Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u leđima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bol u leđima

    imao sam isti problem, govorim o boli ovoj kraj lopatice..iso sam dizat prijatelja pa sam ga krivo digo i bolilo me koji mjesec dana bas jako, sad kad krivo sjedim na istom me mjestu pocne boljet.

    al prodje me dosta brzo
    Originally posted by Bilderčić
    Originally posted by Dehydronator
    sve do grama tjedno je natural
    gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
    48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

    Comment


    • #17
      Re: Bol u leđima

      kraljezak izasao iz svoje prirodne normalne pozicije pri cemu je pritisnuo zivac kojih ima jako puno uz samo kraljeznicu te od tuda tupa bol koju zapravo mislis da je sami misic ali vise je do samog zivca
      rijesenje ?
      dobro se istegnuto ako je mala povreda u pitanju i pricekati da prodje ,paziti prilikom spavanja u kojoj si poziciji
      b rijesenje kiroprakticar ili masaza
      TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
      Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

      Comment


      • #18
        Re: Bol u leđima

        Originally posted by mali priest
        kraljezak izasao iz svoje prirodne normalne pozicije pri cemu je pritisnuo zivac kojih ima jako puno uz samo kraljeznicu te od tuda tupa bol koju zapravo mislis da je sami misic ali vise je do samog zivca
        rijesenje ?
        dobro se istegnuto ako je mala povreda u pitanju i pricekati da prodje ,paziti prilikom spavanja u kojoj si poziciji
        b rijesenje kiroprakticar ili masaza
        Kakav mrtvi kralježak

        Ja sam isto primjetio da kad krivo sjedim da me počne boliti, al masaža trapeza i gibanje lopatice pomažu

        Comment


        • #19
          Re: Bol u leđima

          Originally posted by markojuric
          Originally posted by mali priest
          kraljezak izasao iz svoje prirodne normalne pozicije pri cemu je pritisnuo zivac kojih ima jako puno uz samo kraljeznicu te od tuda tupa bol koju zapravo mislis da je sami misic ali vise je do samog zivca
          rijesenje ?
          dobro se istegnuto ako je mala povreda u pitanju i pricekati da prodje ,paziti prilikom spavanja u kojoj si poziciji
          b rijesenje kiroprakticar ili masaza
          Kakav mrtvi kralježak

          Ja sam isto primjetio da kad krivo sjedim da me počne boliti, al masaža trapeza i gibanje lopatice pomažu
          ajme,pa normalno da ce te boljet ledja ako se izgobavise ko kreten na 5 min
          al kronicka bol koja traje mjesec dana i duze i uvjek je na istom mjestu- o tome pruga govori
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • #20
            Re: Bol u leđima

            mene je isto bolilo u doljnjem dijelu leda pogotovo nakon mrtvog dizanja al sva sreca proslo je...
            Force yourself, and you will be suprised what you can do...!!!!

            Comment


            • #21
              Re: Bol u leđima

              Originally posted by Archiv3r
              Originally posted by markojuric
              Originally posted by mali priest
              kraljezak izasao iz svoje prirodne normalne pozicije pri cemu je pritisnuo zivac kojih ima jako puno uz samo kraljeznicu te od tuda tupa bol koju zapravo mislis da je sami misic ali vise je do samog zivca
              rijesenje ?
              dobro se istegnuto ako je mala povreda u pitanju i pricekati da prodje ,paziti prilikom spavanja u kojoj si poziciji
              b rijesenje kiroprakticar ili masaza
              Kakav mrtvi kralježak

              Ja sam isto primjetio da kad krivo sjedim da me počne boliti, al masaža trapeza i gibanje lopatice pomažu
              ajme,pa normalno da ce te boljet ledja ako se izgobavise ko kreten na 5 min
              al kronicka bol koja traje mjesec dana i duze i uvjek je na istom mjestu- o tome pruga govori
              Pod krivim sjedenjem mislim npr na sjedenje kad mi je jedan lakat naslonjen negdje a drugi ne, ili tako nešto, znači skoro normalna poza, ali nesimetrična. mislim da tada ne bi trebalo boliti

              Comment


              • #22
                Re: Bol u leđima

                Ma mene boli kad duže radim gornji dio leđa ,a kad ne radim prođe ali tada osjećam donji dio za penziju sam ......Ali ovaj gornji je kroničan posta....
                Menky je napisao...
                Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                Comment


                • #23
                  Re: Bol u leđima

                  mislim da ne shvacate jednu bitnu stvar a to je da istegnuti misic na ledjima je gotovo nemoguce
                  to spada u sferu misica pregibaca poput bicepsa i zadnje loze ali ledja nikako
                  sva bol koja se javlja ,ako se ne radi o upali misica je uzrokovana nekom povredom kraljeznice ,to jest nervnim problemom koji nastaje pritiskom kraljeznice na misic koji dalje pritisce zivac
                  moze se javiti u donjem ,u srednjem i u gornjem dijelu tijela
                  najgora je ona bol koja nastaje u srednjem dijelu ne toliko zbog same jacine nego iz razloga sto je ta bol koje se tesko rijesiti i postane kronicna
                  bolovi u krizima mogu proci vrlo brzo sa par izmjena u samom nacinu zivota ali sama bol u srednjem dijelu ledja dolazi do iskrivljenosti kraljeznice ,to jest skolioze
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #24
                    Re: Bol u leđima

                    ja ponekad osjetim "peckanje" u srednjem dijelu leđa kada sam duže vrijeme prignut, al ne do kraja nego onak napola prignut. moguće da je to donji trapez ali nisam siguran,možad ima veze i s kralježnicom koja pritiska živac

                    Comment

                    Working...
                    X