu, al evo mene boli i u off dane, pa skoro i cili tjedan i ne pristaje
      Isto i kod mene, s tim da imam prilicno jaku podlakticu. Svejedno boli, ali lagano sam se naviknuo zivjeti s tim. Pomaze i gel Pernaton.... I ne, nevjerujem da ce to tek tako proci, lipo i da odmorim mjesec dana...

      Comment


      • #4
        Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

        Shvacam kakva je to bol , ali nemam tu , jer i meni se to prije desavalo dok nisam ojacao podlakticu , vec druga bol , bol u zglobu , koja se onda proteze po cijeloj ruci , i to prvenstveno nakon sto sam odradio prsa .
        There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
        - Aldous Huxley

        Comment


        • #5
          Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

          Je.bena tupa bol, ufffff
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

            I ja sam s tim imao problema većinom jer imam tanke zglobove i bol se javljala nakon bench pressa. Tad sam počeo koristiti bandaže i steznike za zglobove kao i majmunski hvat i od tada je malo bolje mada ponekad se bol još uvijek javi.

            Comment


            • #7
              Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

              steznici+osteo bi flex+omega 3
              mlijeko,orašasti p'lodovi+mala pauza i proc ce

              Comment


              • #8
                Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

                Koje steznike / rukavice / bandaze bi preporucili , tj. sta od ovog uzmem i sta vi koristite , znam da je pomalo glupo pitanje , ali me zanima
                There’s only one corner of the universe you can be certain of improving, and that’s your own self.
                - Aldous Huxley

                Comment


                • #9
                  Re: Bol koja se proteze od zgloba prema ostatku ruke

                  Meni bi isto trebale rukavice,a neznam koje su provjereno dobre..

                  Comment

                  Working...
                  X