Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pucketanje u ramenima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pucketanje u ramenima

    Imam 15 god, jos malo pa 16, Vjezbam vec skoro pa i jednu godinu, ali nikad nisam razvaljivao ramena jer i kod laganog razgibavanja ona stalno pucketaju.. ARnold press mogu i do 20kg ali kad dizem lateralno jedva da dignem 5kg jer stalno pucketaju kao da nesto preskace, ali ne boli.. Jel mozda znate u cemu bi mogo biti problem ili da odem k lijecniku... Lijecnik ce mi samo pocet srat da sam pre mlad da vjezbam, da prestanem vjezbati a to uopce nije zbog vjezbanja, ramena mi vec dosta dugo pucketaju...

  • #2
    Re: Pucketanje u ramenima?

    Ma mislim da nema to veze,zagrij se dobro i samo radi,ako treba uzmi si bucice od 2 kg i sam radi,ako ne prestane pucketat nakon tjedan dva,onda odrezi rame..

    Comment


    • #3
      Re: Pucketanje u ramenima

      tak je i meni bilo, al nis strasnog, stalno se culo to neko pucketanje ali nakon par tjedana treninga je prestalo..valjda se rame priviklo na napor ili nekaj slicno..

      Comment


      • #4
        Re: Pucketanje u ramenima

        Originally posted by _Sphinx_
        tak je i meni bilo, al nis strasnog, stalno se culo to neko pucketanje ali nakon par tjedana treninga je prestalo..valjda se rame priviklo na napor ili nekaj slicno..
        +1 istina, jer i meni to bilo prva 2,3 mjeseca, ali ja mislim da se mišiči ojačaju oko zglobova i prestane..
        Tko želi nešto naučiti, nači će način; tko ne želi, naći će izliku.

        Comment


        • #5
          Re: Pucketanje u ramenima

          može se dogodit da si "sjeba" rame ako ideš na kilaže a nepravilno radiš.kod ramena moraš pazit sa kilažama nesmiš bit ego builder.ali šta se tiče pucketanja,obavezno zagrijavanje prije treninga ono minutu razgibaš ramena i to je to,neš imat problema.
          ..:: Just say to yourself... how bad do I want this? Am I working harder then the person who will be standing next to me? ::..

          Comment

          Working...
          X