Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

    Pozdrav...

    Dok nisam krenio sa BB nisam se zamaro sa ovime, ali nakon razgovora sa trenerima dobio sam informaciju da bi ovo moglo biti problem kasnije sa večim podizanjem večih težina.

    Naime na ljevoj ruci zglob mi od pamtivjeka pucketa. Pucketa čak i kad okrečem šaku bez ikakvog pritiska na nju u smislu razgibavanja.

    Mršavije sam tjelesne građe i ne mogu se baš udebljat. Prije polaska u BB sam dosta jeo. Uz "glavna" 2-3 obroka dnevno i isto tako međubroka, jeo dosta slatkog, pio raznih sokova + što nisam radio i igro sam i WoW. Dakle sjedio i do 12 sati za kompom, jedva da sam dobio išta na težini.

    E sad, to nije ono tiho pucketanje koje jedva čuješ samo ti. Več pucketa da čuju ljudi koje stoje pored mene.
    Kada za vrijeme treninga u stankama lagano se razgibavam počne me taj zglob i bolit.

    Moje pitanje je. Dal da posjetim doktora pa da vidimo šta bi on reko, ili je ovaj problem opče poznat te je netko več imo takav problem i može se riješiti nekim stvarim iz http://www.building-body.com/shop/de...ovi_hrskavica/ i koji bi preporučili za kupit!

    Hvala...

  • #2
    Re: Problemi sa zglobovima

    moja preporuka-nastavi da igraš wow

    Comment


    • #3
      Re: Problemi sa zglobovima

      Puno si mi pomogo. =\

      Comment


      • #4
        Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

        Originally posted by Virulent87
        Moje pitanje je. Dal da posjetim doktora pa da vidimo šta bi on reko,
        Najbolje je otići kod doktora.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

          Svako pitanje u svezi zdravlja je izrazito glupo ako njemu nije prethodio posjet lijecniku.

          Sve i ako medju nama ima lijecnika, vjerujem da nema vidovitih i onih koji daju dijagnozu na osnovi tipkanja na forumu. Zato molim sve potencijalne otvarace ovakvih i slicnih tema da se uozbilje i prestanu tratiti nase vrijeme.

          Comment


          • #6
            Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

            WoW rulz.
            Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

            Comment


            • #7
              Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

              meni ti je bio isti problem dugo vremena al nekako sam rijesio to duzim i kvalitetnijim zagrijavanjem i istezanjem jer mi je i na koljenu i ljevoj ruci pucketalo!!! sad vec duze nista!!! nemoj se zaletavat s nekim suplimentima dok ne vidis s doktorom kaj je to!! bacanje para cisto!!

              Comment


              • #8
                Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                Originally posted by gargamel69
                meni ti je bio isti problem dugo vremena al nekako sam rijesio to duzim i kvalitetnijim zagrijavanjem i istezanjem jer mi je i na koljenu i ljevoj ruci pucketalo!!! sad vec duze nista!!! nemoj se zaletavat s nekim suplimentima dok ne vidis s doktorom kaj je to!! bacanje para cisto!!
                suplementi mu tu neće ni pomoć ni odmoć... a dotični će mu reć da ništa ne uzima
                Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                Comment


                • #9
                  Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                  da u pravu si!! ali fakat mislim da nebi trebo kupovat nesto za to jer ti nece pomoć!! si ikad prije ozljedio tu ruku mozda? lom nekakav ili iscasio mozda?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                    Otiđi kod doktora kao prvo neka ti to pregledaju...sa težinama idi polako, nemoj brzati. Za zglobove su ti jako dobre Omega 3 masti
                    You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                    Comment


                    • #11
                      Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                      Originally posted by Fallen warrior
                      Otiđi kod doktora kao prvo neka ti to pregledaju...sa težinama idi polako, nemoj brzati. Za zglobove su ti jako dobre Omega 3 masti
                      meni tako pucketalo i cura (fizoterapeut) mi napravila trakciju (mislim da se to tako zove) to je razvlačenje zglobnih površina i to je primjenjivo za sve zglobove... sad mi ne pucketaju više zglobovi i puno je bolja gibljivost...
                      no ako imaš veći problem bolje onda otić na neki pregled prije.... sumnjam da će ti omega 3 tu pomoć... ne može to do zgloba doći...
                      Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                        Originally posted by riss
                        Originally posted by Fallen warrior
                        Otiđi kod doktora kao prvo neka ti to pregledaju...sa težinama idi polako, nemoj brzati. Za zglobove su ti jako dobre Omega 3 masti
                        meni tako pucketalo i cura (fizoterapeut) mi napravila trakciju (mislim da se to tako zove) to je razvlačenje zglobnih površina i to je primjenjivo za sve zglobove... sad mi ne pucketaju više zglobovi i puno je bolja gibljivost...
                        no ako imaš veći problem bolje onda otić na neki pregled prije.... sumnjam da će ti omega 3 tu pomoć... ne može to do zgloba doći...
                        Nisam mislio da je Omega 3 lijek za zglobove, ali svakako im pomaže, to sam pročitao na portalu ovog foruma...kako se radi ta trakcija?
                        You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                        Comment


                        • #13
                          Re: Ručni zglob od pamtivjeka pucketa: problem s večim težinama

                          Originally posted by Fallen warrior
                          ..kako se radi ta trakcija?
                          to si ne možeš sam napravit već mora stručna osoba... ne razumijem se baš u to, al koliko sam vidio to je neki zahvat gdje razdvaja zglobne plohe iz više kutova, točno osjetiš da se razdvoji, a kasnije zglobovi više nisu ukočeni... kad mi je to napravila na jednoj ruci onda sam osjetio ogromnu razliku između tih zglobova i na onoj ruci gjde još nije napravila trakciju... nešto fantastično... ima sad tih privatnih fizioterapeuta pa se raspitaj koliko košta... ako imaš problema s zglobovima, isplati se otić na terapiju
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment

                          Working...
                          X