Announcement

Collapse
No announcement yet.

Titranje mišića

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Titranje mišića

    Imam pitanje dal se netko susreo s tim.

    Več par dana mi trza ili titraju mišiči u podlaktici, trbušnim, nožnim mišičima, dosad mi se znalo desit kod jednog mišiča i to na 1dan, al me ovo več iritira, danas jedan mišič pa sutra drugi ili malo jedan pa drugi, ima li to veze sa nekim nedostatkom.

  • #2
    Re: titranje mišiča

    hihihi, tikovi...
    meni su oni fora...
    ne znam zasto se dogadjaju, al nije nista ozbiljno, proci ce.
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

    Comment


    • #3
      Re: titranje mišiča

      Bio sam uzimo kretin oko 25 dana,sa punjenjem i održavanjem, i sad nakon pet do sedam dana kak ga ne pijem, da nema veze s tim, jer mi je to prvi put kak sam koristio kreatin.

      Comment


      • #4
        Re: titranje mišiča

        Nema to veze sa kreatinom,neka titraju znači da si živ ,i da si dobro odradija ništa to čudno nije..
        Menky je napisao...
        Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

        Comment


        • #5
          Re: titranje mišiča

          fata te kriza, ovisan si o kreatinu postao.,
          salim se

          desava se to svima, meni se cesto desava kad prsa odradjujem dok radim bench pocnu titrat, al ja to zanemarim, nije to nista,
          ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
          Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

          Comment


          • #6
            Re: titranje mišiča

            ako se misici grce i trnu, treba pojacat magnezij, vjerojatno ce to rijesit problem
            http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

            Comment


            • #7
              Re: Titranje mišića

              a to moze bit zbog stresa,viska kofeina,previse vjezbanja,dehidracija,manjak Mg kao sto kolega gore kaze...
              ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

              Comment


              • #8
                Re: Titranje mišića

                Evo danas ništa, malo me to živcira, možda od kave jer ju inače ne pijem,a ona sadrži kofein, imam lakše želučane probleme od nje ponekad, a pio sam ju kroz ovih par dana, mada nevjerujem da od tog, a za kreatin-nisam mislio da sam se navikno na njega, i moja greška za prvi put uzimanja, prvi put s punjenjem, pošto sam več dosta dugo u bodybuildingu, uzimao sam suplemente u kojima se več nalazi odreďena količina kreatina.
                Vidio sam da nitko nije načeo ovakvu temu, pa da ima nešto i o tom.

                Comment


                • #9
                  Re: Titranje mišića

                  No comment
                  http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

                  Comment


                  • #10
                    Re: Titranje mišića

                    voda ,magnezij i kalcij i to je to
                    TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                    Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                    Comment


                    • #11
                      Re: Titranje mišića

                      Originally posted by sasaax
                      Evo danas ništa, malo me to živcira, možda od kave jer ju inače ne pijem,a ona sadrži kofein, imam lakše želučane probleme od nje ponekad, a pio sam ju kroz ovih par dana, mada nevjerujem da od tog, a za kreatin-nisam mislio da sam se navikno na njega, i moja greška za prvi put uzimanja, prvi put s punjenjem, pošto sam več dosta dugo u bodybuildingu, uzimao sam suplemente u kojima se več nalazi odreďena količina kreatina.
                      Vidio sam da nitko nije načeo ovakvu temu, pa da ima nešto i o tom.


                      kolege su vec rekli do cega bi moglo biti, i sta to ako si koristio neke gajnere u kojima ima tracak kreatina ? oces da kazes da nebi trebao punjenje radit, posto si uzimao te suplemente i ako si dugo u buildingu nemas potrebe za ovakvim odgovorima , :P
                      javljaj nam daljne rezultate oko titranja kako napreduje
                      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Titranje mišića

                        imam jedno pitanja što nije u vezi sklekova ,
                        kad naručujete proteine koliko odprilike čekate da dođu poštom

                        Comment


                        • #13
                          Re: Titranje mišića

                          1,2,3 dana ovisi kolko si blizu Zg.a i kad ih narucis
                          Dont drink, dont smoke just eat and work

                          Comment


                          • #14
                            Re: Titranje mišića

                            ja ih več čekam 10 dana , ovo nije normalno a živim u ličko-senjskoj županiji
                            koje još postoje trgovine suplementima ..

                            Comment


                            • #15
                              Re: Titranje mišića

                              Originally posted by NYroby
                              ja ih več čekam 10 dana , ovo nije normalno a živim u ličko-senjskoj županiji
                              koje još postoje trgovine suplementima ..
                              Ja odavdje naručujem i uvijek dođe za 2-3 dana:

                              http://www.building-body.com/shop/

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X