Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

    Ekipa,odradio sam zadnja 2 treninga(noge i ramena) i počeo sam osjećati nevjerovatnu malaksalost,slabost,cirkulacija u rukama mi je oslabjela.Inače sam već 3 puta pao u nesvjest,bio na pretragama i nisu mi ništa našli.Rekli su mi samo da imam nizak tlak i to je to.
    A gde su noge?

  • #2
    Re: Opća malaksalost

    nizak tlak....zavisi puno od prehrane
    vjerovatno si se pretreniro
    napisi svoju prehranu...

    Comment


    • #3
      Re: Opća malaksalost

      znam kako ti je.. imam i ja nizak tlak i to kronično nizak!!!
      to ti se događalo kad si se dizo naglo iz kreveta... jel tako? može bit i da je od slabe prehrane, jer ja kad sam bio na defki *****o me bacalo!
      il čak ako uzimaš neki dušićni oksid, on ti širi žile u cilju da brže apsorbiraš energiju iz hrane i time snižava tlak
      ..

      Comment


      • #4
        Re: Opća malaksalost

        Pretreniranost, odmori malo, a i probaj popit kavu dvije prije treninga zbog tlaka
        panta rei

        Comment


        • #5
          Re: Opća malaksalost

          Originally posted by baksuz
          Pretreniranost, odmori malo, a i probaj popit kavu dvije prije treninga zbog tlaka
          ja san isto nisko tlakaš...a pogotovo još treniran ujutro kad mi je tlak najniži
          zato uvik popiješ dobru kavu prije treninga jer kava(kofein) ti je diuretik pa te lipo digne!
          Originally posted by Jurica
          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

          Comment


          • #6
            Re: Opća malaksalost

            Originally posted by giusseppe7777
            Originally posted by baksuz
            Pretreniranost, odmori malo, a i probaj popit kavu dvije prije treninga zbog tlaka
            ja san isto nisko tlakaš...a pogotovo još treniran ujutro kad mi je tlak najniži
            zato uvik popiješ dobru kavu prije treninga jer kava(kofein) ti je diuretik pa te lipo digne!
            upravo zbog toga što je diuretik ona nije dobra za nisko tlakaše

            ako imaš problema s niskim tlakom nebih preporučio kavu... ona trenutno povisi tlak ali nakon nekog vremana zbog svog diuretskog djelovanja snizi tlak...
            rješenje za nisko tlakaše je pit dosta tekučine prije i za vrijeme treninga, po mogučnosti izotonične napitke jer se oni više zadržavaju u cirkulaciji od obične vode i tako se bolje održava tlak...
            ne smiješ se dovest u to stanje da izgubiš svijest, to znači i da si se precijnio što se tiče kilaže koju dižeš...
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #7
              Re: Opća malaksalost

              Originally posted by riss
              Originally posted by giusseppe7777
              Originally posted by baksuz
              Pretreniranost, odmori malo, a i probaj popit kavu dvije prije treninga zbog tlaka
              ja san isto nisko tlakaš...a pogotovo još treniran ujutro kad mi je tlak najniži
              zato uvik popiješ dobru kavu prije treninga jer kava(kofein) ti je diuretik pa te lipo digne!
              upravo zbog toga što je diuretik ona nije dobra za nisko tlakaše

              ako imaš problema s niskim tlakom nebih preporučio kavu... ona trenutno povisi tlak ali nakon nekog vremana zbog svog diuretskog djelovanja snizi tlak...
              rješenje za nisko tlakaše je pit dosta tekučine prije i za vrijeme treninga, po mogučnosti izotonične napitke jer se oni više zadržavaju u cirkulaciji od obične vode i tako se bolje održava tlak...
              ne smiješ se dovest u to stanje da izgubiš svijest, to znači i da si se precijnio što se tiče kilaže koju dižeš...
              gledaj..meni je ujutro tlak dosta nizak, a ujutro treniran, a kava mi digne tlak i ja onda pocmen trening, al tokon treninga mi ne može past tlak jer treniran ko životinja i srce "tuče " ko u zeca i uz to popijen 1l vode minimalno...napominjen 1l minmalno

              gledaj...svačije je tijelo drukčije, pa sad...
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #8
                Re: Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

                isto sam niskotlakas
                puno vode piti obavezno za vrijeme treninga ,prvo pravilo
                za svaki slucaj pazi jel ti je unos vitamina i minerala dovoljan
                TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                Comment


                • #9
                  Re: Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

                  Hvala ekipa
                  A gde su noge?

                  Comment


                  • #10
                    Re: Opća malaksalost

                    Originally posted by baksuz
                    Pretreniranost, odmori malo, a i probaj popit kavu dvije prije treninga zbog tlaka
                    definitivno, prosli mjesec kad god bi usto iz kreveta, samo bi vidio sve bijelo i bacalo bi me :/
                    a to mi se dogada samo kad puno treniram ili malo jedem, jbg.. treba pazit :P

                    Comment


                    • #11
                      Re: Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

                      Originally posted by Mackiel
                      Ekipa,odradio sam zadnja 2 treninga(noge i ramena) i počeo sam osjećati nevjerovatnu malaksalost,slabost,cirkulacija u rukama mi je oslabjela.Inače sam već 3 puta pao u nesvjest,bio na pretragama i nisu mi ništa našli.Rekli su mi samo da imam nizak tlak i to je to.
                      napisao si da si odradio zadnja dva treninga, ako si poslije treninga popio shake sa dekstrozom, mozda ti je to doslo radi naglog dizanja inzulina, imam jednog frenda koji mi se dosta puta potuzio na iste simptome kao i ti, smanjio je secer koji stavlja u shake i bilo mu je bolje,probaj
                      http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                      Comment


                      • #12
                        Re: Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

                        mozda si malokrvan il slabu cirkulaciju imas uz to , pa slab dovod kiseonika do mozga,
                        uglavnom ako ti je nizak tlak, neznam kako mozes odradit jak trening mozda si probaj uzet kakav NO da malo procepis prije treninga bit ce bolje i nece bit nizak sigurno
                        a i gore vidio sam kolega je napisao vitamini i minerali to ti je bar jeftino i najneophodnije od dodataka ako nisi vec
                        ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                        Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Opća malaksalost

                          Originally posted by giusseppe7777
                          gledaj..meni je ujutro tlak dosta nizak, a ujutro treniran, a kava mi digne tlak i ja onda pocmen trening, al tokon treninga mi ne može past tlak jer treniran ko životinja i srce "tuče " ko u zeca i uz to popijen 1l vode minimalno...napominjen 1l minmalno

                          gledaj...svačije je tijelo drukčije, pa sad...
                          ma ok-ej je... samo poanta je bila da nekom tko uzme preveliko opterećenje, može pasti tlak jer se krvne žile prošire za opskrbu mišića i sistemski tlak pada... ubrzan rad srca imat će svi, samo nekom to neće bit dovoljno da održi tlak... u svakom slučaju ovom prijatelju što ima nizak tlak ne preporučujem kavu niti NO...
                          Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                          Comment


                          • #14
                            Re: Nakon treninga: pao u nesvjest, bio na pretragama...

                            ni kava, ni NO NISKOTLAKAŠU!! ja sam isto mislio da će me NO dignut da nebudem onako blitav... i je stvarno me nigo, al kratkoročno... teoretski sam znao da bi mi trebo NO spustit tlak, al reko sam:"ajd idem probat" .... tlak mi se naglo spustio i osječao sam se još gore na neko vrijeme..

                            Comment

                            Working...
                            X