Announcement

Collapse
No announcement yet.

Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

    Prilikom vježebe na treningu Juda dogodila se nobična stvar a ta je da mi je tijelo sa natkoljenicom otišlo oštro u desno a potkojenica mi je ostala čvrsto na tlu. Uslijed svađe ta dva djela tijela nastradali su ligamenti, tetive i sve krasote koje idu sa time.

    Uglavnom da skratim priču operacija rehabilitacija i sada sam ostao sa atrofiranom nogom. Nakon što sam vratio fleksiju i ekstenziju ostala mi jeVratiti mišiće (pogotovo kvadriceps koji je neprepoznatljiv ).Po rasporedu oporavka došla je teretana na red. Ono što me zanima su Suplementi kod ovakvih situacija koji bi mi donekle pomogli pri regeneraciji pa sam mislio uzimati Muscle Protein (Optimal results ) + glutamin + CEE.

    Još me zanima da li da za noge radim vježbe na spravama svaki dan ili da si uzimam dan pauze. Naravno raditi ću po programu cijelo tijelo.
    Unaprijed zahvaljujem na savjetima i odgovorima.

  • #2
    Re: Još jednom pozdrav, a naslov teme je potrgano koljeno

    Originally posted by AlisterC
    Prilikom vježebe na treningu Juda dogodila se nobična stvar a ta je da mi je tijelo sa natkoljenicom otišlo oštro u desno a potkojenica mi je ostala čvrsto na tlu. Uslijed svađe ta dva djela tijela nastradali su ligamenti, tetive i sve krasote koje idu sa time.
    Uglavnom da skratim priču operacija rehabilitacija i sada sam ostao sa atrofiranom nogom. Nakon što sam vratio fleksiju i ekstenziju ostala mi jeVratiti mišiće (pogotovo kvadriceps koji je neprepoznatljiv ).Po rasporedu oporavka došla je teretana na red. Ono što me zanima su Suplementi kod ovakvih situacija koji bi mi donekle pomogli pri regeneraciji pa sam mislio uzimati Muscle Protein (Optimal results ) + glutamin + CEE. Još me zanima da li da za noge radim vježbe na spravama svaki dan ili da si uzimam dan pauze. Naravno raditi ću po programu cijelo tijelo.
    Unaprijed zahvaljujem na savjetima i odgovorima.
    radi noge dva puta tjedno, daj mišićima dva dana da se oporave, dobro jedi i mišiće ćeš brzo vratiti, od vježbi neznam baš da bi ti čučnjevi dobro došli za sada, dok se noga malo bolje ne oporavi, ali počni sa prešom, s manjim težinama, suplementi su ok, nemoj zaboravit dekstrozu
    http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

    Comment


    • #3
      Re: Još jednom pozdrav, a naslov teme je potrgano koljeno

      Čučnjevi, iskoraci, stabilizacijska daska , trčanje, bicikla,plivanje (triatlon ) te one vježbe opisane na portalu. Znaci 2 put tjedno, OK mislio sam da ce toga malo više biti, što se tiče dextroze uredu je onaj Traubenzucher koliko sam shvatio?

      Comment


      • #4
        Re: Još jednom pozdrav, a naslov teme je potrgano koljeno

        Dap, imaš za kupit u dm-u
        "Neuspjeh nije opcija."

        Comment


        • #5
          Re: Još jednom pozdrav, a naslov teme je potrgano koljeno

          Zaboravih dodati još prije spavanja sam odlučio uzeti ELITE XT (Dymatize). Tako da sam pokriven sa proteinima dobar dio dana.

          Inače imam 3 obroka dnevno, htjeo bi i više ali vremenski mi je to nemoguća misija za uskladiti

          Comment


          • #6
            Re: Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

            Originally posted by AlisterC
            Inače imam 3 obroka dnevno, htjeo bi i više ali vremenski mi je to nemoguća misija za uskladiti
            To ti samo misliš da je nemoguće...sve se može kad se hoće.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

              Pitanje: Na mašinama za noge dali je pametnije raditi zdravu i atrofiranu nogu ili da ih radim odvojeno?

              Comment


              • #8
                Re: Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

                Možda prvo slabiju nogu, a onda po broju ponavljanja odrediš koliko ćeš napraviti sa zdravom. Jer ako ćeš ih raditi istovremeno, jača će preuzimati veći dio tereta. No, pričekaj još koji savjet, ako griješim.
                Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                Comment


                • #9
                  Re: Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

                  Originally posted by PatrickStar
                  Možda prvo slabiju nogu, a onda po broju ponavljanja odrediš koliko ćeš napraviti sa zdravom. Jer ako ćeš ih raditi istovremeno, jača će preuzimati veći dio tereta. No, pričekaj još koji savjet, ako griješim.
                  Isto i ja razmišljam. Za sada radim sa jako malom kilažom i velikim brojem ponavljanja te vrlo sporim izvođenjem.

                  Comment


                  • #10
                    Potrgano koljeno: nastradali su ligamenti, tetive...

                    Za sada radim sa jako malom kilažom i velikim brojem ponavljanja te vrlo sporim izvođenjem.
                    Zadrži 3 sekunde u stanju ekstenzije i zatim spusti i ponovno tako.
                    ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

                    Comment

                    Working...
                    X