Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dalibor opet u bolnici

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Dalibor opet u bolnici

    Danas je noga bolje. Uskoro slijedi čučanj.
    http://www.myspace.com/daliborzulejhic

    I know it's hard to keep an open heart
    When even friends seem out to harm you
    But if you could heal a broken heart
    Wouldn't time be out to charm you

    November Rain, Guns and Roses

    Comment


    • #62
      Re: Dalibor opet u bolnici

      Stvarno si "legenda", umjesto da se primiriš i ozdraviš, ti vučeš vraga za nos... uopće ne razumijem, a niti ove koji te tapšaju po leđima... više mi izgleda da pišu "bravo budalo".. bez uvrede, ali tako se igrat s zdravljem nije normalno, ne mogu to shvatiti, a kas tebe nije briga, definitivno niti ti ne mogu poručit da ozdraviš što prije i sl... Ono, sam sebi kopaš jamu, a kolko vidim tu samo riječ hvale na tome.
      Nerazumljivo, neshvatljivo...
      Ja sam lud za treningom, znao sam čuda radit kad nisam imao sprave pri ruci, ali zdravlje je br.1 na mojoj listi, mah... kolko ljudi tolko čudi, al da svi tepšaju po ramenu i niti jedan glas razuma, ako neke od tih poznaješ, budi siguran da tu niti p od prijateljstva nema...
      Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

      Comment


      • #63
        Re: Dalibor opet u bolnici

        Originally posted by Bojko
        Stvarno si "legenda", umjesto da se primiriš i ozdraviš, ti vučeš vraga za nos... uopće ne razumijem, a niti ove koji te tapšaju po leđima... više mi izgleda da pišu "bravo budalo".. bez uvrede, ali tako se igrat s zdravljem nije normalno, ne mogu to shvatiti, a kas tebe nije briga, definitivno niti ti ne mogu poručit da ozdraviš što prije i sl... Ono, sam sebi kopaš jamu, a kolko vidim tu samo riječ hvale na tome.
        Nerazumljivo, neshvatljivo...
        Ja sam lud za treningom, znao sam čuda radit kad nisam imao sprave pri ruci, ali zdravlje je br.1 na mojoj listi, mah... kolko ljudi tolko čudi, al da svi tepšaju po ramenu i niti jedan glas razuma, ako neke od tih poznaješ, budi siguran da tu niti p od prijateljstva nema...
        Aj molim te ne filozofiraj.
        Da sam sluša doktore i da se nisam kreta još bi bia bolestan.
        http://www.myspace.com/daliborzulejhic

        I know it's hard to keep an open heart
        When even friends seem out to harm you
        But if you could heal a broken heart
        Wouldn't time be out to charm you

        November Rain, Guns and Roses

        Comment


        • #64
          Re: Dalibor opet u bolnici

          Ponosno objavljujem da je noga na 90% od normalne i da gotovo normalno hodam. Još koji dan i gotovo je sa trombozom. Samo ću morat nastavit preventivno pit lijekove.
          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

          I know it's hard to keep an open heart
          When even friends seem out to harm you
          But if you could heal a broken heart
          Wouldn't time be out to charm you

          November Rain, Guns and Roses

          Comment


          • #65
            Re: Dalibor opet u bolnici

            Originally posted by Dalibor
            Ponosno objavljujem da je noga na 90% od normalne i da gotovo normalno hodam. Još koji dan i gotovo je sa trombozom. Samo ću morat nastavit preventivno pit lijekove.
            čestitan
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment


            • #66
              Re: Dalibor opet u bolnici

              Ajde neka Hvala Bogu
              IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

              Comment


              • #67
                Re: Dalibor opet u bolnici

                je, bravo... koji likovi...
                Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                Comment


                • #68
                  Re: Dalibor opet u bolnici

                  je i da, oprosti što sam se uopće uplitao, ipak te ne poznam, i na kraju krajeva, aposputno mi svejedno što če biti s tobom i tvojim zdravljem.
                  Bilo je kasno, nisam mogao zaspat pa malo šaltao forumima, i tako naletio na ovo čudo, tj. tebe, i onda bijaše mi čudno što ti to radiš i tako se igraš s zdravljem, ali dobro, svatko je vlasnik svog tijela i života, da barem se može to kaznit s povečanjem premija u zdrastvenom kao u americi, zašto da poslije plača proračun za ovakve budalaštine, kako vidimo i vodoinstalteri znaju bolje od doktora, a kasnije zna se di odu plakat i proklinjat sudbinu...
                  Još jednom i addio s teme, stvarno ne znam što mi bi da se mješam....
                  Mene je Bog stvorio jer zna što je lijepo, a tebe jer ima smisla za humor!

