Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bolno rame na benchu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Bolno rame na benchu

    Originally posted by wannabeBB
    Originally posted by Edigs
    Originally posted by body00
    Naime, na benchu, i kosom benchu mi se javlja bol u desnom ramenu, kao da mi tetiva preskače preko zglobne čahure ali se to dešava u mišiću.. Onako mi preskače nekako.. Zna neko di je problem i kako sprječiti?

    Ako te išta tiješi znam da od 5 ljudi u teretani ovakav problem imaju sigurno trojica
    ego, na pogresnom mjestu.
    nebi rekao da je ego jer radim 15-ak ponavljanja sa 30kg a mogu do 55..(nije puno al puno al to su moje granice)

    Comment


    • #17
      Re: Bolno rame na benchu

      jel se zagrijavaš prije treninga?

      Comment


      • #18
        Re: Bolno rame na benchu

        http://www.netfit.co.uk/fitness/exercis ... -press.htm

        radi ovo prije svakog treninga u sklopu zagrijavanja, par serija
        KMG - kilogram mišića godišnje ;/

        Comment


        • #19
          Re: Bolno rame na benchu

          da zagrijavam se i radim te slične vježbe za rame, probat ću te

          Comment


          • #20
            Re: Bolno rame na benchu

            evo malo više od mjesec dana nisam radio sklekove i bench i jučer radio 2 serije sklekova i pojavila se ta bol u ramenu to mi se i prije znalo događati kad bi malo zapustio bench ili sklekove kod mene je to normalno samo što mene boli ljevo rame

            Comment


            • #21
              Re: Bolno rame na benchu

              kako zagrijati rame?
              naime, jucer sam bio na tenisu, nisam se dobro zagrijao, rame pocelo bolit.. nista strasno, ocekivao sam...
              ali me kasnije frend nagovorio na obaranje ruke, i s obzirom da smo se dobro mucili kojih min-dvije u naponu... toliko me kasnije bolilo da nisam mogao mijenjat brzine u autu...
              danas na treningu poceo ramena... nakon dvije serije, cim se mrvicu ohladi ruka rame i dio oko bicepsa boli da je to strasno....

              sad cu uzeti odmor 2 dana.... pa me zanima jel ima kakva masaza ili nesto da to brze prodje..
              i kako zagrijavati ramena prije treninga?
              There is a price to pay for everything you gain.

              Comment


              • #22
                Re: Bolno rame na benchu

                Ista stvar je bila i kod mene ali na kosom potisku bučićama,škljockanje,bol u lijevom ramenu,a problem sam riješio tako što sam smanjio težinu (privremeno),počeo raditi rotatore u ramenu i naravno dobro razgibavanje ramena,a i brufen sam pio,sad sam hvala bogu ko nov .
                Pravilan trening,pravilna prehrana i rezultat neće izostat

                Comment

                Working...
                X