Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u lijevom djelu prsa.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u lijevom djelu prsa.

    Nisam mogla smisliti bolji naziv za temu tj. nisam mogla naći niti jednu pristojniju riječ .

    Dosta često, posebice u zadnje vrijeme, mi se zna javiti ta, čudna, probadajuća bol u lijevom djelu prsa (čitaj; u lijevoj sisi ). To mi se zna javiti nakon aerobnog treninga tj. nakon trčanja... Ali ne uvijek. A trčim svega 2min
    Da li da se zabrinem za svoje srce ili to nema nikakve veze sa srcem?
    Možda je samo stvar u kondiciji (koje nemam) i činjenici da pušim?

    Ne znam... Vi mi recite da li da se zabrinem i jeste li se susreli sa sličnim problemom.
    There are no shortcuts to any place worth going.
    ~Beverly Sills

  • #2
    Re: Bol u lijevom djelu prsa.

    izmasiraj bolno mjesto, ili nadji nekog
    sala mala, ima tu par doktorcica buducih, pa buju ti oni znali rec tocno
    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

    Comment


    • #3
      Re: Bol u lijevom djelu prsa.

      Mislim da masaža u mom slučaju neće pomoći, jer me ne boli sisa, nego me boli unutra. Kao da je netko uzeo nož i onda me probada iznutra .
      Skroz čudna bol
      There are no shortcuts to any place worth going.
      ~Beverly Sills

      Comment


      • #4
        Re: Bol u lijevom djelu prsa.

        hej, ne budi tolko sigurna... ak nis, zaboravis na unutarnju bol
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Bol u lijevom djelu prsa.

          ja mislim da te to ne bi trebalo zabrinjavat, vjerovatno ti nije ništa, možda bi trebalo više kondicije....

          Ova @Šimunova masaža nije loša terapija
          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

          Comment


          • #6
            Re: Bol u lijevom djelu prsa.

            Možda previše cigareta pa se pluća bune...

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Bol u lijevom djelu prsa.

              bum ti ja istjeral dim, nis ti ne brini
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #8
                Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                Kako 20 cigareta na dan može bit previše cigareta?
                I kako 4h sna nisu dovoljna da se tijelo odmori?

                A Šimune... Ne treba mi masaža, hvala... Sama si volim izmasirat sisu kad boli
                Uostalom - svi znamo šta slijedi poslije masaže sise, tako da...
                Ok, ok... Totalno sam offtopic...

                Kako god bilo - pluća se definitivno bune, al šta ću. Nemam namjeru tako skoro prestati pušiti. Jebiga. Al nisam znala da se pluća mogu bunit kroz lijevu sisu?
                There are no shortcuts to any place worth going.
                ~Beverly Sills

                Comment


                • #9
                  Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                  Originally posted by MissFreaky
                  Al nisam znala da se pluća mogu bunit kroz lijevu sisu?
                  Nisam to ni rekao. Rekla si da bol nije u sisi nego dolazi iznutra:
                  Originally posted by MissFreaky
                  jer me ne boli sisa, nego me boli unutra. Kao da je netko uzeo nož i onda me probada iznutra
                  Ja sam imao ovakve probleme od cigareta, ali tog sam se zla riješio zauvijek.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #10
                    Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                    Originally posted by kelly
                    Originally posted by MissFreaky
                    Al nisam znala da se pluća mogu bunit kroz lijevu sisu?
                    Nisam to ni rekao. Rekla si da bol nije u sisi nego dolazi iznutra:
                    Originally posted by MissFreaky
                    jer me ne boli sisa, nego me boli unutra. Kao da je netko uzeo nož i onda me probada iznutra
                    Ja sam imao ovakve probleme od cigareta, ali tog sam se zla riješio zauvijek.
                    Pa da, ali... Nisu pluća. Znam kako je to kad me pluća "bole". A mislim da ovo nije to. Nekako me strah da nije nešto sa srcem, ali kad je sa srcem, onda probada odozada, zar ne?

                    I svaka čast što si se uspio riješiti cigareta
                    There are no shortcuts to any place worth going.
                    ~Beverly Sills

                    Comment


                    • #11
                      Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                      a mene stalno boli neki k....
                      tako me je jedno vrijeme bolila i sisa, pa je prestala nakon 3-4 mjeseca, kako došla tako i ošla!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                        a da jednostavno odeš do svoje doktorice i vidiš šta će ona kazat...
                        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                          ja mislim da bi ti najbolje bilo da uradis EKG i da provjeris malo srce a ako je ono uredu onda ti je kondicija nista te ne kosta to uradit imo sam i ja istih problema s prva tako a kasnije sve gore i gore i na kraju ima neki djavo na srcu eto to ti je moj prijedlog nemoj se kockat sa zivotom :!

                          Comment


                          • #14
                            Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                            i mog frenda koji je bio na steroidima je boljela ljeva sisa!!!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Bol u lijevom djelu prsa.

                              Originally posted by MissFreaky
                              Pa da, ali... Nisu pluća. Znam kako je to kad me pluća "bole". A mislim da ovo nije to. Nekako me strah da nije nešto sa srcem, ali kad je sa srcem, onda probada odozada, zar ne?

                              I svaka čast što si se uspio riješiti cigareta
                              pluća ne mogu bolit, može bolit poplućnica al to te sigurno ne boli jel to te nebi samo probolo i prestalo već bi imala žešćih problema... ovo što te zabolilo može biti ili interkostalni mišići zbog ubrzanog disanja ili može biti srce... a srce je mišić.. i kao što svaki mišić može bolit tako boli i srce i to ne mora bit opasno... ti si mlada i nisi debela i sigurno još nisi razvila oštećenje krvnih žila da bi to bilo nešto opasno... jednostavno ti fali malo kondicije pa kod prevelike frekvencije zna malo zabolit, ništ opasno... a srce može bolit i "iz čista mira" onako par puta probost i prestane... to se zove srčana nervoza i nije opasno, prolazno je, nema posljdica, a ljudi se znaju zabrinit šta im se to događa...
                              pa ti je moj savjet da normalno živiš, ne debljaš se, poradiš na kondiciji i paziš na otkucaje srca, ima ovdje na forumu onaj račun za srčane otkucaje... povremeno, kad si u prilici izmjeriš si tlak i ako je ispod 140/90mmHg u mirovanju onda je ok....
                              nema potrebe da sad dižeš paniku i ideš na kojekakve preglede, već ako se slučajno nađeš u ordinaciji tražiš da te malo poslušaju i izmjere tlak... živi život!
                              Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                              Comment

                              Working...
                              X