                  Comment


                  • #69
                    Re: Dalibor opet u bolnici

                    Originally posted by Bojko
                    je, bravo... koji likovi...
                    Bogami mi nisi jasan
                    IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                    Comment


                    • #70
                      Re: Dalibor opet u bolnici

                      Originally posted by Bojko
                      je i da, oprosti što sam se uopće uplitao, ipak te ne poznam, i na kraju krajeva, aposputno mi svejedno što če biti s tobom i tvojim zdravljem.
                      Bilo je kasno, nisam mogao zaspat pa malo šaltao forumima, i tako naletio na ovo čudo, tj. tebe, i onda bijaše mi čudno što ti to radiš i tako se igraš s zdravljem, ali dobro, svatko je vlasnik svog tijela i života, da barem se može to kaznit s povečanjem premija u zdrastvenom kao u americi, zašto da poslije plača proračun za ovakve budalaštine, kako vidimo i vodoinstalteri znaju bolje od doktora, a kasnije zna se di odu plakat i proklinjat sudbinu...
                      Još jednom i addio s teme, stvarno ne znam što mi bi da se mješam....
                      Bit će da si još jedan u nizu doktora.
                      Sve što mogu reći da sam dobro i da je noga prošla a i crijeva su puno bolje.
                      Iskreno smatram da su doktori u bolnici bili pametniji da mi se ova tromboza ne bi ni desila. Naime zna se da je tromboza česta nuspojava kod uzimanja velikih količina kortizola i stoga su mi mogli dati preventivnu dozu lijekova protiv tormboze prije i za vrijeme uzimanja kortikosteroida i to se ne bi desilo.
                      A šta se tiče mog vježbanja i kretanja za vrijeme tromboze tu se doktori također razilaze u mišljenima. Dvojica su rekli da mogu vježbat gornji dio tijela, dvojica da ni slučajno. Pa ti budi pametan.
                      Uglavnom vježba sam i sad sam dobro.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #71
                        Re: Dalibor opet u bolnici

                        žali bože naših doktora još se sicam jedan ministra kad je hvalija naše bolnice,onda se razbolija za par dana i otiša se ljecit vani XD
                        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

                        Comment


                        • #72
                          Re: Dalibor opet u bolnici

                          Hvala Bogu da si sad ok...znam kako je to zajebano imao sam nesto slicno uglavnom imao sam isto tako upalu debelog crijeva koje je bilo ono pred kancerogeno..i isao sam kod ove jedne zene ona radi ono sa proizvodima od Aloe Vera i mogu joj samo reci hvala sto me je spasila prije sam znao ne ici u wc po 4-5 dana nisam mogao a sad zahvaljujuci njoj sam pravi kenjator :P heh redovan ^^, Cuvaj se Dalibore i nedaj da te pobjedi

                          Comment


                          • #73
                            Re: Dalibor opet u bolnici

                            Samo naprijed Dale nedaj se...svi znamo da doktori znaju preuveličati stvari...jedino što trebamo je to da čujemo par mišljenja od različitih ljudi (čitaj doktora) i vidjeti šta koji misli.Ja kad sam imao udes,jedan doktor je rekao da desnom rukom ne smijem podići teško čak 6 mjeseci .Kad sam otišao kod drugog privatnog doktora i platio pregled,čovjek mi je fino rekao,da uz određene obloge i vježbe ruke,mogu da se vratim željezu nakon mjesec dana.Hvala Bogu poslušao sam ga i bio je u pravu.Samo se ti nedaj,ti si uporan momak i uvijek se nakon svega vratiš još jači!

                            Comment


                            • #74
                              Re: Dalibor opet u bolnici

                              Momci hvala. Sada je više manje sve ok.
                              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                              I know it's hard to keep an open heart
                              When even friends seem out to harm you
                              But if you could heal a broken heart
                              Wouldn't time be out to charm you

                              November Rain, Guns and Roses

                              Comment


                              • #75
                                Re: Dalibor opet u bolnici

                                Originally posted by Korekt
                                žali bože naših doktora još se sicam jedan ministra kad je hvalija naše bolnice,onda se razbolija za par dana i otiša se ljecit vani XD
                                Ja bih zamolio da se ne trpaju svi doktori-liječnici u isti koš zbog nekog pojedinca, nećemo biti forum koji nekoga vrijeđa ili generalizira stvari...ipak ćemo svi mi otići u bolnicu kad nam zagusti.

                                To je isto kao da zbog nekog idiota koji se nakrkao syntholom popljujemo sve bodybuildere...

                                Hvala na razumijevanju.

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X