Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolovi u laktu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Bolovi u laktu

    Originally posted by IgyBoy
    Originally posted by teretana555
    jel zna netko popis vježbi koje se mogu raditi za triceps,bez tih bolova u laktu???
    Znam da dipsevi i kickback su ok...dok,uski bench,skull crushers,sajla nisu dobri jer boli lakat...evo budala opet radio uski bench,misleći da je sve ok sa tetivom,ali opet se bol pojavila žestoko...jer vidim da tu nema pomoći,osim izbjegavanja takvih vježbi.

    p.s. @rxownz-šta ti je rekao doktor?
    Citiram svoj post sa trece/cetvrte stranice ove teme:

    Originally posted by IgyBoy
    Triceps tendonitis moze biti vrlo ozbiljna stvar,ako se ne primjenjuje odgovarajuca terapija. Imao sam isti problem sve do nedavno. Jos uvijek osjecam laganu bol pri gotovo svim vrstama extenzija. Jedino dipsi,uski bench-press, kick back su vjezbe koje mogu nesmetano raditi, a extenzije tek nakon DOOOOBROG zagrijavanja laktova i tricepsa.

    Evo jedan clanak o tendonitisu opcenito:

    http://www.tmuscle.com/free_online_arti ... tendonitis

    Ono sto sam ja radio, i pomoglo mi je, je bilo sljedece:
    -svaki dan po dva puta sam stavljao hladne obloge na tendon(tetivu) tik iznad lakta.Bitno je ne drzati led duze od 10-ak minuta,jer ovuda ide i zivac kojeg je lako moguce ostetiti.
    - svaki dan sam radio po dva-tri puta vjezbe extenzije i slicne,sa VRLO laganim tezinama - veliki broj ponavljanja,i svaki dan POMALO dizao tezinu.
    - narucio bandaze(koje mi jos uvijek nisu stigle i koje bi trebale dodatno pomoci).
    - izbacio vjezbe extenzija do daljnjeg i koncentrirao se na vjezbe koje ne zadaju bol(uski bench press, triceps propadanja izmedju klupa,dips,kick-back i sl.)
    - jos bolje se zagrijavam prije treninga tricepsa.

    Rezultati su tu i osjecam se dosta bolje. Tezine rastu,bolovi su manji.
    Ono sto je bitno je da se ne uzima ovo olako. Nikako i ni u kojem slucaju ne raditi usprkos boli, jer se situacija moze samo pogorsati.

    Danas je bol u laktu stvar proslosti.Doduse,vjezbe sam rasporedio tako da uvijek kao prvu vjezbu radim dips,propadanja izmedju klupa ili kick-back.Nakon toga radim extenzije i problema nema.

    Hvala.

    Comment


    • #62
      Re: Bolovi u laktu

      ekipa,šta kažete na ovu vježbu za triceps za sve one koji imaju teniski lakat:

      http://www.bodybuilding.com/exercises/d ... ench-press

      uglavnompiše na netu da je jako dobra vježba za triceps,nisam ju još probao,ali budem u subotu kada budem radio triceps,ali me dotle zanima dali je netko radio tu vježbu?i dali je imao bolove u laktovima od nje?

      Comment


      • #63
        Re: Bolovi u laktu

        ekipa,šta kažete na ovu vježbu za triceps za sve one koji imaju teniski lakat:

        http://www.bodybuilding.com/exercises/d ... ench-press

        uglavnom piše na netu da je jako dobra vježba za triceps,nisam ju još probao,ali budem u subotu kada budem radio triceps,ali me dotle zanima dali je netko radio tu vježbu?i dali je imao bolove u laktovima od nje?

        Comment


        • #64
          Re: Bolovi u laktu

          pozz ekipa,..imam i ja mali problem sa laktovima
          tek se pocelo javljati
          ali interesantno je da se ne javlja ni na jednoj vjezbi za triceps, SAMO na se javlja bench-u, kad malo vise naatovatm, ismeta mi prvo pri izvedbi vjezbe.
          vec akd s bucicama radim i bol nestane.
          jel postoji neka preventiva, nesto sto mogu uzimati, kreme neke nesto,..
          ili ipak da uzmem glukozamin + MSM + chondritine (u pitanju je suplement od ultimate nutrition),..tnx

          Comment


          • #65
            Re: Bolovi u laktu

            pa ima li ovde iko voljan da pomogne,..
            kad god postavim pitanje vezano za nesto ostanem bez odgovora...

            Comment

            Working...
            X