Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u lijevom djelu prsa.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bol u lijevom djelu prsa.

    Hvala na savjetima, dečki

    Stvar je u tome da moj djed ima šećernu bolest, pa tako i problema sa srcem (preživio je blaži infarkt prije cca. 5 godina). Moja stara isto ima neki k na srcu, pa je morala nosit onu smiješnu stvar koja ti mjeri otkucaje. Al njoj je to od živciranja
    Pa eto - preventive radi - malo se raspitujem okolo, pa da vidim dal je itko imao sličnih problema, jer mi u obitelji dosta ljudi ima problema sa srcem... Pa ono... Da nebi bilo nešto nasljedno ili tako nešto. Čisto da se informiram

    Isto tako - kada bi u teretani vozila bicikl - puls bi mi bio ono 190 otkucaja u minuti, a ja vozim normalnim tempom . Kod toga mislim da je taj brojač kriv, a ne moje srćeko. Al... Nije baš ni za zanemarit

    A što se doktora tiće - treba dić guzicu i otić doktoru. To je najveći problem
    There are no shortcuts to any place worth going.
    ~Beverly Sills

    Comment


    • #17
      Re: Bol u lijevom djelu prsa.

      190 bez veceg napora mozda malo aritmije il sta ja znam digni guzove i prosetaj do doktora nece ti nista bit ne ujedaju tamo ))

      Comment


      • #18
        Re: Bol u lijevom djelu prsa.

        Pozdrav ljudi,

        ovako, u zadnje vrijeme evo vec sad 4i put mi se znao javit problem tupe boli "oko srca" onak bas isto ko i kolegici ovdje. Bol u ljevoj sisi! al fora je sto me to znalo strefit bilo kad, tj. recimo ucim i onak uhvati me neka tupa bol i traje po 1-2h. Sad, ja sam mislio da je srce no nisam siguran vise. Pa ono, el se javljalo to jos kome. U zadnje vrijeme sam poceo intezivnije vjezabat pa mislim da sam mozda istegao prsa na benchu radeci s bucicama. Sad sam bas bio dole reko da idem bas onak na mal vece kilaze i imam minimalnu bol u ljevom kutu sise . Puno manja nego prosli tjedan, el moguce da se poupaljivaju neki mali misici. Jer ipak nije ona bol kao kad imam upalu misica, vec onak nedefinirano tupa i blaga :/

        Za 2 tjedan cu ici na EKG no htio bih prije definirati to el da i dalje vjezbam u ova dva tjedan il da pauziram ? :/

        Comment

        Working...
        X