Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

    Originally posted by MegaMegaBadBoy
    kelly:npr sa 10 god su mi se razveli roditelji to je samo jedan dio "*****e proslosti"
    drugi dio npr 15.8 sam mogao umrjeti bio sam na bazenu sa drugom i kao on ocemo pit lalal i pocnemo popijem 5-6 pivi odemo kuci ponesemo 1.5 l rakije i vratimo se na bazen i pijuckamo malo na +40 C...i onda smo krenuli exirat ja exiram 1dl on 1 dl,ja 2 dl on 2 dl,ja 3 dl i nesto poce sasjecati u grlu i samo ko da te udari nesto u glavu postajes pjan u sekundi ,on nije mogo ta 3 deci do kraja ...i takvi zakucani skakali u bazen i poslije 5 minuta se ne sjecam nista i od tad tj. 4 popodne do 4 ujutru sam bio u komi...pa ti gledaj kakva mi je proslost za 15godisnjaka ....

    riss:i meni se cini
    al ne tresu ti se ruke ni zbog toga... prije jela ako si u hipoenergozi normalno je da će ti se trest ruke, zato nemoj čekat da do toga dođe već odi ranije jest..
    ako se ruke tresu neovisno o jelu onda može bit još nekih razloga o kojima mi se sad ne da pisat... al nije od burne prošlosti
    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

    Comment


    • #32
      Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

      Originally posted by MegaMegaBadBoy
      kelly:npr sa 10 god su mi se razveli roditelji to je samo jedan dio "*****e proslosti"
      drugi dio npr 15.8 sam mogao umrjeti bio sam na bazenu sa drugom i kao on ocemo pit lalal i pocnemo popijem 5-6 pivi odemo kuci ponesemo 1.5 l rakije i vratimo se na bazen i pijuckamo malo na +40 C...i onda smo krenuli exirat ja exiram 1dl on 1 dl,ja 2 dl on 2 dl,ja 3 dl i nesto poce sasjecati u grlu i samo ko da te udari nesto u glavu postajes pjan u sekundi ,on nije mogo ta 3 deci do kraja ...i takvi zakucani skakali u bazen i poslije 5 minuta se ne sjecam nista i od tad tj. 4 popodne do 4 ujutru sam bio u komi...pa ti gledaj kakva mi je proslost za 15godisnjaka ....

      riss:i meni se cini
      Brate ako si ti sa 16 godina mogao popiti 6 piva,0,5 litre rakije eksat i jos nakon toga skakat u bazen najjaci si na forumu. Ja mislim da nema tog forumasa koji se nebi utopia.
      Arena

      Comment


      • #33
        Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

        ...sa 13 sam popušio prvu pljugu, a poslje prve odma i drugu...jer tad tad sam bio mlad... ...s 14 sam popio prvo pivo a posle piva sam pio sve zivo

        lomim sve, od prstiju, koljena, vrata do ledja i laktova, navika , zasad nema ''nuspojava''
        panta rei

        Comment


        • #34
          Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

          Originally posted by baksuz
          ...sa 13 sam popušio prvu pljugu, a poslje prve odma i drugu...jer tad tad sam bio mlad... ...s 14 sam popio prvo pivo a posle piva sam pio sve zivo

          lomim sve, od prstiju, koljena, vrata do ledja i laktova, navika , zasad nema ''nuspojava''

          isto tako kod mene
          i nikakvih problema

          Comment


          • #35
            Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

            Originally posted by nikos91
            Originally posted by MegaMegaBadBoy
            kelly:npr sa 10 god su mi se razveli roditelji to je samo jedan dio "*****e proslosti"
            drugi dio npr 15.8 sam mogao umrjeti bio sam na bazenu sa drugom i kao on ocemo pit lalal i pocnemo popijem 5-6 pivi odemo kuci ponesemo 1.5 l rakije i vratimo se na bazen i pijuckamo malo na +40 C...i onda smo krenuli exirat ja exiram 1dl on 1 dl,ja 2 dl on 2 dl,ja 3 dl i nesto poce sasjecati u grlu i samo ko da te udari nesto u glavu postajes pjan u sekundi ,on nije mogo ta 3 deci do kraja ...i takvi zakucani skakali u bazen i poslije 5 minuta se ne sjecam nista i od tad tj. 4 popodne do 4 ujutru sam bio u komi...pa ti gledaj kakva mi je proslost za 15godisnjaka ....

            riss:i meni se cini
            Brate ako si ti sa 16 godina mogao popiti 6 piva,0,5 litre rakije eksat i jos nakon toga skakat u bazen najjaci si na forumu. Ja mislim da nema tog forumasa koji se nebi utopia.
            pa ti si momcina!

            Comment


            • #36
              Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

              MegaMegaBadBoy je napisao/la: Lovačke priče:

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #37
                Re: Jeli "pucketanje"vrata stetno ?

                bolje da si pikice vata i štipa za guzicu nego unosija smeće u sebe
                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                Comment

                Working...
                X