Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ozljeda zapešća

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ozljeda zapešća

    eto već gubin živce ovo je 3. tjedan bez teretane,ozljedija san zglob na ruci prilikom udarca,nije ništa slomiveno i ne boli me dok mičen ruku ili bilo šta da radin,samo kad uzmen u šaku neki predmet neke težine i okrenem šaku na neku stranu onda me zaboli.pa ako je ko ima sličan problem neka napiše jer nisan više strpljiv čekat da prođe.
    ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

  • #2
    Re: Ozljeda zapešća

    tu sam...imao sam isto problem pred 3 tjedna.. 2-3x na dan sam pod mlazom hledne vode držao zglob, a za vrijeme treninga imao steznik.. i prošlo za samo 3-5 dana..sad sve super, hvala Bogu..
    ali doktorski bi rekli mjesec dana pauze od treniranja te svaki dan hladne obloge..
    Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

    Comment


    • #3
      Re: Ozljeda zapešća

      mozda je iscasnjenje,otidi kod doktora na pregled za svaki slucaj...trening na pauzu,zdravlje je na prvom mjestu,a budes li diza utege mos samo pogorsat stanje...hladne obloge stavljalj i miruj dok ne prode...
      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

      Comment


      • #4
        Re: Ozljeda zapešća

        nije iscasenje jer nepuca nista.a ništa onda bit strpljiv i dalje
        ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

        Comment


        • #5
          Re: Ozljeda zapešća

          Ja sam imao isti problem! Rješio sam to steznicima (cca 1mj) radio sam samo sklekovw i zgibove i trbušnjake kako bi dao vremena zapešču (desnom) da se odmori!
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #6
            Re: Ozljeda zapešća

            eto nakon 3 miseca ne treniranja napokon san doša na red za slikat ruku i sve,iša kod doktorice kaže da mi nije ništa s kostima da mi nemože pomoć da čekan ako prođe
            ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

            Comment

            Working...
            X