Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bol u trbuh

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bol u trbuh

    Danas sam malo isprobavao vjezbice sa mmoi bucicama pa sada maloo osetim neki bol u trbuh iznad papka (nz tocno kako se kaze ona dupcica na trbuh papok na moi jezik na vas ni sam siguran dali je tako) nesto tamo me zaboli ne mnogo alii zasto tako? Da nisam se ozledio? Nz dali je ovo normalno ili ne? Danas prvi put u moi zivot imam posla sa utege pa ono radio sam jednu seriju za biceps malo latovi pa trapez pa noge po jednu seriju i tolko nista vise nisam pratio program neki tako da probam maloo pa skoro cu pocet neki fullbody program nego zasto mi je taj bol? Ne nosim pojas koi se stavi na trbuh samo tako pa strah me da ne sam dobiju neku herniju(Kila) Ae molim vas pomozite ... Hvala

  • #2
    Re: Bol u trbuh

    Ništa to nije, proći će.

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #3
      Re: Bol u trbuh

      Oprosti ali ovo je nečitljivo :S

      Comment


      • #4
        Re: Bol u trbuh

        Originally posted by pavlek
        Oprosti ali ovo je nečitljivo :S
        Dečko je iz Makedonije, može se sve razumjeti...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #5
          Re: Bol u trbuh

          Hvala ti kelly nema neke opasnosti od hernije samo su 13kg jedna bucicaa valjdaa nema neke opasnosti zasto ak ima da kupim onaj pojas ili ne mora?

          Comment


          • #6
            Re: Bol u trbuh

            Ma nije ti ništa, prvi put si dizao utege i imaš blagu upalu mišića. To će proći za par dana.

            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #7
              Re: Bol u trbuh

              Ok a mogu li da doznam koja kilaza jee opasna za herniju?? Znaci na koju podignutu kilazu imas opasnost ili sigurno se zdobijes herniju?? Zasto kada cu radit rumunski deadlift to ce bit ukupno 26-27 kg pa malo me straha dali da radim uopcee ta vjezba ili da izbjegavam...?

              Comment

              Working...
              X